Franczyza Pakersi

Zarabiaj nawet 5 - 20 tys./mies. Otwórz Własny Punkt Kurierski.

Wypełnij formularz by dowiedzieć się więcej o franczyzie punktów kurierskich Pakersi.

"Inwestycja zwróciła się w dwa miesiące od uruchomienia biznesu"

-Forbes

Jak działa franczyza punktu kurierskiego

Punkty kurierskie (punkty paczek) to pośrednicy przyjmujący od Klientów zlecenia na usługi kurierskie.

Przesyłki są dostarczane za pośrednictwem kurierów takich jak FedEx, DHL, InPost i innych. Najlepiej radzą sobie punkty kurierskie działające w sieciach takich jak Pakersi.

Jako partner strategiczny firm kurierskich, możemy negocjować ekstremalnie niskie ceny, a na każdej paczce zarabiać więcej niż sam przewoźnik.

Możesz dołączyć do naszej sieci korzystając z franczyzy. Franczyza jest sposobem na własny biznes, w której dołączasz do sieci i korzystasz z niskich cen oraz doświadczeń innych przedsiębiorców. To idealny sposób na pierwszy biznes.

Dlaczego warto założyć własny punkt kurierski z franczyzą Pakersi?

Co otrzymasz dołączając do Pakersów?

 • Otwarty model franczyzy, pozwalający działać na terenie całego kraju i samodzielnie ustalać ceny, aby pokonać konkurencję. ?
 • Wiele sieci franczyzowych ogranicza twój biznes narzucając zakres działalności i jednakowe ceny dla całego kraju. My wiemy, że cena bardzo mocno zależy od lokalnych uwarunkowań, a odpowiednie ustalenie cennika pozwala przejąć klientów lokalnej konkurencji lub znacząco podnieść zarobki uzyskiwane z każdej wysłanej paczki.
 • Model biznesowy sprawdzony przez ponad 100 punktów kurierskich w najstarszej w Polsce franczyzie punktów kurierskich działającej od 2011 roku
 • Umowy z największymi przewoźnikami FedEx, DHL, InPost i wielu innych - dzięki temu zaoferujesz swoim Klientom najlepsze oferty. ?
 • W biznesie kurierskim zasada jest prosta: im więcej wysyłasz, tym większe rabaty dają Ci przewoźnicy. Dołączając do Franczyzy Pakersi, możesz wykorzystać zniżki wynikające z wolumenu generowanego przez całą sieć. Ponadto nasza skala jest gwarantem poważnego traktowania przez firmy przewozowe. Próbując otworzyć samodzielny punkt kurierski (poza franczyzą), cześć firm nie zgodzi się nawet na podpisanie z Tobą umowy.
 • Najlepsze ceny dla franczyzobiorców wśród sieci punktów kurierskich obecnych na rynku.
 • Licencję na oprogramowanie do prowadzenia punktu kurierskiego na czas trwania współpracy. ?
 • Nasz autorski system informatyczny pozwala znacząco skrócić czas obsługi Klientów, poprzez jednoczesne wykonywanie wycen wielu przewoźników. To najnowocześniejsze rozwiązanie w Polsce, dzięki któremu zawsze znajdujesz najtańszą ofertę na daną przesyłkę, a twoje zarobki są największe.
 • Opiekuna Wdrożenia, z którym rozpoczniesz własny biznes nawet w 7-10 dni roboczych.
 • Wyposażenie lokalu.
 • Pełen pakiet szkoleń.
 • Stałą pomoc Zespołu Opiekunów.

Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń 732 739 734

Czego oczekujemy?

Nawet najlepszy model biznesowy nie sprawdzi się bez Twojego zaangażowania. Z tego powodu stawiamy Franczyzobiorcom konkretne wymagania. 

Wynajęcia lub adaptacji własnego lokalu ok. 20m2 na parterze i z parkingiem.
 • Odbycia szkolenia w naszej Centrali (we Wrocławiu).
 • Zaangażowania w bieżącą pracę, szczególnie w ofertowanie Klientów Biznesowych. ?
 • Twoja praca w Punkcie będzie polegała na przyjmowaniu zleceń na wysyłki od Klientów Indywidualnych, którzy przyjdą do punktu oraz na ofertowaniu Klientów Biznesowych. Przy prawidłowej pracy, to właśnie Klienci Biznesowi będą stanowić trzon Twoich zarobków w punkcie zapewniając regularne zyski.
 • Założenia działalności gospodarczej (z naszą pomocą, za darmo i przez Internet).
 • Wkładu finansowego na wyposażenie lokalu i opłaty związane z uruchomieniem punktu.

Otwórz punkt kurierski »

Jak założyć punkt kurierski w 7-10 dni roboczych

 

1Zrób analizę biznesową z pomocą naszych opiekunów. ?

Skontaktuj się z nami, abyśmy przeprowadzili analizę opłacalności biznesu w Twojej miejscowości (również małe miasto). Nasze „najgorętsze” miasta, w których szukamy Partnerów to m.in. Opole, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Jaworzno, Nowy Sącz, Mysłowice, Głogów, Siemianowice Śląskie, Pabianice. W wielu przypadkach możliwe jest jednak skuteczne prowadzenie punktu nawet w miejscowości liczącej tylko 3.000 mieszkańców - skontaktuj się, przeprowadzimy analizę dla Twojego miasta.

2Znajdź lokal do wynajęcia lub udostępnij własny.
3Załóż działalność gospodarczą.
4Podpisz jedną, prostą umowę partnerską, która da Ci dostęp do obniżonych cenników największych sieci kurierskich takich jak np. DHL, FedEx, TNT czy InPost. ?

Aby maksymalnie skrócić czas otwarcia punktu, podpisujesz tylko umowę franczyzy z siecią Pakersi. My zajmujemy się negocjacjami z przewoźnikami. W niektórych przypadkach jest to obecnie jedyna możliwość na korzystanie z usług danego przewoźnika, ponieważ przewoźnicy nie chcą już przyjmować nowych brokerów kurierskich.


5Weź udział w pakiecie szkoleń wprowadzających w branżę kurierską od podstaw i pokazujących pracę punktu w praktyce.
 - Szkolenie od podstaw
 - Dzień praktyki w punkcie kurierskim
6Wystrój lokal zgodnie z naszym sprawdzonym projektem.
7Otwórz własny punkt kurierski i ciesz się z pierwszych Klientów!

Nasi partnerzy

Oczekiwane Zarobki Punktu Kurierskiego

Zarobki punktu kurierskiego zależą od wysokości marży na pojedynczej przesyłce i liczbie nadanych przesyłek. Wysokie marże to element zapewniany przez nas, a liczba nadanych przesyłek zależy od Twojej aktywności. ?

Jesteśmy jednym z kilku największych brokerów kurierskich w kraju, co pozwala nam uzyskiwać największe rabaty w firmach przewozowych. Korzystając z naszych cenników, możesz płacić za wysyłkę paczki nawet poniżej 8 złotych (stan na dzień 01.01.2020), a Klientowi oferować tę samą paczkę zwykle za 15-20 złotych, a w niektórych lokalizacjach nawet więcej. Pomagamy również w stworzeniu cenników dla osób indywidualnych i w przygotowywaniu ofert dla Klientów Biznesowych, aby jak najlepiej dostosować cennik do danej lokalizacji. To istotna przewaga nad firmami, które narzucają jeden cennik na całą Polskę.

Prawidłowo prowadzony Punkt Kurierski, prowadzący skuteczne działania marketingowe, powinien po opłaceniu kosztów przynieść zysk na poziomie od 5.000,00 złotych miesięcznie w górę. Najlepsze punkty potrafią regularnie zarabiać ponad 20.000,00 złotych miesięcznie.

Koszty

Jako pierwszy biznes polecamy Punkt Paczek, ponieważ jest biznesem niskokosztowym.

Otwarcie i zatowarowanie własnego sklepu czy restauracji to co najmniej setki tysięcy złotych i wysokie koszty miesięczne na czynsz, pracowników i zaopatrzenie (kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie), co wiąże się z wielkim ryzykiem.

Koszty otwarcia Punktu Kurierskiego są znacznie niższe i zawierają:

 • Wyposażenie lokalu

  W skład wyposażenia lokalu wchodzą:

  • komplet dedykowanych mebli biurowych
  • waga elektroniczna
  • pakiet materiałów pakowniczych
 • Opłaty licencyjne
 • zestaw materiałów szkoleniowych
 • Startowy zestaw marketingowy
  • indywidualną stronę internetową
  • pakiet materiałów reklamowych
  • projekty graficzne do wykorzystania przy własnym marketingu
 • dołączenie do systemów nadawania przesyłek kurierskich w bezkonkurencyjnych cenach

Koszty zwykle zamykają się w kwocie 16.000 PLN   netto przy standardowym wystroju lokalu. 
 

Miesięczne stałe opłaty z tytułu utrzymania franczyzy to jedynie 200 zł przeznaczanych na Fundusz Rozwojowy.

Wraz z rozwojem biznesu i generowaniem zysków — jeśli chcesz — możesz opcjonalnie inwestować dodatkowe środki w dostęp do lepszych cenników (1000 zł miesięcznie) czy marketing (kilkaset złotych miesięcznie).

Franczyza Pakersi - Opinie

Najczęściej Zadawane Pytania

FAQ

 • Jak otworzyć punkt kurierski?

  Najłatwiejszym sposobem jest skorzystanie z franczyzy. Dołączając do sieci Punktów Kurierskich Pakersi zyskujesz niezależność, jaką daje prowadzenie własnego biznesu oraz potrzebną pomoc organizacyjną i merytoryczną. Zobacz szczegóły »

  Chcesz poznać szczegóły oferty franczyzy Punktu Kurierskiego Pakersi? Zadzwoń  732 739 734 lub wypełnij formularz kontaktowy.

 • Ile zarabia punkt kurierski?

  Prawidłowo prowadzony Punkt Kurierski (zgodnie z naszymi wskazówkami i poradami) powinien przynosić miesięczny dochód w wysokości od 5.000,00 zł w górę. Najlepsze punkty zarabiają regularnie nawet ponad 20.000,00 zł miesięcznie. Dowiedz się więcej »

  Zarobki z własnej działalności jako broker kurierski zależą od wysokości marży (w Pakersach marża może być wyższa niż w innych sieciach franczyzowych, dzięki bardzo niskim cenom przewozu i możliwości dostosowania ceny sprzedaży do lokalnych warunków) oraz od zaangażowania Partnera prowadzącego dany Punkt Kurierski.

 • Ile kosztuje otwarcie Punktu Kurierskiego?

  Franczyza Punktu Kurierskiego Pakersi to koszt ok. 16.000 zł netto. Dla porównania samodzielne otworzenie takiego punktu to inwestycja min. 20.000 zł, a nierzadko przekraczająca nawet 50.000 zł. Zobacz, z czego wynikają koszty »

  Koszty te muszą pokryć między innymi takie elementy jak wyposażenie lokalu, kupno systemu informatycznego, szkolenia czy działania marketingowe. We franczyzie są one znacznie mniejsze, ponieważ część kosztów dzieli się na całą sieć.

 • Dlaczego muszę ponieść opłatę wstępną?

  W każdej firmie trzeba ponieść koszty otwarcia biznesu związane np. z wyposażeniem lokalu. We franczyzie Pakersów część kosztów dzieli się na całą sieć. Zobacz szczegóły »

  Mimo że Punkt Kurierski to biznes niskokosztowy w porównaniu np. z restauracją czy własnym sklepem, to trzeba ponieść koszty związane np. z dostosowaniem lokalu, licencjami, materiałami marketingowymi czy wyposażeniem punktu. Koszt założenia firmy kurierskiej z Pakersami można „wrzucić w koszty” obniżając podstawę opodatkowania. Warto zauważyć, że — w przeciwieństwie do franczyzy sklepu nawet w małym mieście — franczyza punktu paczek nie wymaga poniesienia kosztów zatowarowania, które w przypadku sklepu mogą wynosić nawet kilkaset tysięcy złotych.

 • Ile pieniędzy potrzeba, aby otworzyć Punkt Kurierski?

  Jeśli zdecydujesz się na franczyzę Punktu Kurierskiego Pakersi, to opłata początkowa w wysokości 16.000 zł netto pokryje wszystkie potrzebne na start elementy. Dowiedz się więcej »

  W skład pakietu startowego wchodzą między innymi takie elementy jak meble (biurko, fotel obrotowy i dwa fotele dla Klientów), waga, materiały pakownicze (1 szt. folii bąbelkowej, 6 szt. folii streczowej, 36 szt. taśmy pakowniczej), szkolenia wstępne, licencję na system nadawczy czy wstępny pakiet materiałów marketingowych (ulotki, wizytówki, tablice reklamowe). Ta kwota nie obejmuje ewentualnego remontu lokalu, który jest sprawą indywidualną.

 • Ile trwa założenie Punktu Kurierskiego?

  Przy sprawnej komunikacji jesteśmy w stanie założyć Punkt Kurierski nawet w 7-10 dni roboczych. Sprawdź szczegóły »

  Wystarczy podpisanie jednej umowy, która daje dostęp do systemów wielu przewoźników. Po jej podpisaniu przejdziesz szkolenia, a Opiekun Wdrożenia poprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces, aby założenie punktu było jak najszybsze. Świadczymy pełną pomoc między innymi w wyborze lokalizacji (jeszcze przed podpisaniem umowy) czy tworzeniu cenników dostosowanych do lokalnej konkurencji.

 • Jak duży lokal wymagany jest na potrzeby Punktu Kurierskiego?

  Twój Punkt Kurierski Pakersi powinien mieć powierzchnię 20-30 m2, jednak nie powinien być większy niż 50 m2. Sprawdź dlaczego »

  Lokal Punktu Kurierskiego powinien znajdować się na parterze, mieć powierzchnię min. 20 m2, a najlepiej około 30 metrów - wtedy jest wystarczająco dużo miejsca na wydzielenie małego magazynu. Lokale większe niż 50 metrów mogą wyglądać pusto. Przed Punktem Kurierskim powinien znajdować się parking. Lokal na Punkt Kurierski powinien mieć witrynę.

 • Czy Punkt Kurierski może być dodatkiem do innej działalności?

  Oczywiście. Jeśli prowadzisz już własną działalność, możesz w łatwy sposób zaadaptować swój lokal i otworzyć w nim Punkt Kurierski Pakersi. To idealne rozwiązanie pozwalające na jeszcze większą maksymalizację zysków z prowadzenia własnego biznesu.

 • Dlaczego franczyza a nie własna działalność?

  Pakersi to sieć Punktów Kurierskich, która działa od 2011 roku. Nasi Franczyzobiorcy mogą liczyć na stałe wsparcie Opiekunów, szkolenia oraz atrakcyjne stawki u sprawdzonych przewoźników, których nie uzyskasz jako samodzielny broker usług kurierskich. Sprawdź, co jeszcze zyskujesz »

  Oferujemy znacznie niższe stawki przewozu niż możesz wynegocjować u przewoźników prowadząc własny Punkt Kurierski. Ponadto Opiekunowie od podstaw wdrożą Cię w branżę. Branża brokerów kurierskich jest biznesem sieciowym. Samodzielnie nie wynegocjujesz z przewoźnikami takich stawek, jakie udało się wynegocjować całej sieci nadającej tysiące przesyłek. Do tego część przewoźników może odmówić Ci podpisania umowy, ponieważ niechętnie dopuszczają do biznesu nowych brokerów niezwiązanych z żadną siecią. Ponadto działając w blisko 100 lokalizacjach od 2011 roku przerobiliśmy już wszystkie problemy, które mogą się pojawić. Nasi Opiekunowie służą pomocą zarówno podczas wdrożenia, jak i przy bieżącej pracy. Wysyłka żywego barana do USA? Transport wieprzowiny do Zjednoczonych Emiratów Arabskich? Odbiór towaru po godzinach pracy? Wypełnienie dokumentów celnych? Zapakowanie opon w taki sposób, żeby kilkukrotnie obniżyć koszt wysyłki? Dla naszych Opiekunów to żaden problem.

 • Czym jest Otwarty Model Franczyzowy?

  Pakersi współpracują z każdym Franczyzobiorcą na zasadach partnerskich. Właśnie dlatego, wprowadziliśmy Otwarty Model Franczyzowy, który daje Naszym Partnerom dużą swobodę działania w wielu kwestiach. Dowiedz się więcej »

  Otwarty Model Franczyzowy pozwala działać Ci na terenie całego kraju i samodzielnie ustalać ceny, aby pokonać lokalną konkurencję. Możesz również korzystać z własnych usług marketingowych lub kupować materiały pakowe na własną rękę, bez naszego pośrednictwa. Konkurencyjne firmy franczyzowe mogą wymuszać na Tobie określone działania (np. konieczność zakupów tylko w centrali po zawyżonych cenach), wprowadzać ograniczenia terytorialne (np. zakaz pozyskiwania Klientów z określonych lokalizacji lub przejmowanie Klientów, którzy zmieniają siedzibę) czy wymuszać stosowanie jednolitych cen w całej Polsce (podczas gdy np. brak konkurencji na lokalnym rynku umożliwiałby większe zarobki). W Pakersach podchodzimy do Franczyzobiorców po partnersku i nie narzucamy takich wymagań. Lata doświadczenia nawet w małych miastach pokazały, że w branży kurierskiej cena bardzo mocno zależy od lokalnych uwarunkowań, a odpowiednie ustalenie cennika pozwala przejąć Klientów lokalnej konkurencji lub znacząco podnieść zarobki uzyskiwane z każdej wysłanej paczki.

 • Jakie są stałe koszty prowadzenia punktu paczkowego?

  Prowadząc własną działalność, niezależnie od tego czy jest to Punkt Kurierski czy lokal gastronomiczny, trzeba liczyć się z kosztami takimi jak opłaty związane z zatrudnieniem pracownika, bieżącymi rachunkami czy składkami ZUS. W Pakersach jedyną stałą opłatą jest Fundusz marketingowo-rozwojowy.Dowiedz się więcej »

  Do stałych kosztów prowadzenia Punktu Kurierskiego Pakersi należy wliczyć koszty związane z wynajęciem lokalu, rachunkami za telefon i Internet, obsługą księgową, zatrudnieniem pracownika czy opłaceniem składek ZUS. Te koszty pojawią się niezależnie od tego, czy dołączysz do franczyzy punktów kurierskich, czy otworzysz własny punkt paczek. Jedyną obowiązkową opłatą stałą w Pakersach jest Fundusz marketingowo-rozwojowy. Pozostałe koszty zależą między innymi od ilości wysyłek, które zostały nadane w danym miesiącu z Twojego punktu.

 • Na czym polega prowadzenie punktu?

  Punkty Kurierskie (punkty paczek) to pośrednicy przyjmujący od Klientów zlecenia na usługi kurierskie. Nie musisz mieć własnego samochodu ani magazynu. Sprawdź, szczegóły »

  Twoja praca w punkcie będzie polegała na przyjmowaniu zleceń na wysyłki od Klientów Indywidualnych, którzy przyjdą do punktu oraz na ofertowaniu Klientów Biznesowych. Przy prawidłowej pracy, to właśnie Klienci Biznesowi będą stanowić trzon Twoich zarobków, zapewniając regularne zyski.

 • Czego NIE robi franczyzobiorca

  Nie musisz jeździć po mieście i rozwozić paczek - robią to firmy kurierskie, z którymi współpracujemy (np. InPost, FedEx, DHL, TNT i inni).

  Nie musisz prowadzić wielkiego magazynu – wystarczy lokal o powierzchni min. 20-30 m2. Na takiej powierzchni spokojnie wydzielisz miejsce na pomieszczenie wszystkich paczek z jednego dnia. Pamiętaj, że będą to głównie przesyłki pozostawione przez Klientów indywidualnych – Klienci firmowi mają swoje magazyny i to do nich przyjeżdża kurier po odbiór towaru.

  Nie musisz znać się na branży kurierskiej – wszystkiego dowiesz się z Naszego programu treningowego oraz podczas szkolenia.

  Nie musisz negocjować cennika z przewoźnikami – podpisując umowę franczyz Punktu Kurierskiego Pakersi zyskujesz dostęp do obniżonych cen u największych sieci krajowych i międzynarodowych firm kurierskich. Negocjacjami najlepszych stawek zajmują się Nasi specjaliści.

  Nie musisz samodzielnie wyceniać przesyłki u każdej firmy kurierskiej – zapewniamy Ci zintegrowany system nadawczy, który po wpisaniu rodzaju, liczby, wymiarów i wagi przesyłki, obliczy za Ciebie ceny u wszystkich przewoźników.

 • Do czego się zobowiązuje otwierając punkt tanich przesyłek kurierskich?

  Nasza umowa franczyzowa jest prosta i przejrzysta. Od Ciebie oczekujemy jedynie przygotowania lokalu według wytycznych, uczestnictwa w szkoleniu i zaangażowania w pozyskiwanie Klientów.Dowiedz się więcej »

  W umowie franczyzy Punktu Kurierskiego Pakersi nie znajdziesz żadnych kruczków (na przykład konieczności złożenia deklaracji dotyczącej wysokości obrotu czy ilości wysyłanych przesyłek). Działamy na zasadach partnerskich, jednak żadna współpraca nie jest możliwa bez zaangażowania drugiej strony. Od Naszych Franczyzobiorców oczekujemy między innymi wynajęcia lub adaptacji lokalu zgodnego z Naszymi wymogami, odbycia szkolenia, czy zaangażowania w bieżącą pracę (szczególnie w pozyskiwanie Klientów Biznesowych).

 • Jak trudne jest prowadzenie Punktu Kurierskiego?

  Prowadzenie Punktu Kurierskiego z Naszą pomocą to nic trudnego! Zarówno na starcie, jak i podczas całego okresu trwania współpracy możesz liczyć na pomoc Opiekunów – od kwestii formalnych, po organizacyjne i merytoryczne.Sprawdź szczegóły »

  Od samego początku otrzymujesz wsparcie Opiekuna Wdrożenia, który pomoże Ci w założeniu działalności gospodarczej oraz innych sprawach organizacyjnych. Z kolei na szkoleniach (teoria + praktyka) poznasz branżę kurierską od podszewki oraz dowiesz się, jak skutecznie pozyskiwać Klientów Biznesowych do swojego punktu. A co z sytem nadawczym? Nasz system to wygodne i intuicyjne narzędzie, w którym zintegrowani są wszyscy przewoźnicy, a nadanie przesyłki odbywa się w 3 prostych krokach. Za prostotą naszego systemu przemawia fakt, że do prowadzenia Punktu wystarczy 3-dniowe szkolenie wstępne. W odróżnieniu od innych branż, nie musisz kończyć studiów kierunkowych ani przechodzić wielomiesięcznych szkoleń. Swoje umiejętności rozwiniesz w praktyce, zarabiając na prawdziwych Klientach i biorąc udział w dodatkowych treningach.

 • Dlaczego wybrać Pakersów?

  Franczyza Pakersi to bezpieczny sposób na własny biznes kurierski. Otwarcie swojego punktu paczek jest szybkie i tanie, a najlepsze ceny pozwalają pokonać lokalną konkurencję. Sprawdź szczegóły »

  Otwarty Model Franczyzowy gwarantuje Ci partnerskie podejście. Dołączając do Pakersów zyskujesz:

  • • Bezpieczny sposób na własny biznes,
  • • Otwarty Model Franczyzowy,
  • • Najlepsze ceny wśród sieci franczyzowych,
  • • Niską kwotę inwestycji,
  • • Start biznesu w 7-10 dni roboczych (przy sprawnej komunikacji),
  • • Pełne wsparcie Opiekunów.

 • Jakie są ceny przesyłek dla punktu paczkowego?

  Branża kurierska opiera się na zasadzie: im więcej wysyłasz, tym możesz liczyć na większe zniżki u przewoźników. Cała sieć Punktów Kurierskich Pakersi generuje tysiące przesyłek, dlatego Nasi Franczyzobiorcy mogą korzystać z jednych z najatrakcyjniejszych stawek.Dowiedz się więcej »

  Sieć Punktów Kurierskich Pakersi to Partner Strategiczny największych i najlepszych przewoźników krajowych i międzynarodowych takich jak DHL, TNT, FedEx czy InPost. Dzięki temu mogliśmy wynegocjować dla Naszych Franczyzobiorców jedne z najatrakcyjniejszych stawek cenowych na paczki krajowe i międzynarodowe do ponad 220 krajów, palety, przewóz części samochodowych i inne wysyłki. Szczegółowe cenniki możemy przedstawić podczas kontaktu osobistego – są objęte umowami poufności z przewoźnikami.

 • Za ile mogę sprzedawać przesyłki kurierskie?

  Pakersi nie narzucają swoim Partnerom ustalonego cennika. Dzięki temu możesz zwiększyć swoje zyski, ustalając ceny dostosowane na przykład do konkurencji (lub jej braku). Dowiedz się więcej na temat ustalania cennika »

  Przesyłki kurierskie możesz sprzedać za kwoty, które pozwolą Ci osiągnąć maksymalny zysk w Twojej miejscowości. Jeśli w danej miejscowości nie ma lokalnej konkurencji, ceny mogą być nieco wyższe. Jeśli konkurencja jest – trzeba się dostosować, aby w ogóle pozyskiwać Klientów. Nie mamy jednego, ogólnopolskiego cennika, bo doświadczenie pokazuje, że to kwestia lokalnej konkurencji i strategii Franczyzobiorcy. Część brokerów kurierskich oferująca franczyzę Punktu Kurierskiego narzuca z góry ustalony cennik, eliminując tym samym możliwość maksymalizacji zysków. Pakersi podchodzą do swoich Franczyzobiorców w partnerski sposób, co oznacza, że mogą oni sami ustalać własne ceny oraz rabaty, dostosowując je do lokalnej konkurencji czy indywidualnych potrzeb Klientów.

Skontaktuj się z nami jeśli masz jakieś pytania


Zadzwoń +48 732 739 734

...lub wypełnij formularz kontaktowy

Wypełnij formularz by dowiedzieć się więcej o franczyzie punktów kurierskich Pakersi.