Pakersi Szczecinek

Szybki i profesjonalny serwis do nadawania przesyłek u sprawdzonych kurierów. Współpracujemy z następującymi firmami kurierskimi: DHL, TNT, DPD, Poczta-Polska, FedEx, InPost. Zachęcamy do rozpoczęcia współpracy!

Telefon kontaktowy 798 939 930
Godziny otwarcia

Pon. Pt.: 9-17

Sob.: nieczynny

Adres e-mail [email protected]

Punkt kurierski

Cennik usług kurierskich w punkcie Pakersi Szczecinek

Najlepsze ceny ofertowane w punkcie!

Usługa Cena Cena pobranie
Koperta 16.00zł 5.00zł
Paczka do 5 kg 18.00zł 5.00zł
Paczka do 15 kg 23.00zł 5.00zł
Paczka do 30 kg 26.00zł 5.00zł
Paczka do 40 kg 38.00zł 5.00zł
Paczka do 50 kg 48.00zł 5.00zł
Paczka do 60 kg 53.00zł 5.00zł
Paczka do 70 kg 63.00zł 5.00zł
Usługa Cena Cena pobranie
Paczka do 31,5 kg 53.00zł 5.00zł
Paczka powyżej 31,5 kg Wycenazł 5.00zł
Towary niebezpieczne (ADR) Wycena indzł 5.00zł
Części samochodowe bez kartonu Wycena indzł 5.00zł
Usługa Paleta bez pobrania Paleta za pobraniem
120x80 - 100kg 170.00zł 180.00zł
120x80 - 200kg 180.00zł 190.00zł
120x80 - 400k 190.00zł 200.00zł
120x80 - 600kg 200.00zł 220.00zł
120x80 - 800kg 220.00zł 240.00zł
120x80 - 1000kg 250.00zł 270.00zł
120x120 - 1000kg Wycenazł Wycenazł
120x120 - 1200kg Wycenazł Wycenazł
120x120 - 1500kg Wycenazł Wycenazł
Usługa Cena
Paczka za pobraniem 5.00zł

Obsługa, pakowanie i nadania przesyłek do opłacenia w Punkcie

Ambro express Ambro express Ambro express Ambro express Ambro express Ambro express Ambro express

Najtańszy kurier w Szczecinku!

Przesyłka kurierska to najszybszy sposób na doręczenie paczki lub listu z punktu A do punktu B. Często jest to jednak także sposób najdroższy. Jeśli zależy Ci na błyskawicznej usłudze, ale nie chcesz przepłacać, zapraszamy do naszego punktu kurierskiego? Pakersów znajdziesz w wielu różnych miastach Polski, w tym również w Szczecinku, gdzie czekamy na Ciebie na ulicy Wyszyńskiego 72.

Kurier Szczecinek

W Polsce działa wiele różnych firm kurierskich oraz pośredników, co sprawia, że wybór tej najlepszej, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania, może być sporym wyzwaniem. A także stresem, zwłaszcza jeśli w grę wchodzi nadanie paczki o dużej wartości lub niestandardowych gabarytach. Dlatego właśnie powstali Pakersi. Nasze punkty współpracują z najlepszymi firmami kurierskimi, takimi jak InPost, DHL czy FedEx. Ponadto, dla każdego Klienta przygotowujemy indywidualną ofertę, dzięki czemu wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Korzystając z naszych usług, oszczędzasz nie tylko pieniądze, lecz również czas! Jeśli więc szukasz kuriera w Szczecinku, koniecznie sprawdź ofertę Pakersów.

Przesyłki Kurierskie w Szczecinku

Nasz oddział gwarantuje Ci szybką i profesjonalną obsługę oraz współpracę z najlepszymi. Skontaktuj się z nami, a my zadbamy o to, żeby Twoja przesyłka została odpowiednio zapakowana, zabezpieczona i trafiła do najlepszego kuriera.

Odbiór i nadanie Paczki Szczecinek

W Pakersach stawiamy również na kompleksowość obsługi, dlatego w naszym punkcie możesz zarówno nadać, jak i odebrać paczkę. Skontaktuj się z nami, żeby poznać więcej szczegółów. Możesz zrobić to drogą telefoniczną, mailową lub odwiedzić nas osobiście – pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17. W każdym przypadku czeka na Ciebie profesjonalna i sympatyczna obsługa. Zapraszamy do współpracy!

Najczęściej Zadawane Pytania

FAQ

 • Jak działa punkt paczek?

  Punkt Paczek Pakersi jest pośrednikiem ułatwiającym zamawianie usług kurierskich firm takich jak DHL, TNT, Poczta Polska, FedEx, InPost, Hellman, AmbroExpress i wiele innych.

  Możesz nadać paczkę lub list kurierski, przychodząc do Punktu, podobnie jak na poczcie.
  Możesz również zamówić kuriera e-mailem lub przez telefon.
  Za każdym razem wybierzemy najkorzystniejszą dla Ciebie firmę kurierską.

 • Ile kosztuje wysyłka paczki kurierem?

  Cena wysyłki paczki kurierem zależy od tego, jak łatwo ją przewieźć. Cena wynika z wymiarów, wagi i kształtu przesyłki oraz kraju, do którego jest nadawana. Zobacz szczegóły w cenniku »

  Najtańsze są małe i lekkie paczki w kształcie prostopadłościanu (pudełka). Im paczka jest bardziej kłopotliwa w transporcie (np. z powodu wagi, kształtu, rozmiaru i trasy), tym wyższa cena. Dodatkowe opłaty obowiązują na przesyłki międzynarodowe, na przesyłki o nieregularnych kształtach (tzw. przesyłki niestandardowe) i paczki, które mogą się łatwo zniszczyć w czasie wysyłki (np. produkty szklane) lub muszą być traktowane w szczególny sposób (np. ADR). Ogólny cennik znajduje się powyżej. Jeśli potrzebujesz indywidualnej wyceny, najlepiej zadzwoń do swojego punktu (dane na górze strony).

 • Kiedy będzie dostarczona przesyłka?

  Przy przesyłkach krajowych w 98% przypadków kurier doręczy paczkę pod wskazanym adresem w ciągu 1 dnia roboczego od nadania.

  Wysyłając paczki do osób prywatnych, zdarza się, że kurier nie zastanie odbiorcy pod wskazanym adresem. Wtedy dostawa może potrwać dłużej. W przypadku przesyłek międzynarodowych czas dostawy zależy od kraju. Dla popularnych kierunków takich jak paczka do Niemiec ponad 96% paczek dostarczamy w 2 dni robocze. Paczki do Anglii dostarczamy zwykle do 3 dni roboczych. Terminy dostaw międzynarodowych do innych krajów zależą od wielu czynników, więc warto skonsultować je telefoniczne — chętnie pomożemy.

 • Czy można zamówić kuriera do domu?

  Oczywiście. :)

  Przygotuj:

  • zapakowaną paczkę (najlepiej w prostopadłościenne pudełko — będzie najtaniej)
  • Wymiary paczki (wysokość, długość, szerokość)
  • Wagę paczki
  • Dane nadawcy i odbiorcy
  • Numery telefonu nadawcy i odbiorcy (bardzo ważne — kurier może dzwonić na ten numer)
  • Kwotę pobrania, jeśli paczka ma być wysłana za pobraniem
  • Zawartość przesyłki i kwotę ubezpieczenia (czyli wartość przesyłki), jeśli paczka ma być z ubezpieczeniem

  Napisz e-mail lub zadzwoń do swojego punktu (dane na górze strony).

  Otrzymasz od nas link do płatności internetowej lub Blikiem.

  Przy małej liczbie nadanych paczek może zostać naliczona niewielka opłata (1-3 zł) za odbiór paczki przez kuriera. Jeśli zależy Ci na niskiej cenie, zapraszamy do punktu.

  Jeśli masz więcej paczek, chcesz wysyłać regularnie lub paczki niestandardowe — zadzwoń, może uda się nam zaproponować indywidualne ceny.

 • Ile kosztuje wysyłka paczki międzynarodowej?

  Cennik paczek międzynarodowych jest skomplikowany i zależy od wielu czynników, np. rozmiaru paczki, kraju docelowego, czasu, po jakim paczka ma dojść czy kraju docelowego — paczka do Niemiec będzie naturalnie tańsza niż do odległej Australii.
  Ceny zaczynają się już od 50 zł.
  Najlepiej zadzwoń do swojego punktu (dane na górze strony). Wypytamy Cię o wszystkie niezbędne szczegóły i przedstawimy najlepszą cenę.

 • Ile trwa zwrot pobrania?

  Pobranie otrzymasz zwykle w ciągu 3-14 dni od momentu, w którym firma kurierska otrzyma pieniądze za przesyłkę.

 • Ile kosztuje pobranie?

  Cena pobrania w danym Punkcie widoczna jest w cenniku powyżej.

 • Jaki kurier dostarczy paczkę?

  Zawsze wybieramy najlepszego kuriera do konkretnej przesyłki. Naszymi przewoźnikami są największe firmy kurierskie na świecie i w Polsce, takie jak FedEx, TNT, InPost, DHL.

  Każda z tych firm ma swoje wyróżniki, np. przesyłki krajowe wysyłane Inpostem z punktu Pakersów są zwykle najtańsze. Jeśli chcesz odebrać przesyłkę z twojego mieszkania, prawdopodobnie wybierzemy DHL (będzie nieco taniej, a czas dostawy podobny). Z kolei przy przesyłkach zagranicznych wybierzemy TNT, jeśli ma być tanio i szybko, a FedEx, jeśli masz do wysłania nietypową przesyłkę na koniec świata…

  Współpracujemy również z przewoźnikami specjalizującymi się w konkretnych przesyłkach. Np. przesyłki części samochodowych wysyłamy za pośrednictwem firmy AmbroExpress (specjalna oferta do przewozu części).

  Jeśli masz swoje preferencje co do przewoźnika — poinformuj nas podczas składania zamówienia. W takiej sytuacji może zostać naliczona dodatkowa opłata.

 • Dlaczego paczka, która waży np. 2 kg, jest rozliczana w przedziale wagowym np. 20 kg?

  Na cenę paczki wpływa nie tylko jej waga, ale też to, jak ciężko ją przewieźć.

  Przewóz trzymetrowej rury ważącej 2 kg jest stosunkowo trudny: kurier musi nią manewrować na schodach, może nie zmieścić się w maszynie w sortowni, ciężko ją zmieścić na półce w magazynie. Jeszcze trudniej jest z paczkami międzynarodowymi — wysłanie takiej rury samolotem to spory problem.

  Z tego powodu nawet lekkie przesyłki o nietypowych kształtach (tzn. innych niż pudełko) mogą być wyceniane wyżej, niż wynika to z samej wagi.

  W przypadku przesyłek o nieregularnych kształtach, z reguły opłaca się zapakować je w pudełko.

  Przy dużych oraz nietypowych paczkach najlepiej podaj nam wymiary i/albo wyślij zdjęcie na e-mail — przygotujemy dokładną wycenę.

 • Czy jest możliwość odbioru przesyłki po 16?

  Przesyłki można odbierać w godzinach otwarcia Punktu. 

 • Ile kosztuje wysyłka palety?

  Ceny przesyłki na paletach podane są w cenniku powyżej. Jesteśmy w stanie wysyłać również cięższe palety oraz palety międzynarodowe — w takim przypadku prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny.

  Pamiętaj, że w przypadku przesyłek paletowych musisz mieć własną paletę, a kurier odbierze ją z parkingu (tzn. nie wejdzie po schodach i nie zniesie przesyłki ważącej kilkaset kilogramów).

  Jeśli nadajesz więcej przesyłek paletowych, prosimy o kontakt telefoniczny — przy stałych podjazdach do firmy jesteśmy w stanie udzielić rabatu.

 • Jak najtaniej wysłać przesyłkę?

  Korzystając z usług Pakersów :).

  Najtaniej będzie, jeśli przyniesiesz paczkę do naszego punktu kurierskiego (adres na górze strony) i będzie zapakowana w prostopadłościenne pudełko. Przygotujemy najniższą możliwą cenę według cennika powyżej.

 • Jak musi być zapakowana paczka?

  Najlepiej zapakować przesyłkę w karton o kształcie prostopadłościanu i owinąć folią stretch. Jeśli w paczce są luzy, dobrze wypełnić ją folią bąbelkową lub styropianowym wypełniaczem. Z paczki nic nie może wystawać, musi być dobrze zaklejona i o równym kształcie.

  W Punkcie mamy potrzebne materiały pakowe (kartony, stretch, wypełniacze, taśma itp.) i możemy zapakować każdy przedmiot za niewielką opłatą.

  Często odpowiednie zapakowanie paczki umożliwia obniżenie ceny przewozu.

 • Czy dostanę SMS-a, że paczka doszła?

  Zależy od przewoźnika, który dostarcza paczkę.
  Jeśli to istotne, prosimy powiedzieć o tym podczas nadania — wybierzemy przewoźnika, który umożliwia taką opcję.

 • Czy muszę wypisać jakiś specjalny druczek, żeby nadać przesyłkę?

  Nie musisz nic wypełniać.
  Wystarczy przynieść paczkę do punktu, albo podać nam dane wysyłki mailowo lub przez telefon.

  Dane potrzebne do wysyłki to:

  • Wymiary paczki (wysokość, długość, szerokość)
  • Wagę paczki
  • Dane nadawcy i odbiorcy
  • Numery telefonu nadawcy i odbiorcy (bardzo ważne — kurier może dzwonić na ten numer)
  • Kwotę pobrania, jeśli paczka ma być wysłana za pobraniem
  • Zawartość przesyłki i kwotę ubezpieczenia (czyli wartość przesyłki), jeśli paczka ma być z ubezpieczeniem

 • Czy zapakujecie mi paczkę w Punkcie?

  Możemy zapakować dowolny przedmiot w taki sposób, żeby zminimalizować cenę wysyłki.
  W Punkcie mamy potrzebne materiały pakowe (kartony, stretch, wypełniacze, taśma itp.) i możemy zapakować każdy przedmiot za niewielką opłatą.

  Za pakowanie naliczamy dodatkową opłatę, jednak w przypadku niektórych przesyłek zmiana opakowania umożliwia oszczędzenie na cenie przewozu.

Pakersi Szczecinek - Opinie


Opinie


Gorąco polecam. Miło i rzetelnie. Paczka nadana w czasie świątecznym dotarła do Unterföhring następnego dnia.
Pierwszy raz korzystałam z usług Pakersów, i nie ostatni ! Przesyłka nadana po 9 w czwartek, a już w piątek po 14 była u odbiorcy. Szybko, solidnie i tanio. PP wyceniła swoją usługę na ok 40zł, tutaj zapłaciłam 28zł :) Pozdrawiam
Polecam szybko tanio sprawnie!!!
Przesyłka wysłana we wtorek w środę już na miejscu. Polecam wszystkim, profesjonalna obsługa na pewno będe korzystać z usług Pakersi Szczecinek.Pozdrawiam
Super obsługa, szybkość obsługiwania przesyłek na wysoki plus!
Stanowczo polecam firmę PAKERSI. Często wysyłam przedmioty po całej Polsce. Nic mnie nie interesuje z takich rzeczy jak opakowanie, jaki kurier itp. Firma zrobi wszystko za mnie. Jestem bardzo zadowolony, nigdy się nie zawiodłem. Szybko , tanio . JESZCZE RAZ POLECAM.
Szybko, tanio bez zarzutu
Jestem bardzo zadowolona! Pan, który mnie obsługiwał okazał się bardzo uprzejmy i pomocny :) Pełen profesjonalizm. POLECAM!
Jestem bardzo zadowolony, paczka bardzo szybko dostarczona, podejście do klienta pozytywne, miła obsługa. Polecam każdemu.
Polecam współpracę z pakersami! Profesjonalizm, miła obsługa, dobre ceny i szybkość dostarczanych przesyłek! Pieniądze za pobranie po kilku dniach. Brawo
Szybko i sprawnie, wszystkie paczki dostarczane na czas! Indywidualne podejście oraz cennik dla mnie-osoby wysyłającej duże ilości paczek. POLECAM
Jestem bardzo zadowolony z prowadzonej współpracy z punktem kurierskim Pakersi Szczecinek. Dobrze by było uzyskać tańsze ceny na mniejsze przesyłki zagraniczne głównie na terenie Unii Europejskiej, poza tym idealnie.
JESTEM ZADOWOLONY I POLECAM KAZDEMU
Paczkę nadałam w czwartek o 15 a w piątek o 11 była już dostarczona .Bardzo miła obsługa w Punkcie Kurierskim ,przystępne ceny ,pełen profesjonalizm.Polecam !!!