UPS podejmuje kroki aby zminimalizować wpływ koronawirusa

Opublikowane w dniu 20.03.2020r.

"COVID-19 (koronawirus 2019-nCoV) został ogłoszony przez Światową Organizację Zdrowia jako globalny stan zagrożenia zdrowia. Ponieważ sytuacja zmienia się z dnia na dzień, ważne jest, abyśmy wszyscy byli dobrze poinformowani i mogli zminimalizować wpływ tej sytuacji na nasze życie osobiste i zawodowe. Dlatego chciałbym osobiście przekazać Państwu wiadomości o sytuacji z COVID-19 i poinformować o krokach, które podejmujemy, aby zminimalizować wpływ na Państwa firmę ".

Przekazał nam osobiście Daniel Carrera, prezes UPS na Europę Wschodnią. Jak zapewnia:

"Bezpieczeństwo naszych pracowników, Klientów i społeczności, które obsługujemy, jest najwyższym priorytetem. UPS wdrożył wszelkie środki, aby zminimalizować ryzyko, na które mogą być narażeni nasi pracownicy i Klienci ".

Nasz Partner Strategiczny, firma UPS, jest globalnym dostawcą specjalistycznych usług transportowych i logistycznych, zatrudniającym ponad 481 000 pracowników, obsługującym codziennie 10,6 miliona klientów w ponad 220 krajach i terytoriach. Dzięki poczynionym w Europie inwestycjom jest w stanie elastycznie reagować na sytuacje kryzysowe tak, aby zapewnić minimalny wpływ na obsługę i upewnić się, że przesyłki dotrą do miejsca docelowego, gdy tylko pozwolą na to warunki.

Najnowsze aktualizacje dotyczące potencjalnego wpływu sytuacji na usługi świadczone przez UPS znajdą Państwo na oficjalnej witrynie firmy.

Zobacz też: