DHL Parcel Premium - gwarancja doręczenia następnego dnia

Pakersi

Opublikowane w dniu 29.04.2020r.

Z przyjemnością informujemy, że jeden z Partnerów Strategicznych sieci punktów kurierskich Pakersi, wprowadził do swojej oferty usługę DHL Parcel Premium. Dzięki niej zyskujesz gwarancję doręczenia przesyłki następnego dnia lub zwrot pieniędzy.

Kurier DHL – terminowe doręczenie przesyłki

Usługa DHL Parcel Premium to idealne rozwiązanie w przypadku pilnych przesyłek, które muszą dotrzeć do adresata jak najszybciej. Ważne dokumenty? Umowy? Projekty? A może prezent urodzinowy kupiony w ostatniej chwili? Niezależnie od tego, co wysyłasz, przesyłka DHL Parcel Premium zawsze traktowana jest priorytetowo. W standardzie otrzymujesz również usługę kontaktu telefonicznego z kurierem przed doręczeniem.
 

Do 30 września 2020 roku, firma DHL gwarantuje 100% zwrotu opłaty podstawowej w przypadku nieterminowości.

Co więcej, usługa DHL Parcel Premium realizowana jest w wygodnym systemie „od drzwi do drzwi”.Oznacza to, że dzwoniąc lub pisząc do punktu kurierskiego Pakersi w swoim mieście, możesz zamówić kuriera pod wskazany adres (do domu lub firmy). Odbierze on paczkę bezpośrednio od Ciebie i dostarczy w terminie wprost do rąk adresata.

Znajdź swój punkt kurierski


DHL Parcel Premium – jakie przesyłki kurierskie obejmuje usługa?

DHL Parcel Premium to usługa, która obejmuje przesyłki krajowe o wadze do 31,5 kg. Jej wymiary nie mogą natomiast przekraczać 2 m długości, a suma boków (długość, szerokość i wysokość) nie może być większa niż 3 m. Pamiętaj, że podane wyżej wytyczne dotyczą wysyłanej rzeczy wraz z opakowaniem.

Płatność kartą za pobranie w DHL

Twój Klient chce zapłacić kartą za przesyłkę za pobraniem? Teraz może! Od kwietnia 2020 roku kurierzy DHL wyposażeni są w najnowocześniejsze terminale płatnicze, umożliwiające bezpieczną i szybką płatność bezgotówkową. Chcesz skorzystać z tej usługi? Spytaj o nią w jednym z ponad 100 punktów kurierskich Pakersi w całej Polsce.

Zobacz też: