Pakersi zdobywcą Gazeli Biznesu 2021!

Pakersi

Opublikowane w dniu 29.12.2021r.

Dzięki intensywnemu rozwojowi firma Pakersi została laureatem 22. edycji rankingu ,,Gazele Biznesu 2021”. Nagroda jest potwierdzeniem wiarygodności firmy oraz stabilności finansowej. Marka Pakersi już po raz drugi plasuje się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Pakersi to wiarygodny partner biznesowy, któremu zaufały setki podmiotów. Firma aktywnie działa w branży usług kurierskich i szybko się rozwija dzięki rosnącemu zapotrzebowaniu na tego rodzaju ofertę. Tym, co wyróżnia markę na tle konkurencji, jest strategiczne podejście do procesu pozyskiwania Klientów. Jednocześnie to jedyna sieć w branży nagrodzona Laurem Konsumenta i Gazelami Biznesu. 

Tylko w ciągu ostatniego roku przedsiębiorstwo uzyskało 45% udziału w otwarciach nowych placówek w branży, zwiększyło sprzedaż o 268% i powiększyło swój zespół trzykrotnie. 

Gazele Biznesu to prestiżowy ranking dla małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce, które odnotowały intensywny wzrost finansowy. Warunki uczestnictwa w konkursie to m.in.: roczne przychody ze sprzedaży między 50 tys. a 100 mln złotych, wzrost zysków oraz przychodów ze sprzedaży w badanym okresie, brak strat finansowych.