Kurier Głogów

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Głogów

Lista punktów kurierskich w miejscowości Głogów

Pakersi Głogów

logo

Adres: Spółdzielcza 9A, 67-200 Głogów

Telefon kontaktowy: 516 083 516

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. - Pt. 09:00-17:00, Sob.: nieczynneKurier w Głogowie? Tylko Pakersi

Głogów to średniej wielkości miasto w województwie dolnośląskim liczące 67615 osób. Gdy potrzebujesz kuriera w Głogowie, wybór jest duży. W Głogowie nie ma samodzielnych punktów kurierskich.

kurier Głogów
Głogów punkt kurierski

Punkty Pakersów w Głogowie

Do Glogowa dojeżdżają też przewoźnicy, np. TNT, UPS, FedEx czy FedEx i inni. Punkt Kurierski jest lokalem usługowym, który umożliwia przesyłki kurierskie firmami kurierskimi, np. AmbroExpress. W Punkcie możesz dostać awizowaną przesyłkę kurierską.

Głogów - lista kurierów

W Głogowie, tak jak w dolnośląskim, jeździ wielu kurierów (np. Paczka w Ruchu). Wyślij przesyłkę osobiście lub przez telefon w najlepszym Punkcie Paczek w okolicach Glogowa.

Głogów wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

 • Ile kosztuje kurier w Głogowie?

  Koszt przesyłki kurierem różni się w zależności od rozmiaru, wagi i kształtu paczki, czyli tego, jak trudno jest ją przewieźć. Najtańsze są małe, lekkie paczki spakowane w koperty lub pudełka o kształcie prostopadłościanu. Cena paczki wzrasta także, jeśli przesyłka jest międzynarodowa. Jeśli zastanawiasz się, czy przedmiot, który chcesz nadać będzie generował duże koszty, sprawdź przykładowe kwoty w cenniku lub skontaktuj się z Pakersami. Znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie.

 • Czy Pakersi to kurierzy?

  Nie. Pakersi pomagają w znalezieniu najlepszej oferty kurierskiej spośród dostępnych w Głogowie. Współpracujemy z Hellmann. Nasza firma to rozwiązanie dla osób, które chcą szybko nadać przesyłkę i mieć pewność, że dotrze do adresata na czas. Pomagamy także w transporcie przesyłek o nietypowych kształtach, wadze lub wymiarach oraz paczkach, które nadawane są za granicę. Zdejmujemy z naszych Klientów ciężar poszukiwania najlepszej oferty firmy kurierskiej. Wybierz Pakersów, nadaj przesyłkę w Punkcie Kurierskim w Głogowie lub zamów odbiór pod wskazany adres.

 • Jaki kurier dostarczy moją paczkę?

  Pakersi współpracują z następującymi firmami kurierskimi: GLS, AmbroExpress. Zanim zdecydujemy się na współpracę z danym kurierem, analizujemy wszystkie aspekty: rozmiar przesyłki, adres doręczenia, sposób płatności i pożądany czas dostawy. Dzięki temu, współpracując z Pakersami możesz mieć pewność, że skorzystasz z najkorzystniejszego rozwiązania. Każda firma kurierska czymś się wyróżnia: przesyłka nadana w naszym stacjonarnym punkcie przez InPost będzie najtańsza, jeśli zależy Ci na odbiorze paczki ze wskazanego adresu, prawdopodobnie najbardziej opłacalny będzie wybór DHL. Standardowe przesyłki zagraniczne obsługuje szybko i tanio TNT, natomiast o nietypowe gabaryty nadawane na koniec świata najlepiej zadba FedEx. Czasem wybieramy kuriera w zależności od rodzaju przesyłki. Np. najlepszą ofertę dla przesyłki części samochodowych ma nasz partner AmbroExpress. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej. Możesz też wybrać konkretną firmę sam, przygotuj się jednak na to, że koszt takiego zlecenia może być nieco wyższy.

 • Jak wysłać paczkę przez Pakersów w Głogowie?

  Pakersi mają sieć Punktów Kurierskich w Głogowie. Znajdź najbliższą placówkę i przynieś nam swoją paczkę lub zamów kuriera na wskazany adres w Głogowie i nadaj paczkę bez wychodzenia z domu. Punkt paczek Pakersi to miejsce, w którym z łatwością wybierzesz najkorzystniejszą ofertę dostępnych firm kurierskich, takich jak TNT, UPS, DHL. Działa podobnie jak tradycyjna poczta, lecz sprawniej. Kuriera do domu lub na konkretnych adres możesz zamówić telefonicznie lub online przez naszą stronę internetową.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Głogów

Zobacz inne lokalizacje