Kurier Pobiedziska

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Pobiedziska

Lista punktów kurierskich w miejscowości Pobiedziska

Pakersi Pobiedziska

Adres: Kościuszki 1 1, 62-010 Pobiedziska

Telefon kontaktowy: 666018797

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 9-17, Sob.: Nieczynne

Kurier Pobiedziska. Szybka dostawa

Pobiedziska to niewielka miejscowość w wielkopolskim liczące 9181 osób. Jeśli potrzebujesz kuriera w Pobiedziskach, wybór jest duży. W Pobiedziskach nie ma samodzielnych punktów paczek.

kurier Pobiedziska
Pobiedziska punkt kurierski

Pobiedziska - Punkt kurierski w Twojej okolicy

Do Pobiedzisk dojeżdżają też przewoźnicy, np. TNT, Paczka w Ruchu albo UPS i inni. Punkt Kurierski to miejsce, który umożliwia nadanie paczek firmami kurierskimi takimi jak DHL, Paczka w Ruchu itp. W Punkcie możesz dostać awizowaną paczkę kurierską.

Pobiedziska - lista kurierów

W Pobiedziskach, tak jak w wielkopolskim, jeździ wiele firmkurierskich (np. DHL, TNT). Nadaj przesyłkę osobiście w najlepszym Punkcie Paczek w okolicach Pobiedzisk.

Pobiedziska wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

 • Czy znajdę kuriera w Pobiedziskach?

  Tak, w Pobiedziskach jest kurier Hellmann, UPS.

 • Co to jest punkt kurierski?

  Punkt Kurierski działa podobnie jak placówka pocztowa. Możesz w nim nadać list, paczkę lub przesyłkę paletową kurierem.

 • Jaki kurier dostarczy moją paczkę?

  Pakersi współpracują z następującymi firmami kurierskimi: TNT, UPS, InPost. Zanim zdecydujemy się na współpracę z danym kurierem, analizujemy wszystkie aspekty: rozmiar przesyłki, adres doręczenia, sposób płatności i pożądany czas dostawy. Dzięki temu, współpracując z Pakersami możesz mieć pewność, że skorzystasz z najkorzystniejszego rozwiązania. Każda firma kurierska czymś się wyróżnia: przesyłka nadana w naszym stacjonarnym punkcie przez InPost będzie najtańsza, jeśli zależy Ci na odbiorze paczki ze wskazanego adresu, prawdopodobnie najbardziej opłacalny będzie wybór DHL. Standardowe przesyłki zagraniczne obsługuje szybko i tanio TNT, natomiast o nietypowe gabaryty nadawane na koniec świata najlepiej zadba FedEx. Czasem wybieramy kuriera w zależności od rodzaju przesyłki. Np. najlepszą ofertę dla przesyłki części samochodowych ma nasz partner AmbroExpress. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej. Możesz też wybrać konkretną firmę sam, przygotuj się jednak na to, że koszt takiego zlecenia może być nieco wyższy.

 • Co trzeba wypełnić, żeby nadać przesyłkę?

  Decydując się na wysłanie paczki z Pakersami, nie musisz wypełniać żadnych specjalnych druczków. Po prostu przynieś swoją przesyłkę do Punktu Paczek w Pobiedziskach lub zadzwoń albo napisz maila i podaj nam dane dotyczące wysyłki. Co musimy wiedzieć, żeby znaleźć idealnego kuriera dla Ciebie? Wymiary przesyłki po zapakowaniu (długość, wysokość i szerokość), wagę paczki, dane adresowe i numery telefonów nadawcy i odbiorcy, kwotę pobrania, jeśli wysyłasz paczkę właśnie za pobraniem, a gdy decydujesz się na ubezpieczenie przesyłki, wymagane będą także wskazanie wartości przewożonego przedmiotu oraz kwota ubezpieczenia. W oparciu o te dane zlecimy transport przesyłki firmie z najbardziej opłacalną ofertą dla Ciebie: współpracujemy z TNT, GLS, AmbroExpress.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Pobiedziska

Zobacz inne lokalizacje