Przesyłki międzynarodowe

Oferujemy przesyłki międzynarodowe do 250 krajów na całym świecie. Najpopularniejsze kierunki przesyłek za granicę to wysyłki to Niemiec, wysyłki do USA, wysyłki do Anglii. 

Dzięki nawiązaniu współpracy z międzynarodowym kurierem  Meest, do oferty usług kurierskich sieci Pakersi oferujemy również wysyłki na Ukrainę. 

Możliwy jest również przewóz paczek do Polski w atrakcyjnych cenach dostosowanych do polskich warunków. Można więc zamówić np. paczkę z Anglii do Polski czy przesyłki z Niemiec do Polski. Są to przesyłki międzynarodowe doceniane przede wszystkim przez emigrantów lub rodziny emigrantów. Taka usługa jest często znacznie tańsza niż nadanie paczki przez osoby mieszkające np. w Anglii i zlecające przesyłkę międzynarodową w swoim kraju. 

Oprócz przesyłek międzynarodowych z krajów europejskich, z Pakersami możesz zlecić wysyłkę również do bardziej egzotycznych krajów. Stosunkowo dużo Klientów zamawia np. Wysyłki z Chin do Polski, jednak lista krajów jest znacznie dłuższa.

W ofercie sieci Punktów Kurierskich Pakersi, oprócz wysyłki paczek za granicę, dostępne są również międzynarodowe przesyłki palet kurierem w bardzo atrakcyjnych cenach. Każda paleta wysyłana za granicę objęta jest ubezpieczeniem nawet do 50.000,00 PLN. 
W celu wysyłki paczek i palet za granicę lub do Polski, prosimy o kontakt indywidualny.