InPost - płatność kartą u kuriera

Pakersi

Opublikowane w dniu 24.04.2020r.

Płatność kartą to wygodna i bezpieczna opcja, która wykorzystywana jest przez miliony ludzi na całym świecie. Jeszcze do niedawna była ona możliwa tylko w sklepach stacjonarnych. Teraz możesz dokonać szybkiej płatności kartą również u kuriera InPost oraz w części paczkomatów!

Płatność za pobraniem u kuriera InPost

Kurierzy InPost na terenie całego kraju wyposażeni są w nowoczesne terminale płatnicze. Oznacza to, że możesz opłacić swoją przesyłkę za pobraniem kartą (metodą tradycyjną i zbliżeniową) lub przy pomocy aplikacji na telefon obsługującej płatności mobilne. Cała operacja trwa zaledwie kilka sekund i jest całkowicie bezpieczna. Dzięki takiej formie płatności możesz zapomnieć o stresie związanym z brakiem gotówki w momencie przybycia kuriera lub nerwowym poszukiwaniem najbliższego bankomatu.

Płatność kartą w paczkomatach InPost

Wysyłka oraz płatność za pobraniem jest również możliwa w niektórych paczkomatach InPost. Zrobisz to w kilku prostych krokach:

  • Zamów swoją paczkę za pobraniem do paczkomatu InPost – po umieszczeniu jej w maszynie, otrzymasz kod.
  • Udaj się do paczkomatu – zostaniesz poproszony o podanie swojego numeru telefonu, a po jego wpisaniu, o podanie wspomnianego kodu.
  • Wpisz go, a następnie postępuj zgodnie z poleceniami pojawiającymi się na ekranie terminalu płatności. Po opłaceniu przesyłki skrytka sama się otworzy.
  • Odbierz swoją paczkę!

Koronawirus, który mocno wpłynął na kontakty między osobami, sprawił, że paczkomaty zyskały na popularności – uznawane są one za jedną z bezpieczniejszych sposobów na odbiór przesyłki. Chcesz wysłać paczkę do rodziny lub znajomych do paczkomatu InPost? Skorzystaj z oferty sieci punktów Pakersi, a będziesz miał pewność, że Twoja przesyłka na pewno dotrze do adresata :)

Znajdź swój punkt kurierski

Zobacz też: