Pakersi - nominacja do rankingu Gazele Biznesu 2021

Pakersi

Opublikowane w dniu 29.11.2021r.

Pakersi zostali nominowani do zaszczytnego miana “Gazele Biznesu 2021”. Dzięki temu marka potwierdziła swoją pozycję w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Wyróżnikiem nominowanych firm jest nie tylko intensywny wzrost, ale także transparentność, rozpoznawalność oraz wiarygodność. 

Dynamiczny rozwój marki Pakersi został doceniony już w minionym roku przyznaniem tytułu “Gazele Biznesu 2020”. Otrzymane nagrody i nominacje są dla firmy motywacją do dalszych działań i rozwoju. 

Gazele Biznesu są jednym z najstarszych rankingów małych i średnich firm w Polsce. Organizowany od 2000 r. przez „Puls Biznesu” konkurs realizuje misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych. Obecność w nim oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – dynamicznie się rozwija, odnotowała wzrot sprzedaży w ostatnich latach oraz jest transparentna. Szczegółowe informacje o rankingu są dostępne na https://www.pb.pl/gazele/.