Kurier Radków

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Radków

Lista punktów kurierskich w miejscowości Radków

Najlepszy kurier w Radków

Radków to niewielka miejscowość w dolnośląskim liczące 2418 osób. Jeśli potrzebujesz kuriera w Radkowie, wybór jest duży. W Radkowie nie ma samodzielnych punktów kurierskich.

kurier Radków
Radków punkt kurierski

Punkt nadawania paczek Radków

W okolice Radkowa dojeżdżają też kurierzy sieci, np. InPost, UPS, GLS albo GLS i inni. Punkt wysyłki paczek to miejsce pozwalającym na przesyłki kurierskie firmami kurierskimi takimi jak Paczka w Ruchu. Punkt pozwala też dostać awizowaną paczkę.

Sprawdź firmy kurierskie w mieście Radków

W Radkowie, tak w dolnośląskim, jeździ wiele firmkurierskich (np. InPost). Wyślij paczkę jednym z nich w najlepszym Punkcie Kurierskim w okolicach Radkowa.

Radków wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

 • Ile kosztuje kurier w Radkowie?

  Koszt przesyłki kurierem różni się w zależności od rozmiaru, wagi i kształtu paczki, czyli tego, jak trudno jest ją przewieźć. Najtańsze są małe, lekkie paczki spakowane w koperty lub pudełka o kształcie prostopadłościanu. Cena paczki wzrasta także, jeśli przesyłka jest międzynarodowa. Jeśli zastanawiasz się, czy przedmiot, który chcesz nadać będzie generował duże koszty, sprawdź przykładowe kwoty w cenniku lub skontaktuj się z Pakersami. Znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie.

 • Jakiego kuriera wybrać dla delikatnych przesyłek?

  Jeśli Twoja paczka jest wyjątkowo cenna, zadzwoń. Wybierzemy dla Ciebie najlepszego kuriera spośród dostępnych firm przewozowych. Możesz przynieść swoją delikatną przesyłkę osobiście do Punktu Paczek Pakersi Radków i szczegółowo opisać swoje wymagania dotyczące transportu. My przeanalizujemy oferty firm kurierskich spośród naszych partnerów, czyli firm: TNT, AmbroExpress. Zaproponujemy Ci najbezpieczniejszy i najbardziej opłacalny transport. Możemy także załatwić wszystko na odległość - zadzwoń lub skontaktuj się z nami online. Podpowiemy, jak zabezpieczyć cenne przedmioty i jak je zapakować, by dotarły do adresata w nienaruszonym stanie.

 • Jaki kurier dostarczy moją paczkę?

  Pakersi współpracują z następującymi firmami kurierskimi: Paczka w Ruchu, UPS, Hellmann. Zanim zdecydujemy się na współpracę z danym kurierem, analizujemy wszystkie aspekty: rozmiar przesyłki, adres doręczenia, sposób płatności i pożądany czas dostawy. Dzięki temu, współpracując z Pakersami możesz mieć pewność, że skorzystasz z najkorzystniejszego rozwiązania. Każda firma kurierska czymś się wyróżnia: przesyłka nadana w naszym stacjonarnym punkcie przez InPost będzie najtańsza, jeśli zależy Ci na odbiorze paczki ze wskazanego adresu, prawdopodobnie najbardziej opłacalny będzie wybór DHL. Standardowe przesyłki zagraniczne obsługuje szybko i tanio TNT, natomiast o nietypowe gabaryty nadawane na koniec świata najlepiej zadba FedEx. Czasem wybieramy kuriera w zależności od rodzaju przesyłki. Np. najlepszą ofertę dla przesyłki części samochodowych ma nasz partner AmbroExpress. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej. Możesz też wybrać konkretną firmę sam, przygotuj się jednak na to, że koszt takiego zlecenia może być nieco wyższy.

 • Co trzeba wypełnić, żeby nadać przesyłkę?

  Decydując się na wysłanie paczki z Pakersami, nie musisz wypełniać żadnych specjalnych druczków. Po prostu przynieś swoją przesyłkę do Punktu Paczek w Radkowie lub zadzwoń albo napisz maila i podaj nam dane dotyczące wysyłki. Co musimy wiedzieć, żeby znaleźć idealnego kuriera dla Ciebie? Wymiary przesyłki po zapakowaniu (długość, wysokość i szerokość), wagę paczki, dane adresowe i numery telefonów nadawcy i odbiorcy, kwotę pobrania, jeśli wysyłasz paczkę właśnie za pobraniem, a gdy decydujesz się na ubezpieczenie przesyłki, wymagane będą także wskazanie wartości przewożonego przedmiotu oraz kwota ubezpieczenia. W oparciu o te dane zlecimy transport przesyłki firmie z najbardziej opłacalną ofertą dla Ciebie: współpracujemy z UPS, AmbroExpress.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Radków

Zobacz inne lokalizacje