Kurier Swarzędz

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Swarzędz

Lista punktów kurierskich w miejscowości Swarzędz

Wyśij paczkę z Pakersami - Swarzędz

Swarzędz to niewielkie miasto w województwie wielkopolskim liczące 30433 mieszkańców. Gdy potrzebujesz kuriera w Swarzędzu, wybór jest duży. W Swarzędzu działa kilka punktów kurierskich.

kurier Swarzędz
Swarzędz punkt kurierski

Pakersi.pl - Twój kurier w Swarzędzu

W okolice Swarzedza dojeżdżają też przewoźnicy, np. Hellmann, AmbroExpress albo UPS. Punkt Kurierski to miejsce, który umożliwia przesyłki krajowe i międzynarodowe firmami kurierskimi, np. InPost itp. Punkt pozwala też dostać awizowaną przesyłkę.

Sprawdź firmy kurierskie w mieście Swarzędz

W Swarzędzu, tak jak w wielkopolskim, jeździ wielu kurierów (np. InPost, FedEx). Nadaj przesyłkę osobiście lub przez telefon w najlepszym Punkcie Kurierskim w okolicach Swarzedza.

Swarzędz wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

  • Czy w Swarzędzu można zamówić kuriera do domu?

    Kuriera do domu lub na konkretnych adres możesz zamówić telefonicznie lub online przez naszą stronę internetową.

  • Jaki kurier dostarczy moją paczkę?

    Pakersi współpracują z następującymi firmami kurierskimi: Paczka w Ruchu, UPS, TNT. Zanim zdecydujemy się na współpracę z danym kurierem, analizujemy wszystkie aspekty: rozmiar przesyłki, adres doręczenia, sposób płatności i pożądany czas dostawy. Dzięki temu, współpracując z Pakersami możesz mieć pewność, że skorzystasz z najkorzystniejszego rozwiązania. Każda firma kurierska czymś się wyróżnia: przesyłka nadana w naszym stacjonarnym punkcie przez InPost będzie najtańsza, jeśli zależy Ci na odbiorze paczki ze wskazanego adresu, prawdopodobnie najbardziej opłacalny będzie wybór DHL. Standardowe przesyłki zagraniczne obsługuje szybko i tanio TNT, natomiast o nietypowe gabaryty nadawane na koniec świata najlepiej zadba FedEx. Czasem wybieramy kuriera w zależności od rodzaju przesyłki. Np. najlepszą ofertę dla przesyłki części samochodowych ma nasz partner AmbroExpress. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej. Możesz też wybrać konkretną firmę sam, przygotuj się jednak na to, że koszt takiego zlecenia może być nieco wyższy.

  • Co trzeba wypełnić, żeby nadać przesyłkę?

    Decydując się na wysłanie paczki z Pakersami, nie musisz wypełniać żadnych specjalnych druczków. Po prostu przynieś swoją przesyłkę do Punktu Paczek w Swarzędzu lub zadzwoń albo napisz maila i podaj nam dane dotyczące wysyłki. Co musimy wiedzieć, żeby znaleźć idealnego kuriera dla Ciebie? Wymiary przesyłki po zapakowaniu (długość, wysokość i szerokość), wagę paczki, dane adresowe i numery telefonów nadawcy i odbiorcy, kwotę pobrania, jeśli wysyłasz paczkę właśnie za pobraniem, a gdy decydujesz się na ubezpieczenie przesyłki, wymagane będą także wskazanie wartości przewożonego przedmiotu oraz kwota ubezpieczenia. W oparciu o te dane zlecimy transport przesyłki firmie z najbardziej opłacalną ofertą dla Ciebie: współpracujemy z DHL, TNT.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Swarzędz

Zobacz inne lokalizacje