Kurier Głogów

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Głogów

Lista punktów kurierskich w miejscowości Głogów

Pakersi Głogów

logo

Adres: Spółdzielcza 9A , 67-200 Głogów

Telefon kontaktowy: 516 083 516

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 09:00-17:00, Sob.: nieczynne

Pakersi Głogów Kopernik

logo

Adres: Saturna 3 , 67-200 Głogów

Telefon kontaktowy: 784 555 724

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 09:00-17.00, Sob.: nieczynne

Kurier w Głogowie? Tylko Pakersi

Głogów to średniej wielkości miasto w województwie dolnośląskim liczące 67615 osób. Gdy potrzebujesz kuriera w Głogowie, wybór jest duży. W Głogowie nie ma samodzielnych punktów kurierskich.

kurier Głogów
Głogów punkt kurierski

Punkty Pakersów w Głogowie

Do Glogowa dojeżdżają też przewoźnicy, np. TNT, UPS, FedEx czy FedEx i inni. Punkt Kurierski jest lokalem usługowym, który umożliwia przesyłki kurierskie firmami kurierskimi, np. AmbroExpress. W Punkcie możesz dostać awizowaną przesyłkę kurierską.

Głogów - lista kurierów

W Głogowie, tak jak w dolnośląskim, jeździ wielu kurierów (np. Paczka w Ruchu). Wyślij przesyłkę osobiście lub przez telefon w najlepszym Punkcie Paczek w okolicach Glogowa.

Głogów wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

  • Ile kosztuje kurier w Głogowie?

    Koszt przesyłki kurierem różni się w zależności od rozmiaru, wagi i kształtu paczki, czyli tego, jak trudno jest ją przewieźć. Najtańsze są małe, lekkie paczki spakowane w koperty lub pudełka o kształcie prostopadłościanu. Cena paczki wzrasta także, jeśli przesyłka jest międzynarodowa. Jeśli zastanawiasz się, czy przedmiot, który chcesz nadać będzie generował duże koszty, sprawdź przykładowe kwoty w cenniku lub skontaktuj się z Pakersami. Znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie.

  • Ile kosztuje przesyłka za granicę?

    Cena za wysyłkę paczki międzynarodowej jest zależna od wielu aspektów, co sprawia, że cennik przesyłek międzynarodowych jest dość skomplikowany i nie daje jednoznacznej odpowiedzi dla konkretnego przypadku. Co wpływa na koszt transportu za granicę? Rozmiar, ciężar, kształt paczk a także czas, w którym ma zostać dostarczona i kraj destynacji. Na przykład, ta sama przesyłka do Niemiec będzie tańsza, niż paczka do Anglii. Ceny za przesyłkę zagraniczną w firmach kurierskich, z którymi współpracujemy, czyli Paczka w Ruchu, AmbroExpress, FedEx zaczynają się od 50 zł. By poznać szczegółową wycenę, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci znaleźć najkorzystniejszą opcję.

  • Jak wysłać paczkę przez Pakersów w Głogowie?

    Pakersi mają sieć Punktów Kurierskich w Głogowie. Znajdź najbliższą placówkę i przynieś nam swoją paczkę lub zamów kuriera na wskazany adres w Głogowie i nadaj paczkę bez wychodzenia z domu. Punkt paczek Pakersi to miejsce, w którym z łatwością wybierzesz najkorzystniejszą ofertę dostępnych firm kurierskich, takich jak TNT, UPS, DHL. Działa podobnie jak tradycyjna poczta, lecz sprawniej. Kuriera do domu lub na konkretnych adres możesz zamówić telefonicznie lub online przez naszą stronę internetową.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Głogów

Zobacz inne lokalizacje