Maksimum korzyści, minimum kosztów – jak wysyłamy paczki kurierskie?

Pakersi

Opublikowane w dniu 07.11.2021r.

Zastanawiałeś się kiedyś, jak wybrać najwłaściwszą firmę kurierską? A może tuż po wysłaniu dużego zamówienia trafiłeś na korzystniejszą ofertę dostawy i plułeś sobie w brodę, że przepłaciłeś? Firma Pakersi powstała, aby ściągnąć ciężar podejmowania decyzji z barków klientów. Od teraz nie musisz szukać najlepszych rozwiązań – zrobimy to za Ciebie.

Jak działamy? 4 filary naszej firmy kurierskiej

Logistyka to nasz konik, dlatego założyliśmy firmę, która zajmuje się kompleksową obsługą, związaną z wysyłaniem, dostarczaniem czy reklamacją paczek kurierskich. Współpracujemy z wiodącymi przewoźnikami, a priorytetem naszych pracowników jest zadowolenie klientów. Aby je osiągnąć, działamy z dbałością o takie wytyczne jak:

 1. Jakość – paczki kurierskie muszą dotrzeć do adresata w nienaruszonym stanie. Firmy przewozowe, z którymi współpracujemy, traktują przesyłki z najwyższą ostrożnością – tak, aby nie uszkodzić ich opakowania oraz przede wszystkim samej zawartości pakunku,
 2. Czas realizacji dostawy – zatroszczymy się o to, by Twoja paczka kurierska dotarła na miejsce w wyznaczonym czasie. W naszym panelu do nadawania wysyłek możesz zaznaczyć pożądaną godzinę dostawy: do 9 lub 12 rano bądź po 18. Oferujemy również dostarczenie pakunku w sobotę,
 3. Cena – nie musisz samodzielnie szukać najkorzystniejszej oferty, czy też zdawać się na nieprecyzyjne rankingi lub automatyczne wyszukiwarki cen. Nasi pracownicy specjalnie dla Ciebie znajdą możliwie najtańszą opcję dostawy. Warto podkreślić, że wielkość sieci stawia nas w komfortowej pozycji negocjacyjnej, dzięki czemu możemy proponować niższe ceny.
 4. Pełna obsługa – zadbamy o sprawną wycenę i wygodne nadanie palety, listu bądź paczki kurierskiej. Z nami możesz zamówić kuriera do domu lub pod inny wskazany adres bądź nadać przesyłkę bezpośrednio w punkcie kurierskim.

Czym jest punkt kurierski?

Punkt kurierski to miejsce, w którym szybko i bezpiecznie nadasz paczkę kurierską. Wszystkie nasze lokale znajdują się na parterach budynków w sąsiedztwie parkingów. Dbamy o to, by z naszych usług bez przeszkód mogły korzystać osoby niepełnosprawne, rodzice z małymi dziećmi w wózkach oraz wszyscy ci, którzy nie wyobrażają sobie wnoszenia po schodach ciężkich paczek, zawierających sprzęt AGD czy rowery. Nasze punkty kurierskie są wyposażone w materiały do pakowania takie jak:

 • •kartony w różnych rozmiarach,
 • •folia stretch,
 • •folia bąbelkowa,
 • •taśmy pakownicze,
 • •koperty listowe w wielu wariantach.

Nasi pracownicy są przeszkoleni w udzielaniu fachowej pomocy przy pakowaniu i zabezpieczaniu przesyłek. Warto podkreślić, że każdy punkt jest również wyposażony w wagę o udźwigu do 130 kg – wystarczy, że przyniesiesz do nas rzeczy do wysyłki, a my zajmiemy się resztą.

Z jakimi firmami kurierskimi działamy?

Jesteśmy w stanie dopasować swoją ofertę do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców działających w różnych sektorach gospodarki. Od lat z powodzeniem współpracujemy z pionierskimi firmami kurierskimi, między innymi:

 • •FedEx – przedsiębiorstwo specjalizujące się w przewozie za pomocą samolotów,
 • InPost – oferujący wygodne nadawanie paczek kurierskich do paczkomatów,
 • •DHL, który ma swoje oddziały w ponad 220 krajach na świecie.

Szukasz doświadczonej i profesjonalnej firmy kurierskiej?

Chcesz znaleźć najlepszą firmę kurierską, której powierzysz dostarczenie przesyłki? Zaufaj wiedzy i doświadczeniu Pakersów. Znajdziemy dla Ciebie przewoźnika, który proponuje najniższą cenę i szybką realizację zlecenia. Zadbamy również o profesjonalne zapakowanie i ubezpieczenie paczki kurierskiej, a także ewentualną reklamację. Nie musisz już dłużej przebierać w ofertach, zgłoś się do nas. Wysyłamy wszystko – od łyżeczki po lodówkę czy części samochodowe, które ekspresowo dostarczymy do miejsc na terenie kraju oraz za granicą.

Już dziś skorzystaj z naszej automatycznej wyceny dostarczenia paczki kurierskiej i zgłoś się do jednego z lokalnych punktów lub zamów kuriera do swojego domu bądź firmy.