Kurier Oleśnica

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Oleśnica

Lista punktów kurierskich w miejscowości Oleśnica

Pakersi Oleśnica

logo

Adres: 11-go listopada 25 , 56-400 Oleśnica

Telefon kontaktowy: 505 913 439

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 9:00-18:00, Sob.: 9:00-12:00

Wysyłka paczek w Oleśnicy?

Oleśnica to niewielkie miasto w województwie dolnośląskim w którym mieszka 37242 mieszkańców. Gdy potrzebujesz kuriera w Oleśnicy, wybór jest duży. W Oleśnicy działa kilka punktów paczek.

kurier Oleśnica
Oleśnica punkt kurierski

Punkry kurierskie - Oleśnica

W okolice Oleśnicy dojeżdżają też przewoźnicy, np. DHL, Hellmann, Paczka w Ruchu albo InPost. Punkt Kurierski to miejsce, który umożliwia nadanie paczek wieloma firmami przewozowymi takimi jak Hellmann, AmbroExpress, TNT itp. W Punkcie możesz dostać awizowaną paczkę.

Z kim współpracujemy w Oleśnicy

W Oleśnicy, tak jak w dolnośląskim, jeździ wiele firmkurierskich (np. InPost, Paczka w Ruchu, UPS). Wyślij paczkę osobiście lub przez telefon w najlepszym Punkcie Kurierskim w okolicach Oleśnicy!

Oleśnica wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

 • Czy znajdę kuriera w Oleśnicy?

  Tak, w Oleśnicy jest kurier DHL.

 • Jakiego kuriera wybrać dla delikatnych przesyłek?

  Jeśli Twoja paczka jest wyjątkowo cenna, zadzwoń. Wybierzemy dla Ciebie najlepszego kuriera spośród dostępnych firm przewozowych. Możesz przynieść swoją delikatną przesyłkę osobiście do Punktu Paczek Pakersi Oleśnica i szczegółowo opisać swoje wymagania dotyczące transportu. My przeanalizujemy oferty firm kurierskich spośród naszych partnerów, czyli firm: FedEx, Hellmann. Zaproponujemy Ci najbezpieczniejszy i najbardziej opłacalny transport. Możemy także załatwić wszystko na odległość - zadzwoń lub skontaktuj się z nami online. Podpowiemy, jak zabezpieczyć cenne przedmioty i jak je zapakować, by dotarły do adresata w nienaruszonym stanie.

 • Kiedy przesyłka dotrze na miejsce?

  Jeśli nadajesz przesyłkę w Oleśnicy, data doręczenia będzie zależeć od kilku czynników. W przypadku paczek krajowych, 98% z nich zostaje dostarczona w ciągu 1 dnia roboczego. Przesyłki zagraniczne do najpopularniejszych krajów w Europie (np. do Niemiec) docierają w ciągu 2 dni roboczych, natomiast dostawa paczki do Wielkiej Brytanii może zająć ok. 3 dni roboczych. Pozostałe destynacje to kwestia indywidualna, by dowiedzieć się szczegółów, skontaktuj się z Pakersami, którzy oszacują czas i koszt dostawy. Uwaga, planując przesyłkę do osób prywatnych, pamiętaj, że czas doręczenia jest zależny od tego, czy adresat będzie pozostawać pod wskazanym adresem.

 • Jaki kurier dostarczy moją paczkę?

  Pakersi współpracują z następującymi firmami kurierskimi: TNT. Zanim zdecydujemy się na współpracę z danym kurierem, analizujemy wszystkie aspekty: rozmiar przesyłki, adres doręczenia, sposób płatności i pożądany czas dostawy. Dzięki temu, współpracując z Pakersami możesz mieć pewność, że skorzystasz z najkorzystniejszego rozwiązania. Każda firma kurierska czymś się wyróżnia: przesyłka nadana w naszym stacjonarnym punkcie przez InPost będzie najtańsza, jeśli zależy Ci na odbiorze paczki ze wskazanego adresu, prawdopodobnie najbardziej opłacalny będzie wybór DHL. Standardowe przesyłki zagraniczne obsługuje szybko i tanio TNT, natomiast o nietypowe gabaryty nadawane na koniec świata najlepiej zadba FedEx. Czasem wybieramy kuriera w zależności od rodzaju przesyłki. Np. najlepszą ofertę dla przesyłki części samochodowych ma nasz partner AmbroExpress. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej. Możesz też wybrać konkretną firmę sam, przygotuj się jednak na to, że koszt takiego zlecenia może być nieco wyższy.

 • Co trzeba wypełnić, żeby nadać przesyłkę?

  Decydując się na wysłanie paczki z Pakersami, nie musisz wypełniać żadnych specjalnych druczków. Po prostu przynieś swoją przesyłkę do Punktu Paczek w Oleśnicy lub zadzwoń albo napisz maila i podaj nam dane dotyczące wysyłki. Co musimy wiedzieć, żeby znaleźć idealnego kuriera dla Ciebie? Wymiary przesyłki po zapakowaniu (długość, wysokość i szerokość), wagę paczki, dane adresowe i numery telefonów nadawcy i odbiorcy, kwotę pobrania, jeśli wysyłasz paczkę właśnie za pobraniem, a gdy decydujesz się na ubezpieczenie przesyłki, wymagane będą także wskazanie wartości przewożonego przedmiotu oraz kwota ubezpieczenia. W oparciu o te dane zlecimy transport przesyłki firmie z najbardziej opłacalną ofertą dla Ciebie: współpracujemy z GLS.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Oleśnica

Zobacz inne lokalizacje