Szczyt Paczkowy - darmowy ebook

Opublikowane w dniu 04.11.2019r.

Pracujesz w branży logistycznej lub kurierskiej?

Pobierz darmowy poradnik, który pomoże Ci przygotować się do szczytu paczkowego. Średnio punkty kurierskie odnotowują 50% wzrost obrotów. Korzystając z gotowych porad opisanych w ebooku, wykorzystasz ten najbardziej zyskowny czas w roku.

 
Marketing by
 

Z tego poradnika dowiesz się:

  1. Co to jest szczyt paczkowy i skąd się bierze
  2. Kiedy zacząć przygotowania do szczytu paczkowego
  3. 10 rzeczy, które musisz zrobić, jeśli chcesz wygenerować średnio o 50% większy obrót
  4. Działania specjalne z awizacją przesyłek
  5. Działania specjalne w punktach bez awizacji przesyłek

Średnio punkty kurierskie odnotowują 50% wzrost obrotów.

W tym roku mamy dodatkowy bonus w postaci niedziel niehandlowych na początku grudnia. Średnio każda firma kurierska odnotowała w grudniu 2018 wzrost aż o 50% ilości zamówień.

Powyższe opracowanie przygotowano na podstawie case studies franczyzobiorców Pakersów. Jest częścią większej serii edukacyjnej, którą w najbliższym czasie będziemy rozbudowywać. Zachęcamy do udzielania informacji zwrotnej co sądzicie o takich poradnikach.
 

Najczęściej zadawane pytania

1. Czy ebook jest naprawdę za darmo?

Tak! Możesz pobrać ten ebook zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań. Jedyne o co prosimy, to jeśli chcesz udostępnić go znajomemu, prześlij mu link do tej strony, a nie pobrany ebook.

2. Dlaczego muszę podawać swoje dane?

Pozostając z Tobą w kontakcie, będziemy mogli przesyłać Ci inne wartościowe materiały. Szczegóły znajdują się w polityce prywatnośći i regulaminie strony.

Zobacz też: