Kurier Toruń

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Toruń

Lista punktów kurierskich w miejscowości Toruń

Pakersi Toruń

logo

Adres: Kościuszki 25 , 87-100 Toruń

Telefon kontaktowy: 566335618

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 9-17, Sob.: Nieczynne

Kurier Toruń? Tylko Pakersi

Toruń to duże miasto w województwie kujawsko-pomorskim liczące 202074 osób. Gdy szukasz kuriera w Toruniu, wybór jest duży. W Toruniu działa kilka punktów paczek.

kurier Toruń
Toruń punkt kurierski

Punkty Pakersów w Toruniu

W okolice Torunia dojeżdżają też przewoźnicy, np. Paczka w Ruchu, GLS albo AmbroExpress i inni. Punkt wysyłki paczek to miejsce, który umożliwia nadanie paczek wieloma firmami przewozowymi, np. GLS, AmbroExpress itp. W Punkcie możesz odebrać paczkę kurierską.

Zobacz firmy kurierskie w mieście Toruń

W Toruniu, tak jak w kujawsko-pomorskim, jeździ wielu kurierów (np. DHL, AmbroExpress, GLS). Nadaj paczkę osobiście w najlepszym Punkcie Kurierskim w okolicach Torunia.

Toruń wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

  • Czy w Toruń jeźdżą kurierzy?

    Tak, w Toruniu jeżdżą InPost, Paczka w Ruchu, DHL.

  • Kiedy przesyłka dotrze na miejsce?

    Jeśli nadajesz przesyłkę w Toruniu, data doręczenia będzie zależeć od kilku czynników. W przypadku paczek krajowych, 98% z nich zostaje dostarczona w ciągu 1 dnia roboczego. Przesyłki zagraniczne do najpopularniejszych krajów w Europie (np. do Niemiec) docierają w ciągu 2 dni roboczych, natomiast dostawa paczki do Wielkiej Brytanii może zająć ok. 3 dni roboczych. Pozostałe destynacje to kwestia indywidualna, by dowiedzieć się szczegółów, skontaktuj się z Pakersami, którzy oszacują czas i koszt dostawy. Uwaga, planując przesyłkę do osób prywatnych, pamiętaj, że czas doręczenia jest zależny od tego, czy adresat będzie pozostawać pod wskazanym adresem.

  • Jak wysłać paczkę przez Pakersów w Toruniu?

    Pakersi mają sieć Punktów Kurierskich w Toruniu. Znajdź najbliższą placówkę i przynieś nam swoją paczkę lub zamów kuriera na wskazany adres w Toruniu i nadaj paczkę bez wychodzenia z domu. Punkt paczek Pakersi to miejsce, w którym z łatwością wybierzesz najkorzystniejszą ofertę dostępnych firm kurierskich, takich jak TNT, Paczka w Ruchu, AmbroExpress. Działa podobnie jak tradycyjna poczta, lecz sprawniej. Kuriera do domu lub na konkretnych adres możesz zamówić telefonicznie lub online przez naszą stronę internetową.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Toruń

Zobacz inne lokalizacje