Laur Konsumenta dla sieci punktów kurierskich Pakersi!

Pakersi

Opublikowane w dniu 16.04.2020r.

Z przyjemnością informujemy, że sieć punktów kurierskich Pakersi została wyróżniona prestiżową nagrodą, jaką jest Laur Konsumenta w kategorii odkrycie roku 2020. Trafia ono do nielicznego grona przedsiębiorców, których usługi zostały uznane za najbardziej nowoczesne i innowacyjne.

Jest to dla Nas szczególnie ważne wyróżnienie, ponieważ laureatów wyłania najbardziej krytyczne i obiektywne jury, czyli nasi  Klienci. Na podstawie sondaży zamieszczonych na stronach internetowych głosują oni na produkty, marki oraz usługi, które wyróżniają się w danej branży i są godne polecenia.

Sieć punktów kurierskich Pakersi przez 9 lat swojej działalności zdołała uzyskać silną pozycję na rynku i stać się partnerem strategicznym dla największych firm kurierskich takich jak TNT, DPD, DHL, InPost, FedEx, AmbroExpress i wiele innych. Wraz z naszymi franczyzobiorcami otworzyliśmy ponad 100 punktów kurierskich w całej Polsce. Świadczymy krajowe i międzynarodowe usługi kurierskie na najwyższym poziomie zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Z naszej oferty korzystają firmy produkcyjne, kancelarie prawne, biura rachunkowe, sklepy internetowe, fundacje, sądy i wiele innych przedsiębiorców.

Doceniono Nas za „stałe ulepszanie istniejących rozwiązań w jakości świadczonych usług oraz oferty produktowej, a także prowadzone działania marketingowe i organizacyjne”, co podkreślali badani.

Do swojej pracy podchodzimy bardzo odpowiedzialnie i staramy się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Naszych Klientów. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdują się również takie usługi jak pomoc w pakowaniu, sprzedaż materiałów pakowniczych czy możliwość zamówienia kuriera do domu. Cały czas rozwijamy się i nie osiadamy na laurach ;)

Serdecznie dziękujemy Wam za wsparcie i zaufanie!

Zobacz też: