Najtańsze przesyłki, najlepsza obsługa!

Szybki i profesjonalny serwis do nadawania przesyłek u sprawdzonych kurierów. Współpracujemy z następującymi firmami kurierskimi: DHL, TNT, DPD, Poczta-Polska, FedEx, InPost. Zachęcamy do rozpoczęcia współpracy! Tylko teraz - promocja! Przy nadaniu min. 2 paczek obowiązuje rabat 5% od łącznej ceny wysyłki.

Telefon kontaktowy 566335618
Godziny otwarcia

Pon. Pt.: 9-17

Sob.: Nieczynne

Adres e-mail [email protected]

Punkt kurierski Toruń, ul. Kościuszki 25

Wyznacz trasę

Cennik usług kurierskich w punkcie Pakersi Toruń

Najlepsze ceny ofertowane w punkcie!

Usługa Cena Cena pobranie
Koperta 13.00zł 18.00zł
Paczka do 5 kg 15.00zł 20.00zł
Paczka do 15 kg 20.00zł 25.00zł
Paczka do 30 kg 23.00zł 28.00zł
Paczka do 40 kg 35.00zł 40.00zł
Paczka do 50 kg 45.00zł 50.00zł
Paczka do 60 kg 55.00zł 60.00zł
Paczka do 70 kg 65.00zł 70.00zł
Usługa Cena Cena pobranie
Paczka do 31,5 kg 53.00zł 58.00zł
Paczka powyżej 31,5 kg 0.00zł 5.00zł
Towary niebezpieczne (ADR) 0.00zł 5.00zł
Części samochodowe bez kartonu 0.00zł 5.00zł
Usługa Cena Cena pobranie
Półpaleta do 200 kg 80.00zł 85.00zł
Paleta Euro do 100 kg 80.00zł 85.00zł
Paleta Euro do 200kg 122.00zł 127.00zł
Paleta Euro do 400kg 122.00zł 127.00zł
Paleta Euro do 600kg 142.00zł 147.00zł
Paleta Euro do 800kg 172.00zł 177.00zł
Paleta Euro do 1000kg 172.00zł 177.00zł
Usługa Opis i ceny
Usługi dodatkowe

Najtańsze przesyłki w Toruniu!

Interesuje Cię najtańszy kurier w mieście Toruń i jego okolicach? Jesteś zatem w dobrym miejscu! W naszym toruńskim punkcie kurierskim nadasz swoją przesyłkę naprawdę tanio, a przy tym wygodnie i sprawnie. Korzystając z naszych usług, zaoszczędzisz pieniądze i czas. Połączyliśmy niskie ceny usług kurierskich z ich najwyższą jakością. Jak to możliwe? Jesteśmy kluczowym partnerem najlepszych operatorów logistycznych – DHL, TNT, FedEx, Poczta Polska, AmbroExpress, Hellmann Worldwide Logistics i InPost, którzy stanowią gwarancję terminowych i bezpiecznych dostaw przesyłek. Jednocześnie dla naszych Klientów wynegocjowaliśmy najkorzystniejsze ceny usług i połączyliśmy je z miłą, profesjonalną obsługą. Nadaj swoje przesyłki kurierskie w naszym Punkcie, a szybko przekonasz się, że warto!

Przesyłki kurierskie Toruń

Toruń to Twoje miasto? Zatem teraz możesz nadawać swoje paczki, palety i listy kurierskie w atrakcyjnych cenach. Kurier, na któego się zdecydujesz, zadba o to, aby Twoja przesyłka dotarła pod wskazany adres w nienaruszonym stanie, a także w najkrótszym możliwym terminie. My zadbamy o to, aby cena usługi była dla Ciebie najkorzystniejsza.

Kurierzy Toruń

Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi firmami kurierskimi z doświadczeniem na rynku krajowym i międzynarodowym, m.in.: DHL, TNT, DPD, FedEx, InPost. Dlatego naszym Klientom możemy zagwarantować terminowe i bezpieczne dostarczanie przesyłek, także niestandardowych, pod dowolnie wskazany adres. Działamy szybko i rzetelnie oferując naszym Klientom najlepszą obsługę.

Nadanie paczki Toruń

Nadanie przesyłki w naszym Punkcie Kurierskim jest nie tylko tanie, ale i wygodne. Teraz jesteśmy bliżej Ciebie! A jeśli potrzebujesz pomocy w prawidłowym zapakowaniu swojej przesyłki, czy też zastanawiasz się, jaka opcja wysyłki będzie dla Ciebie najkorzystniejsza – służymy profesjonalną pomocą.

Najczęściej Zadawane Pytania

FAQ

 • Jak działa punkt paczek?

  Punkt Paczek Pakersi jest pośrednikiem ułatwiającym zamawianie usług kurierskich firm takich jak DHL, TNT, Poczta Polska, FedEx, InPost, Hellman, AmbroExpress i wiele innych.

  Możesz nadać paczkę lub list kurierski, przychodząc do Punktu, podobnie jak na poczcie.
  Możesz również zamówić kuriera e-mailem lub przez telefon.
  Za każdym razem wybierzemy najkorzystniejszą dla Ciebie firmę kurierską.

 • Ile kosztuje wysyłka paczki kurierem?

  Cena wysyłki paczki kurierem zależy od tego, jak łatwo ją przewieźć. Cena wynika z wymiarów, wagi i kształtu przesyłki oraz kraju, do którego jest nadawana. Zobacz szczegóły w cenniku »

  Najtańsze są małe i lekkie paczki w kształcie prostopadłościanu (pudełka). Im paczka jest bardziej kłopotliwa w transporcie (np. z powodu wagi, kształtu, rozmiaru i trasy), tym wyższa cena. Dodatkowe opłaty obowiązują na przesyłki międzynarodowe, na przesyłki o nieregularnych kształtach (tzw. przesyłki niestandardowe) i paczki, które mogą się łatwo zniszczyć w czasie wysyłki (np. produkty szklane) lub muszą być traktowane w szczególny sposób (np. ADR). Ogólny cennik znajduje się powyżej. Jeśli potrzebujesz indywidualnej wyceny, najlepiej zadzwoń do swojego punktu (dane na górze strony).

 • Kiedy będzie dostarczona przesyłka?

  Przy przesyłkach krajowych w 98% przypadków kurier doręczy paczkę pod wskazanym adresem w ciągu 1 dnia roboczego od nadania.

  Wysyłając paczki do osób prywatnych, zdarza się, że kurier nie zastanie odbiorcy pod wskazanym adresem. Wtedy dostawa może potrwać dłużej. W przypadku przesyłek międzynarodowych czas dostawy zależy od kraju. Dla popularnych kierunków takich jak paczka do Niemiec ponad 96% paczek dostarczamy w 2 dni robocze. Paczki do Anglii dostarczamy zwykle do 3 dni roboczych. Terminy dostaw międzynarodowych do innych krajów zależą od wielu czynników, więc warto skonsultować je telefoniczne — chętnie pomożemy.

 • Czy można zamówić kuriera do domu?

  Oczywiście. :)

  Przygotuj:

  • zapakowaną paczkę (najlepiej w prostopadłościenne pudełko — będzie najtaniej)
  • Wymiary paczki (wysokość, długość, szerokość)
  • Wagę paczki
  • Dane nadawcy i odbiorcy
  • Numery telefonu nadawcy i odbiorcy (bardzo ważne — kurier może dzwonić na ten numer)
  • Kwotę pobrania, jeśli paczka ma być wysłana za pobraniem
  • Zawartość przesyłki i kwotę ubezpieczenia (czyli wartość przesyłki), jeśli paczka ma być z ubezpieczeniem

  Napisz e-mail lub zadzwoń do swojego punktu (dane na górze strony).

  Otrzymasz od nas link do płatności internetowej lub Blikiem.

  Przy małej liczbie nadanych paczek może zostać naliczona niewielka opłata (1-3 zł) za odbiór paczki przez kuriera. Jeśli zależy Ci na niskiej cenie, zapraszamy do punktu.

  Jeśli masz więcej paczek, chcesz wysyłać regularnie lub paczki niestandardowe — zadzwoń, może uda się nam zaproponować indywidualne ceny.

 • Ile kosztuje wysyłka paczki międzynarodowej?

  Cennik paczek międzynarodowych jest skomplikowany i zależy od wielu czynników, np. rozmiaru paczki, kraju docelowego, czasu, po jakim paczka ma dojść czy kraju docelowego — paczka do Niemiec będzie naturalnie tańsza niż do odległej Australii.
  Ceny zaczynają się już od 50 zł.
  Najlepiej zadzwoń do swojego punktu (dane na górze strony). Wypytamy Cię o wszystkie niezbędne szczegóły i przedstawimy najlepszą cenę.

 • Ile trwa zwrot pobrania?

  Pobranie otrzymasz zwykle w ciągu 3-14 dni od momentu, w którym firma kurierska otrzyma pieniądze za przesyłkę.

 • Ile kosztuje pobranie?

  Cena pobrania w danym Punkcie widoczna jest w cenniku powyżej.

 • Jaki kurier dostarczy paczkę?

  Zawsze wybieramy najlepszego kuriera do konkretnej przesyłki. Naszymi przewoźnikami są największe firmy kurierskie na świecie i w Polsce, takie jak FedEx, TNT, InPost, DHL.

  Każda z tych firm ma swoje wyróżniki, np. przesyłki krajowe wysyłane Inpostem z punktu Pakersów są zwykle najtańsze. Jeśli chcesz odebrać przesyłkę z twojego mieszkania, prawdopodobnie wybierzemy DHL (będzie nieco taniej, a czas dostawy podobny). Z kolei przy przesyłkach zagranicznych wybierzemy TNT, jeśli ma być tanio i szybko, a FedEx, jeśli masz do wysłania nietypową przesyłkę na koniec świata…

  Współpracujemy również z przewoźnikami specjalizującymi się w konkretnych przesyłkach. Np. przesyłki części samochodowych wysyłamy za pośrednictwem firmy AmbroExpress (specjalna oferta do przewozu części).

  Jeśli masz swoje preferencje co do przewoźnika — poinformuj nas podczas składania zamówienia. W takiej sytuacji może zostać naliczona dodatkowa opłata.

 • Dlaczego paczka, która waży np. 2 kg, jest rozliczana w przedziale wagowym np. 20 kg?

  Na cenę paczki wpływa nie tylko jej waga, ale też to, jak ciężko ją przewieźć.

  Przewóz trzymetrowej rury ważącej 2 kg jest stosunkowo trudny: kurier musi nią manewrować na schodach, może nie zmieścić się w maszynie w sortowni, ciężko ją zmieścić na półce w magazynie. Jeszcze trudniej jest z paczkami międzynarodowymi — wysłanie takiej rury samolotem to spory problem.

  Z tego powodu nawet lekkie przesyłki o nietypowych kształtach (tzn. innych niż pudełko) mogą być wyceniane wyżej, niż wynika to z samej wagi.

  W przypadku przesyłek o nieregularnych kształtach, z reguły opłaca się zapakować je w pudełko.

  Przy dużych oraz nietypowych paczkach najlepiej podaj nam wymiary i/albo wyślij zdjęcie na e-mail — przygotujemy dokładną wycenę.

 • Czy jest możliwość odbioru przesyłki po 16?

  Tak, jest taka możliwość za dodatkową opłatą.

 • Ile kosztuje wysyłka palety?

  Ceny przesyłki na paletach podane są w cenniku powyżej. Jesteśmy w stanie wysyłać również cięższe palety oraz palety międzynarodowe — w takim przypadku prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny.

  Pamiętaj, że w przypadku przesyłek paletowych musisz mieć własną paletę, a kurier odbierze ją z parkingu (tzn. nie wejdzie po schodach i nie zniesie przesyłki ważącej kilkaset kilogramów).

  Jeśli nadajesz więcej przesyłek paletowych, prosimy o kontakt telefoniczny — przy stałych podjazdach do firmy jesteśmy w stanie udzielić rabatu.

 • Jak najtaniej wysłać przesyłkę?

  Korzystając z usług Pakersów :).

  Najtaniej będzie, jeśli przyniesiesz paczkę do naszego punktu kurierskiego (adres na górze strony) i będzie zapakowana w prostopadłościenne pudełko. Przygotujemy najniższą możliwą cenę według cennika powyżej.

 • Jak musi być zapakowana paczka?

  Najlepiej zapakować przesyłkę w karton o kształcie prostopadłościanu i owinąć folią stretch. Jeśli w paczce są luzy, dobrze wypełnić ją folią bąbelkową lub styropianowym wypełniaczem. Z paczki nic nie może wystawać, musi być dobrze zaklejona i o równym kształcie.

  W Punkcie mamy potrzebne materiały pakowe (kartony, stretch, wypełniacze, taśma itp.) i możemy zapakować każdy przedmiot za niewielką opłatą.

  Często odpowiednie zapakowanie paczki umożliwia obniżenie ceny przewozu.

 • Czy dostanę SMS-a, że paczka doszła?

  Zależy od przewoźnika, który dostarcza paczkę.
  Jeśli to istotne, prosimy powiedzieć o tym podczas nadania — wybierzemy przewoźnika, który umożliwia taką opcję.

 • Czy muszę wypisać jakiś specjalny druczek, żeby nadać przesyłkę?

  Nie musisz nic wypełniać.
  Wystarczy przynieść paczkę do punktu, albo podać nam dane wysyłki mailowo lub przez telefon.

  Dane potrzebne do wysyłki to:

  • Wymiary paczki (wysokość, długość, szerokość)
  • Wagę paczki
  • Dane nadawcy i odbiorcy
  • Numery telefonu nadawcy i odbiorcy (bardzo ważne — kurier może dzwonić na ten numer)
  • Kwotę pobrania, jeśli paczka ma być wysłana za pobraniem
  • Zawartość przesyłki i kwotę ubezpieczenia (czyli wartość przesyłki), jeśli paczka ma być z ubezpieczeniem

 • Czy zapakujecie mi paczkę w Punkcie?

  Możemy zapakować dowolny przedmiot w taki sposób, żeby zminimalizować cenę wysyłki.
  W Punkcie mamy potrzebne materiały pakowe (kartony, stretch, wypełniacze, taśma itp.) i możemy zapakować każdy przedmiot za niewielką opłatą.

  Za pakowanie naliczamy dodatkową opłatę, jednak w przypadku niektórych przesyłek zmiana opakowania umożliwia oszczędzenie na cenie przewozu.

Pakersi Toruń - Opinie


Opinie


Szybko i profesjonalnie.Polecam
Bardzo miła i fachowa obsługa. Pomoc na miejscu w punkcie . Super obsługa Polecam
Polecam. Paczka dostarczona szybko i bez kłopotów. Przystępne ceny, fajna obsługa.
Bardzo miła obsługa - szybko - sprawnie - tanio - polecam ;)
Polecam.
Miła i profesjonalna obsługa.
Polecam
Super obsługa i szybko dostarczona przesyłka!!! Polecam
Polecam!!!
Rzetelna obsługa, szybko dostarczona paczka!!!!
Polecam. Miła obsługa i pomoc w zapakowaniu oraz wysłaniu paczki.
Polecam. Przesyłka doszła na drugi dzien, szybki zwrot pobrania.

Dziękuję panu który mnie obsługiwał za pomoc z zapakowanie paczki i pozdrawiam.