Pakersi Turek

Szybki i profesjonalny serwis do nadawania przesyłek u sprawdzonych kurierów. Współpracujemy z następującymi firmami kurierskimi: InPost, DHL, TNT, UPS, Poczta-Polska, FedEx, Hellmann, Ambro Express. Zachęcamy do rozpoczęcia współpracy!

Telefon kontaktowy 691 616 380
Godziny otwarcia

Pon. Pt.: 9-17

Sob.: Nieczynne

Adres e-mail [email protected]

Punkt kurierski Turek ul. Niepodległości 23

Cennik usług kurierskich w punkcie Pakersi Turek

Najlepsze ceny ofertowane w punkcie!

Usługa Cena Cena pobranie
Koperta 18.00zł od 3.00zł
Paczka do 2 kg 21.00zł od 3.00zł
Paczka do 5 kg 23.00zł od 3.00zł
Paczka do 10 kg 26.00zł od 3.00zł
Paczka do 20 kg 29.00zł od 3.00zł
Paczka do 30 kg 32.00zł od 3.00zł
Paczka do 50 kg od 100.00zł od 3.00zł
Usługa Cena Cena pobranie
Paczka do 30 kg od 55.00zł od 3.00zł
Paczka powyżej 30 kg Wycenazł od 3.00zł
Paczka powyżej 30 kg Wycenazł od 3.00zł
Części samochodowe bez kartonu od 100.00zł od 3.00zł
Usługa Cena
Paleta Euro do 200kg od 260.00zł
Paleta 120x80 [cm] do 400 kg
Paleta 120x80 [cm] do 1000 kg
Paleta 120x120 [cm] do 400 kg
Paleta 120x120 [cm] do 1000 kg
Usługa Cena
Paczka za pobraniem od 3.00zł
Ubezpieczenie od 1.00zł
Pakowanie przesyłek od 10.00zł

Obsługa, pakowanie i nadania przesyłek do opłacenia w Punkcie

Ambro express Ambro express Ambro express Ambro express Ambro express Ambro express Ambro express

Najtańsze przesyłki w Turku!

Dzięki pomocy Pakersów możesz szybko, bezpiecznie oraz tanio wysłać przesyłki kurierskie wszelkiego rodzaju — nawet te o niestandardowych rozmiarach. Co więcej, korzystając z naszych usług, nie musisz o nic się martwić, ponieważ zajmiemy się Twoją paczkę do momentu dostarczenia jej do odbiorcy. Dzięki nam możesz mieć pewność, że każdą wysłaną przez Ciebie przesyłkę, kurier dostarczy do adresata błyskawicznie oraz w idealnym stanie.

Przesyłki kurierskie Turek

Chcemy, żeby dostęp do naszych usług miała coraz większa liczba Klientów, dlatego teraz można znaleźć nas również w uroczym Turku. Oprócz konkurencyjnych cen, do skorzystania z naszego punktu zachęca także profesjonalizm oraz miła obsługa. W Pakersach dbamy nie tylko o przesyłki, ale również nasze relacje z Klientami. W naszym punkcie w Turku czekają na Ciebie mili, uśmiechnięci oraz pomocni pracownicy, dla których współpraca z Tobą będzie prawdziwą przyjemnością.

Kurier w Turku? Tylko Pakersi

Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych usług? Przede wszystkim zadbamy o to, żeby paczka doszła do adresata w idealnym stanie. Doskonale wiemy, że nie każdy musi wiedzieć, jak najlepiej zabezpieczyć przesyłkę, z tego też powodu w naszym punkcie mamy przygotowane wszystkie niezbędne materiały. Ponadto, do minimum ograniczyliśmy formalności – nie musisz wypełniać licznych dokumentów, a większość spraw możesz załatwić online. A co, jeśli nie masz możliwości nadać paczki osobiście? Wystarczy, że przygotujesz przesyłkę, a kurier odbierze ją z Twojego domu lub miejsc pracy. Wszystko w trosce o Twój czas i wygodę.

Firmy kurierskie Turek

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi przewoźnikami krajowymi i międzynarodowymi. Skorzystaj z usług takich firm jak DHL, FedEx, InPost, AmbroExpress czy Hellmann Worldwide Logistics, a Twoja przesyłka dotrze do odbiorcy na czas i w nienaruszonym stanie!

Najczęściej Zadawane Pytania

FAQ

 • Jak działa punkt paczek?

  Punkt Paczek Pakersi jest pośrednikiem ułatwiającym zamawianie usług kurierskich firm takich jak DHL, TNT, Poczta Polska, FedEx, InPost, Hellman, AmbroExpress i wiele innych.

  Możesz nadać paczkę lub list kurierski, przychodząc do Punktu, podobnie jak na poczcie.
  Możesz również zamówić kuriera e-mailem lub przez telefon.
  Za każdym razem wybierzemy najkorzystniejszą dla Ciebie firmę kurierską.

 • Ile kosztuje wysyłka paczki kurierem?

  Cena wysyłki paczki kurierem zależy od tego, jak łatwo ją przewieźć. Cena wynika z wymiarów, wagi i kształtu przesyłki oraz kraju, do którego jest nadawana. Zobacz szczegóły w cenniku »

  Najtańsze są małe i lekkie paczki w kształcie prostopadłościanu (pudełka). Im paczka jest bardziej kłopotliwa w transporcie (np. z powodu wagi, kształtu, rozmiaru i trasy), tym wyższa cena. Dodatkowe opłaty obowiązują na przesyłki międzynarodowe, na przesyłki o nieregularnych kształtach (tzw. przesyłki niestandardowe) i paczki, które mogą się łatwo zniszczyć w czasie wysyłki (np. produkty szklane) lub muszą być traktowane w szczególny sposób (np. ADR). Ogólny cennik znajduje się powyżej. Jeśli potrzebujesz indywidualnej wyceny, najlepiej zadzwoń do swojego punktu (dane na górze strony).

 • Kiedy będzie dostarczona przesyłka?

  Przy przesyłkach krajowych w 98% przypadków kurier doręczy paczkę pod wskazanym adresem w ciągu 1 dnia roboczego od nadania.

  Wysyłając paczki do osób prywatnych, zdarza się, że kurier nie zastanie odbiorcy pod wskazanym adresem. Wtedy dostawa może potrwać dłużej. W przypadku przesyłek międzynarodowych czas dostawy zależy od kraju. Dla popularnych kierunków takich jak paczka do Niemiec ponad 96% paczek dostarczamy w 2 dni robocze. Paczki do Anglii dostarczamy zwykle do 3 dni roboczych. Terminy dostaw międzynarodowych do innych krajów zależą od wielu czynników, więc warto skonsultować je telefoniczne — chętnie pomożemy.

 • Czy można zamówić kuriera do domu?

  Oczywiście. :)

  Przygotuj:

  • zapakowaną paczkę (najlepiej w prostopadłościenne pudełko — będzie najtaniej)
  • Wymiary paczki (wysokość, długość, szerokość)
  • Wagę paczki
  • Dane nadawcy i odbiorcy
  • Numery telefonu nadawcy i odbiorcy (bardzo ważne — kurier może dzwonić na ten numer)
  • Kwotę pobrania, jeśli paczka ma być wysłana za pobraniem
  • Zawartość przesyłki i kwotę ubezpieczenia (czyli wartość przesyłki), jeśli paczka ma być z ubezpieczeniem

  Napisz e-mail lub zadzwoń do swojego punktu (dane na górze strony).

  Otrzymasz od nas link do płatności internetowej lub Blikiem.

  Przy małej liczbie nadanych paczek może zostać naliczona niewielka opłata (1-3 zł) za odbiór paczki przez kuriera. Jeśli zależy Ci na niskiej cenie, zapraszamy do punktu.

  Jeśli masz więcej paczek, chcesz wysyłać regularnie lub paczki niestandardowe — zadzwoń, może uda się nam zaproponować indywidualne ceny.

 • Ile kosztuje wysyłka paczki międzynarodowej?

  Cennik paczek międzynarodowych jest skomplikowany i zależy od wielu czynników, np. rozmiaru paczki, kraju docelowego, czasu, po jakim paczka ma dojść czy kraju docelowego — paczka do Niemiec będzie naturalnie tańsza niż do odległej Australii.
  Ceny zaczynają się już od 50 zł.
  Najlepiej zadzwoń do swojego punktu (dane na górze strony). Wypytamy Cię o wszystkie niezbędne szczegóły i przedstawimy najlepszą cenę.

 • Ile trwa zwrot pobrania?

  Pobranie otrzymasz zwykle w ciągu 3-14 dni od momentu, w którym firma kurierska otrzyma pieniądze za przesyłkę.

 • Ile kosztuje pobranie?

  Cena pobrania w danym Punkcie widoczna jest w cenniku powyżej.

 • Jaki kurier dostarczy paczkę?

  Zawsze wybieramy najlepszego kuriera do konkretnej przesyłki. Naszymi przewoźnikami są największe firmy kurierskie na świecie i w Polsce, takie jak FedEx, TNT, InPost, DHL.

  Każda z tych firm ma swoje wyróżniki, np. przesyłki krajowe wysyłane Inpostem z punktu Pakersów są zwykle najtańsze. Jeśli chcesz odebrać przesyłkę z twojego mieszkania, prawdopodobnie wybierzemy DHL (będzie nieco taniej, a czas dostawy podobny). Z kolei przy przesyłkach zagranicznych wybierzemy TNT, jeśli ma być tanio i szybko, a FedEx, jeśli masz do wysłania nietypową przesyłkę na koniec świata…

  Współpracujemy również z przewoźnikami specjalizującymi się w konkretnych przesyłkach. Np. przesyłki części samochodowych wysyłamy za pośrednictwem firmy AmbroExpress (specjalna oferta do przewozu części).

  Jeśli masz swoje preferencje co do przewoźnika — poinformuj nas podczas składania zamówienia. W takiej sytuacji może zostać naliczona dodatkowa opłata.

 • Dlaczego paczka, która waży np. 2 kg, jest rozliczana w przedziale wagowym np. 20 kg?

  Na cenę paczki wpływa nie tylko jej waga, ale też to, jak ciężko ją przewieźć.

  Przewóz trzymetrowej rury ważącej 2 kg jest stosunkowo trudny: kurier musi nią manewrować na schodach, może nie zmieścić się w maszynie w sortowni, ciężko ją zmieścić na półce w magazynie. Jeszcze trudniej jest z paczkami międzynarodowymi — wysłanie takiej rury samolotem to spory problem.

  Z tego powodu nawet lekkie przesyłki o nietypowych kształtach (tzn. innych niż pudełko) mogą być wyceniane wyżej, niż wynika to z samej wagi.

  W przypadku przesyłek o nieregularnych kształtach, z reguły opłaca się zapakować je w pudełko.

  Przy dużych oraz nietypowych paczkach najlepiej podaj nam wymiary i/albo wyślij zdjęcie na e-mail — przygotujemy dokładną wycenę.

 • Czy jest możliwość odbioru przesyłki po 16?

  Przesyłki można odbierać w godzinach otwarcia Punktu. 

 • Ile kosztuje wysyłka palety?

  Ceny przesyłki na paletach podane są w cenniku powyżej. Jesteśmy w stanie wysyłać również cięższe palety oraz palety międzynarodowe — w takim przypadku prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny.

  Pamiętaj, że w przypadku przesyłek paletowych musisz mieć własną paletę, a kurier odbierze ją z parkingu (tzn. nie wejdzie po schodach i nie zniesie przesyłki ważącej kilkaset kilogramów).

  Jeśli nadajesz więcej przesyłek paletowych, prosimy o kontakt telefoniczny — przy stałych podjazdach do firmy jesteśmy w stanie udzielić rabatu.

 • Jak najtaniej wysłać przesyłkę?

  Korzystając z usług Pakersów :).

  Najtaniej będzie, jeśli przyniesiesz paczkę do naszego punktu kurierskiego (adres na górze strony) i będzie zapakowana w prostopadłościenne pudełko. Przygotujemy najniższą możliwą cenę według cennika powyżej.

 • Jak musi być zapakowana paczka?

  Najlepiej zapakować przesyłkę w karton o kształcie prostopadłościanu i owinąć folią stretch. Jeśli w paczce są luzy, dobrze wypełnić ją folią bąbelkową lub styropianowym wypełniaczem. Z paczki nic nie może wystawać, musi być dobrze zaklejona i o równym kształcie.

  W Punkcie mamy potrzebne materiały pakowe (kartony, stretch, wypełniacze, taśma itp.) i możemy zapakować każdy przedmiot za niewielką opłatą.

  Często odpowiednie zapakowanie paczki umożliwia obniżenie ceny przewozu.

 • Czy dostanę SMS-a, że paczka doszła?

  Zależy od przewoźnika, który dostarcza paczkę.
  Jeśli to istotne, prosimy powiedzieć o tym podczas nadania — wybierzemy przewoźnika, który umożliwia taką opcję.

 • Czy muszę wypisać jakiś specjalny druczek, żeby nadać przesyłkę?

  Nie musisz nic wypełniać.
  Wystarczy przynieść paczkę do punktu, albo podać nam dane wysyłki mailowo lub przez telefon.

  Dane potrzebne do wysyłki to:

  • Wymiary paczki (wysokość, długość, szerokość)
  • Wagę paczki
  • Dane nadawcy i odbiorcy
  • Numery telefonu nadawcy i odbiorcy (bardzo ważne — kurier może dzwonić na ten numer)
  • Kwotę pobrania, jeśli paczka ma być wysłana za pobraniem
  • Zawartość przesyłki i kwotę ubezpieczenia (czyli wartość przesyłki), jeśli paczka ma być z ubezpieczeniem

 • Czy zapakujecie mi paczkę w Punkcie?

  Możemy zapakować dowolny przedmiot w taki sposób, żeby zminimalizować cenę wysyłki.
  W Punkcie mamy potrzebne materiały pakowe (kartony, stretch, wypełniacze, taśma itp.) i możemy zapakować każdy przedmiot za niewielką opłatą.

  Za pakowanie naliczamy dodatkową opłatę, jednak w przypadku niektórych przesyłek zmiana opakowania umożliwia oszczędzenie na cenie przewozu.

Pakersi Turek - Opinie


Opinie


Świetnie zapakowali moja przesyłkę.
Bardzo szybka i sprawna obsługa. Paczka dotarła na czas.
Nie wiem jak to robicie! :) przesyłka w czasie przedświątecznym, wysłana 22.12.2020 po południu dociera w 16h i rano następnego dnia jest u mnie, a odległość duża!! Mega, mega wielkie podziękowania za kosmiczną prędkość. Pakersi Turek, czapki z głów przed Wami, dziękuje i życzę uśmiechu, zdrowia i zadowolenia wszystkim Państwu.
Takiej obsługi to ja jeszcze nie widziałem,przemiłe Panie ,ubezpieczenie paczki super sprawa ,wysyłka bardzo szybka jak dla mnie firma nie do pobicia .
Najniższe ceny przesyłek w mieście a do tego przemiła obsługa.Polecam zdecydowanie!!!
Bardzo polecam.
Bez żadnych problemów, szybko, miło....
super miejsce polecam
Super miejsce, super szybka obsluga
Super, polecam!
Inne miejsca nadawania paczek w Turku się chowają, tutaj klasa.
cyk pyk 2min i paczka nadana.
Polecam szybko ,sprawnie miła obsługa .tanie przesyłki.
Najlepszy punkt wysyłek, super miła obsługa, bardzo dobry kontakt z klientem, dobre ceny, rzetelnie wykonują swoją robotę , są "SUPER"
Najlepsze usługi kurierskie w Turku. Nie trzeba umawiać się z kurierem. Szybkość wypłacania pobrań .
Szybka wypłata pobrania, polecam
Najlepszy punkt w Turku. Szybka wysyłka,dobra cena, profesjonalna obsługa. Polecam jak najbardziej.
100% polecam, najlepsza tego typu firma w mieście
Współpracuje z nimi już od paru lat i nigdy się nie zawiodłem. Konkurencyjne ceny i szybkość realizacji zamówień to ich mocna strona. Polecam
Firma naprawdę godna polecenia. Bardzo atrakcyjne ceny wysyłek towaru. Od kiedy działają Pakersi, już nie zastanawiam się, w jaki sposób wysłać paczkę, oni to zrobią najlepiej, najtaniej i najszybciej! Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów :)
Polecam wszystkim, szybkie wysyłki, miła obsługa, pieniążki zawsze na czas, pełen profesjonalizm pozdrawiam
Polecam. Przesyłka doszła na drugi dzień, szybki zwrot pobrania.