Kurier Toruń

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Toruń

Lista punktów kurierskich w miejscowości Toruń

Kurier Toruń? Tylko Pakersi

Toruń to duże miasto w województwie kujawsko-pomorskim liczące 202074 osób. Gdy szukasz kuriera w Toruniu, wybór jest duży. W Toruniu działa kilka punktów paczek.

kurier Toruń
Toruń punkt kurierski

Punkty Pakersów w Toruniu

W okolice Torunia dojeżdżają też przewoźnicy, np. Paczka w Ruchu, GLS albo AmbroExpress i inni. Punkt wysyłki paczek to miejsce, który umożliwia nadanie paczek wieloma firmami przewozowymi, np. GLS, AmbroExpress itp. W Punkcie możesz odebrać paczkę kurierską.

Zobacz firmy kurierskie w mieście Toruń

W Toruniu, tak jak w kujawsko-pomorskim, jeździ wielu kurierów (np. DHL, AmbroExpress, GLS). Nadaj paczkę osobiście w najlepszym Punkcie Kurierskim w okolicach Torunia.

Toruń wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

 • Czy w Toruń jeźdżą kurierzy?

  Tak, w Toruniu jeżdżą InPost, Paczka w Ruchu, DHL.

 • Jakiego kuriera wybrać dla delikatnych przesyłek?

  Jeśli Twoja paczka jest wyjątkowo cenna, zadzwoń. Wybierzemy dla Ciebie najlepszego kuriera spośród dostępnych firm przewozowych. Możesz przynieść swoją delikatną przesyłkę osobiście do Punktu Paczek Pakersi Toruń i szczegółowo opisać swoje wymagania dotyczące transportu. My przeanalizujemy oferty firm kurierskich spośród naszych partnerów, czyli firm: Paczka w Ruchu. Zaproponujemy Ci najbezpieczniejszy i najbardziej opłacalny transport. Możemy także załatwić wszystko na odległość - zadzwoń lub skontaktuj się z nami online. Podpowiemy, jak zabezpieczyć cenne przedmioty i jak je zapakować, by dotarły do adresata w nienaruszonym stanie.

 • Kiedy przesyłka dotrze na miejsce?

  Jeśli nadajesz przesyłkę w Toruniu, data doręczenia będzie zależeć od kilku czynników. W przypadku paczek krajowych, 98% z nich zostaje dostarczona w ciągu 1 dnia roboczego. Przesyłki zagraniczne do najpopularniejszych krajów w Europie (np. do Niemiec) docierają w ciągu 2 dni roboczych, natomiast dostawa paczki do Wielkiej Brytanii może zająć ok. 3 dni roboczych. Pozostałe destynacje to kwestia indywidualna, by dowiedzieć się szczegółów, skontaktuj się z Pakersami, którzy oszacują czas i koszt dostawy. Uwaga, planując przesyłkę do osób prywatnych, pamiętaj, że czas doręczenia jest zależny od tego, czy adresat będzie pozostawać pod wskazanym adresem.

 • Jaki kurier dostarczy moją paczkę?

  Pakersi współpracują z następującymi firmami kurierskimi: Hellmann, UPS, DHL. Zanim zdecydujemy się na współpracę z danym kurierem, analizujemy wszystkie aspekty: rozmiar przesyłki, adres doręczenia, sposób płatności i pożądany czas dostawy. Dzięki temu, współpracując z Pakersami możesz mieć pewność, że skorzystasz z najkorzystniejszego rozwiązania. Każda firma kurierska czymś się wyróżnia: przesyłka nadana w naszym stacjonarnym punkcie przez InPost będzie najtańsza, jeśli zależy Ci na odbiorze paczki ze wskazanego adresu, prawdopodobnie najbardziej opłacalny będzie wybór DHL. Standardowe przesyłki zagraniczne obsługuje szybko i tanio TNT, natomiast o nietypowe gabaryty nadawane na koniec świata najlepiej zadba FedEx. Czasem wybieramy kuriera w zależności od rodzaju przesyłki. Np. najlepszą ofertę dla przesyłki części samochodowych ma nasz partner AmbroExpress. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej. Możesz też wybrać konkretną firmę sam, przygotuj się jednak na to, że koszt takiego zlecenia może być nieco wyższy.

 • Jak wysłać paczkę przez Pakersów w Toruniu?

  Pakersi mają sieć Punktów Kurierskich w Toruniu. Znajdź najbliższą placówkę i przynieś nam swoją paczkę lub zamów kuriera na wskazany adres w Toruniu i nadaj paczkę bez wychodzenia z domu. Punkt paczek Pakersi to miejsce, w którym z łatwością wybierzesz najkorzystniejszą ofertę dostępnych firm kurierskich, takich jak TNT, Paczka w Ruchu, AmbroExpress. Działa podobnie jak tradycyjna poczta, lecz sprawniej. Kuriera do domu lub na konkretnych adres możesz zamówić telefonicznie lub online przez naszą stronę internetową.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Toruń

Zobacz inne lokalizacje