Czy w DHL można płacić kartą za pobranie?

Pakersi

Opublikowane w dniu 24.04.2020r.

Jednym ze skutków pandemii koronawirusa jest ograniczenie kontaktu między ludźmi. Codziennie docierają do nas również wskazówki oraz porady dotyczące tego, jak chronić się przed zarażeniem. Branża kurierska na bieżąco śledzi wszelkie informacje i dostosowuje się do nowych wymogów – paczki są odkażane, a kurierzy wyposażeni w rękawiczki i maski ochronne. Kiedy okazało się, że płatność kartą jest bezpieczniejsza od płatności gotówką, na reakcję przewoźników nie trzeba było długo czekać. DHL już w kwietniu wprowadził możliwość płatności kartą za pobranie.

Płatność kartą za pobranie w DHL - aktualizacja

Obecnie nie świadczymy usług wysyłek płatnością kartą za pobranie w DHL ze względu na wysoką cenę tej usługi. 

Zalecamy realizować wysyłki pobraniowe z płatnością kartą przez InPost, w którym ta usługa jest znacznie tańsza, a jakość i terminowość równie dobra. 
 

Płatność kartą za pobranie w InPost – jednym z kluczowych Partnerów sieci punktów kurierskich Pakersi – to wygodna forma odbioru swojej przesyłki nie tylko w czasach pandemii.

Kurierzy InPost wyposażeni zostali w najnowocześniejsze na rynku terminale płatnicze, dzięki którym będziesz mógł opłacić swoją przesyłkę bezgotówkowo. Urządzenia te obsługują szeroką gamę środków płatniczych oraz spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Kupuj online i płać kartą za pobranie w InPost! Chcesz nadać przesyłkę firmą InPost? Skorzystaj z indywidualnej oferty oraz atrakcyjnych cen w Punkcie Kurierskim Pakersi w swoim mieście.

Znajdź swój punkt kurierski

Zobacz też: