Wszyscy Pakersi nadają z GLS!

Pakersi

Opublikowane w dniu 12.05.2022r.

Intensywny rozwój marki Pakersi przyczynił się do zwiększenia zakresu współpracy z naszym stałym, zaufanym partnerem biznesowym - GLS. Dzięki temu wszystkie Punkty Kurierskie Pakersi mogą nadawać krajowe przesyłki typu Pick&Ship poprzez swój panel nadawczy. Takie paczki mogą być odbierane przez przewoźnika z dowolnego adresu wybranego przez nadawcę.

Atutem szerszego zakresu integracji jest również możliwość wysłania paczek bez etykiety. To kurier przyjeżdża na wskazane przez Nadawcę miejsce - po odbiór przesyłki z wydrukowanym dokumentem przewozowym. Dzięki temu Klienci zaoszczędzają czas oraz wygodnie nadają swoje paczki.

Marka Pakersi stale podwyższa jakość swoich usług, słuchając potrzeb Klientów.
Jest to sieć nagrodzona Laurem Konsumenta, Gazelami Biznesu, Złotym Certyfikatem Rzetelności, Solidnym Kurierem oraz Rzetelną Firmą.                                                   
Aktywnie działa w branży usług kurierskich i szybko się rozwija dzięki rosnącemu zapotrzebowaniu na tego rodzaju ofertę. Specjalizuje się w dostawach przesyłek zagranicznych do ponad 220 krajów świata, nawet o niestandardowych gabarytach. Firma każdego dnia dostarcza tysiące przesyłek i dąży do bycia najbezpieczniejszą marką oferującą usługi kurierskie i doradztwo. Osobom marzącym o własnym, sprawdzonym biznesie, marka oferuje bezpieczne rozwiązania pozwalające osiągnąć niezależność finansową.

GLS to firma logistyczna, oferująca wysokiej jakości usługi paczkowe dla ponad 250 tys. klientów. Sieć umożliwia sprawne dostarczanie paczek, zazwyczaj już w następnym dniu roboczym. Doręcza wysyłki krajowe, ale także europejskie. Marka posiada blisko 4 tys. punktów tzw. Szybkiej Paczki i stara się realizować swoje, zamierzone cele, które polegają m.in. na: nieustannym zwiększaniu jakości usług dla swoich klientów, precyzyjnym dostosowywaniu usługi do zmieniających się potrzeb czy wykorzystywaniu najnowszych technologii informatycznych.