Kurier Ostrów Wielkopolski

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Ostrów Wielkopolski

Lista punktów kurierskich w miejscowości Ostrów Wielkopolski

Pakersi Ostrów Wielkopolski

Adres: Krotoszyńska 31 , 63-400 Zacharzew

Telefon kontaktowy: 691118317

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 9-17, Sob.: Nieczynne

Przesyłki kurierskie w Ostrowie Wielkopolskim?

Ostrów Wielkopolski to średniej wielkości miasto w województwie wielkopolskim w którym mieszka 72050 mieszkańców. Jeśli potrzebujesz kuriera w Ostrowie Wielkopolskim, wybór jest duży. W Ostrowie Wielkopolskim działa kilka punktów kurierskich.

kurier Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski punkt kurierski

Punkt Paczek w Ostrowie Wielkopolskim

Do Ostrowa Wielkopolskiego dojeżdżają też przewoźnicy tacy jak Paczka w Ruchu, GLS, UPS czy InPost. Punkt Kurierski to miejsce, który umożliwia przesyłki krajowe i międzynarodowe firmami kurierskimi takimi jak Paczka w Ruchu itp. Punkt pozwala też dostać awizowaną przesyłkę kurierską.

Sprawdź firmy kurierskie w mieście Ostrów Wielkopolski

W Ostrowie Wielkopolskim, tak jak w całym wielkopolskim, jeździ wiele firmkurierskich (np. InPost, Paczka w Ruchu, Hellmann). Wyślij przesyłkę jednym z nich w najlepszym Punkcie Paczek w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego!

Ostrów Wielkopolski wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

 • Ile kosztuje kurier w Ostrowie Wielkopolskim?

  Koszt przesyłki kurierem różni się w zależności od rozmiaru, wagi i kształtu paczki, czyli tego, jak trudno jest ją przewieźć. Najtańsze są małe, lekkie paczki spakowane w koperty lub pudełka o kształcie prostopadłościanu. Cena paczki wzrasta także, jeśli przesyłka jest międzynarodowa. Jeśli zastanawiasz się, czy przedmiot, który chcesz nadać będzie generował duże koszty, sprawdź przykładowe kwoty w cenniku lub skontaktuj się z Pakersami. Znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie.

 • Czy w Ostrowie Wielkopolskim można zamówić kuriera do domu?

  Kuriera do domu lub na konkretnych adres możesz zamówić telefonicznie lub online przez naszą stronę internetową.

 • Jaki kurier dostarczy moją paczkę?

  Pakersi współpracują z następującymi firmami kurierskimi: FedEx, UPS. Zanim zdecydujemy się na współpracę z danym kurierem, analizujemy wszystkie aspekty: rozmiar przesyłki, adres doręczenia, sposób płatności i pożądany czas dostawy. Dzięki temu, współpracując z Pakersami możesz mieć pewność, że skorzystasz z najkorzystniejszego rozwiązania. Każda firma kurierska czymś się wyróżnia: przesyłka nadana w naszym stacjonarnym punkcie przez InPost będzie najtańsza, jeśli zależy Ci na odbiorze paczki ze wskazanego adresu, prawdopodobnie najbardziej opłacalny będzie wybór DHL. Standardowe przesyłki zagraniczne obsługuje szybko i tanio TNT, natomiast o nietypowe gabaryty nadawane na koniec świata najlepiej zadba FedEx. Czasem wybieramy kuriera w zależności od rodzaju przesyłki. Np. najlepszą ofertę dla przesyłki części samochodowych ma nasz partner AmbroExpress. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej. Możesz też wybrać konkretną firmę sam, przygotuj się jednak na to, że koszt takiego zlecenia może być nieco wyższy.

 • Jak wysłać paczkę przez Pakersów w Ostrowie Wielkopolskim?

  Pakersi mają sieć Punktów Kurierskich w Ostrowie Wielkopolskim. Znajdź najbliższą placówkę i przynieś nam swoją paczkę lub zamów kuriera na wskazany adres w Ostrowie Wielkopolskim i nadaj paczkę bez wychodzenia z domu. Punkt paczek Pakersi to miejsce, w którym z łatwością wybierzesz najkorzystniejszą ofertę dostępnych firm kurierskich, takich jak InPost, DHL. Działa podobnie jak tradycyjna poczta, lecz sprawniej. Kuriera do domu lub na konkretnych adres możesz zamówić telefonicznie lub online przez naszą stronę internetową.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Ostrów Wielkopolski

Zobacz inne lokalizacje