Paczkomaty InPost najchętniej wybieraną opcją odbioru przesyłek

Opublikowane w dniu 14.05.2020r.

Jak wynika z najnowszych badań Kantar Polska, paczkomat jest najczęściej wybieraną opcją odbioru przesyłek i drugą najczęściej wybieraną formą wysłania towarów. Sukces InPostu i tak duża popularność paczkomatów to efekt wprowadzania innowacji, nowych usług, ciągłego doskonalenia oferty wraz ze skutecznymi akcjami marketingowymi. Nie bez znaczenia pozostaje też wpływ pandemii koronawirusa na wzrost popularności przesyłek kurierskich, zwłaszcza że paczkomaty to wygodna forma bezkontaktowego nadawania i odbierania przesyłek.

Paczkomaty InPost liderem rynku kurierskiego

Według badań odbiór w paczkomacie wybiera aż 80% internautów, natomiast z opcji nadania przesyłki w paczkomacie korzysta 51% ankietowanych. Do wzrostu popularności InPostu z pewnością przyczyniło się wprowadzenie nowych usług takich jak Paczka w Weekend, Multiskrytka, Podaj Dalej. Wraz z wprowadzeniem aplikacji InPost Mobile pozwalającej zdalnie obsługiwać paczkomaty oraz intuicyjnej strony internetowej sprawiło to, że InPost stał się niekwestionowanym liderem rynku dostaw w Polsce!

Warto zaznaczyć, że InPost jest jednym z naszych Partnerów Strategicznych, w punktach kurierskich Pakersów nadasz swoją przesyłkę szybko i wygodnie prosto do paczkomatu InPost.

Znajdź swój punkt kurierski

Zobacz też: