Kurier Krotoszyn

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Krotoszyn

Lista punktów kurierskich w miejscowości Krotoszyn

Pakersi Krotoszyn

Adres: Osadnicza 2b , 63-700 Krotoszyn

Telefon kontaktowy: 730868288

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. , Sob.:

Wysyłka paczek w Krotoszynie?

Krotoszyn to niewielkie miasto w wielkopolskim liczące 28969 mieszkańców. Gdy potrzebujesz kuriera w Krotoszynie, wybór jest duży. W Krotoszynie działa kilka punktów paczek.

kurier Krotoszyn
Krotoszyn punkt kurierski

Punkty Pakersów w Krotoszynie

W okolice Krotoszyna dojeżdżają też kurierzy sieci, np. TNT, AmbroExpress, InPost czy Hellmann i inni. Punkt wysyłki paczek to miejsce, który umożliwia nadanie paczek wieloma firmami przewozowymi, np. AmbroExpress. Punkt pozwala też odebrać paczkę.

Firmy kuriersie w Krotoszynie

W Krotoszynie, tak jak w wielkopolskim, jeździ wiele firmkurierskich (np. InPost, Hellmann). Wyślij paczkę jednym z nich w najlepszym Punkcie Kurierskim w okolicach Krotoszyna.

Krotoszyn wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

 • Czy znajdę kuriera w Krotoszynie?

  Tak, w Krotoszynie jest kurier GLS, AmbroExpress, Hellmann.

 • Co to jest punkt kurierski?

  Punkt Kurierski działa podobnie jak placówka pocztowa. Możesz w nim nadać list, paczkę lub przesyłkę paletową kurierem.

 • Czy w Krotoszynie można zamówić kuriera do domu?

  Kuriera do domu lub na konkretnych adres możesz zamówić telefonicznie lub online przez naszą stronę internetową.

 • Jaki kurier dostarczy moją paczkę?

  Pakersi współpracują z następującymi firmami kurierskimi: DHL, Hellmann. Zanim zdecydujemy się na współpracę z danym kurierem, analizujemy wszystkie aspekty: rozmiar przesyłki, adres doręczenia, sposób płatności i pożądany czas dostawy. Dzięki temu, współpracując z Pakersami możesz mieć pewność, że skorzystasz z najkorzystniejszego rozwiązania. Każda firma kurierska czymś się wyróżnia: przesyłka nadana w naszym stacjonarnym punkcie przez InPost będzie najtańsza, jeśli zależy Ci na odbiorze paczki ze wskazanego adresu, prawdopodobnie najbardziej opłacalny będzie wybór DHL. Standardowe przesyłki zagraniczne obsługuje szybko i tanio TNT, natomiast o nietypowe gabaryty nadawane na koniec świata najlepiej zadba FedEx. Czasem wybieramy kuriera w zależności od rodzaju przesyłki. Np. najlepszą ofertę dla przesyłki części samochodowych ma nasz partner AmbroExpress. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej. Możesz też wybrać konkretną firmę sam, przygotuj się jednak na to, że koszt takiego zlecenia może być nieco wyższy.

 • Moja paczka mała tylko 2 kg, ale została rozliczona w przedziale wagowym dla 20 kg. Dlaczego?

  Cena nadania przesyłki zależy od wielu czynników, nie tylko wagi. Ostateczny koszt jest uwarunkowany tym, jak trudno przewieźć daną paczkę i ile miejsca zajmuje. Przykład: długa, 3-metrowa rura, która waży 2 kg jest trudniejsza w obsłudze, niż 2-kilogramowa przesyłka o standardowych prostokątnych rozmiarach, ponieważ trudniej jest ją przewieźć autem, zarządzać nią w sortowni czy zmieścić na magazynowych półkach. Sprawa komplikuje się dodatkowo, gdy przesyłka jest międzynarodowa i trzeba ulokować ją w samolocie, gdzie restrykcje odnośnie wymiarów są znacznie bardziej skomplikowane. Jeśli masz wątpliwości, co to tego, czy Twoja paczka jest nietypowa, podaj nam jej szczegółowe wymiary lub wyślij zdjęcie – przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. Współpracujemy z licznymi firmami kurierskimi: InPost. Wśród nich na pewno znajdzie się oferta, która będzie dla Ciebie korzystna.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Krotoszyn

Zobacz inne lokalizacje