DHL Express - nowe partnerstwo Pakersów!

Pakersi

Opublikowane w dniu 05.10.2021r.

W Punkcie Kurierskim Pakersi można nadać m.in. przesyłki międzynarodowe. Dzięki długotrwałym negocjacjom naszego doświadczonego działu sprzedaży pozyskaliśmy nowego Partnera Biznesowego i możemy pochwalić się nową współpracą z firmą DHL Express. Jest to nasz kolejny Partner realizujący przesyłki międzynarodowe, który uzupełnia nasze portfolio o przesyłki lotnicze, szczególnie poza Unię Europejską. To m.in. dzięki niej różnorodne paczki naszych Klientów mogą w krótkim czasie, trafić do adresatów na cały świat.

Przykładowy czas dostawy z DHL Express:
Niemcy - nawet 24h
Holandia - nawet 24h
Wielka Brytania - nawet 24h
USA - nawet 48h
Turcja - do 78h

Przewidywany czas dostawy przesyłki można sprawdzić w systemie śledzenia przesyłek, który jest dostępny na naszej stronie internetowej Pakersi oraz na stronie przewoźnika DHL Express.

Niestandardowe przedmioty

Dzięki współpracy z nowym Partnerem Biznesowym nasi Klienci mogą wysyłać niestandardowe przedmioty do krajów Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii czy reszty świata.

Wysyłasz zestaw kieliszków do Martini, ubrania, książki, dokumenty, zabawki, a może rękodzieło? Z Pakersami możesz nadać wszystko do ponad 220 krajów i terytoriów!

Chcesz wysłać niestandardowy przedmiot? Zgłoś się do naszych Punktów Kurierskich, dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą, indywidualną ofertę, dostosowaną do Twoich potrzeb.

Doradztwo w zakresie wysyłki zagranicznej

W naszych Punktach Kurierskich nie tylko nadasz i odbierzesz przesyłkę krajową lub zagraniczną, ale również otrzymasz doradztwo naszych ekspertów w dziedzinie wysyłki międzynarodowej.

Doradzimy:

  • •jak wysłać niestandardową przesyłkę za granicę,
  • •jak bezpiecznie zapakować paczkę,
  • •jak prawidłowo uzupełnić dokumentację celną,
  • •jak wypełnić pełnomocnictwo czy oświadczenie eksportowe.

Jesteśmy eko!

Współpracując z DHL Express wszystkie nadania w naszych Punktach poprzez tego przewoźnika neutralizują emisję dwutlenku węgla.

Jak to możliwe?

Z każdej przesyłki DHL przeznacza 2 zł na działania dla naszej planety! #Jesteśmy eko!

Już dziś możesz skorzystać z wysyłki międzynarodowej, nawet najbardziej niestandardowego przedmiotu. Odszukaj swój punkt na stronie: https://pakersi.pl/nasze-punkty-kurierskie i wyślij paczkę szybko oraz wygodnie z Pakersami.

Pamiętaj, że w Punkcie Kurierskim Pakersi możesz również łatwo odebrać przesyłkę zagraniczną! Zaufaj Pakersom, dbamy jak o swoje.