Kurier Gniezno

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Gniezno

Lista punktów kurierskich w miejscowości Gniezno

Pakersi Gniezno

Adres: Os. Jagiellońskie 59 , 62-200 Gniezno

Telefon kontaktowy: 606607088

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 10-18, Sob.: 10-14

Kurier Gniezno? Tylko Pakersi

Gniezno to średniej wielkości miasto w wielkopolskim liczące 68479 osób. Jeśli szukasz kuriera w Gnieźnie, wybór jest duży. W Gnieźnie działa kilka punktów kurierskich.

kurier Gniezno
Gniezno punkt kurierski

Gniezno - Punkt kurierski w Twojej okolicy

W okolice Gniezna dojeżdżają też przewoźnicy tacy jak AmbroExpress czy FedEx i inni. Punkt Kurierski to miejsce pozwalającym na nadanie paczek firmami kurierskimi, np. TNT, UPS. Punkt pozwala też odebrać przesyłkę kurierską.

Firmy kuriersie w Gnieźnie

W Gnieźnie, tak w wielkopolskim, jeździ wielu kurierów (np. FedEx, Hellmann, UPS). Wyślij przesyłkę jednym z nich w najlepszym Punkcie Kurierskim w okolicach Gniezna.

Gniezno wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

  • Ile kosztuje przesyłka za granicę?

    Cena za wysyłkę paczki międzynarodowej jest zależna od wielu aspektów, co sprawia, że cennik przesyłek międzynarodowych jest dość skomplikowany i nie daje jednoznacznej odpowiedzi dla konkretnego przypadku. Co wpływa na koszt transportu za granicę? Rozmiar, ciężar, kształt paczk a także czas, w którym ma zostać dostarczona i kraj destynacji. Na przykład, ta sama przesyłka do Niemiec będzie tańsza, niż paczka do Anglii. Ceny za przesyłkę zagraniczną w firmach kurierskich, z którymi współpracujemy, czyli InPost, UPS zaczynają się od 50 zł. By poznać szczegółową wycenę, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci znaleźć najkorzystniejszą opcję.

  • Jak zapakować paczkę?

    Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja przesyłka dotrze do adresata w nienaruszonym stanie, musisz zadbać o jej odpowiednie opakowanie. Najlepiej włożyć przesyłkę do kartonu o kształcie prostopadłościanu – taki kształt wpływa na niższy koszt transportu. Dla bezpieczeństwa warto karton owinąć folią stretch. Jeśli umieszczony w kartonie przedmiot „lata”, wypełnij luźną przestrzeń folią bąbelkową lub styropianem. Pamiętaj, z paczki nie może nic wystawać. Brakuje Ci materiałów? Nadaj przesyłkę w naszym Punkcie Paczek Gniezno, gdzie za niewielką opłatą możesz zadbać o swój pakunek potrzebnymi akcesoriami.

  • Moja paczka mała tylko 2 kg, ale została rozliczona w przedziale wagowym dla 20 kg. Dlaczego?

    Cena nadania przesyłki zależy od wielu czynników, nie tylko wagi. Ostateczny koszt jest uwarunkowany tym, jak trudno przewieźć daną paczkę i ile miejsca zajmuje. Przykład: długa, 3-metrowa rura, która waży 2 kg jest trudniejsza w obsłudze, niż 2-kilogramowa przesyłka o standardowych prostokątnych rozmiarach, ponieważ trudniej jest ją przewieźć autem, zarządzać nią w sortowni czy zmieścić na magazynowych półkach. Sprawa komplikuje się dodatkowo, gdy przesyłka jest międzynarodowa i trzeba ulokować ją w samolocie, gdzie restrykcje odnośnie wymiarów są znacznie bardziej skomplikowane. Jeśli masz wątpliwości, co to tego, czy Twoja paczka jest nietypowa, podaj nam jej szczegółowe wymiary lub wyślij zdjęcie – przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. Współpracujemy z licznymi firmami kurierskimi: AmbroExpress. Wśród nich na pewno znajdzie się oferta, która będzie dla Ciebie korzystna.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Gniezno

Zobacz inne lokalizacje