Kurier Nowy Tomyśl

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Nowy Tomyśl

Lista punktów kurierskich w miejscowości Nowy Tomyśl

Pakersi Nowy Tomyśl

Adres: OSIEDLE PÓŁNOC 12 , 64-300 NOWY TOMYŚL

Telefon kontaktowy: 690011156

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 9-17, Sob.: Nieczynne

Przesyłki kurierskie w Nowym Tomyślu?

Nowy Tomyśl to niewielkie miasto w wielkopolskim liczące 14603 mieszkańców. Gdy szukasz kuriera w Nowym Tomyślu, wybór jest duży. W Nowym Tomyślu nie ma samodzielnych punktów paczek.

kurier Nowy Tomyśl
Nowy Tomyśl punkt kurierski

Pakersi.pl - Twój kurier w Nowym Tomyślu

W okolice Nowego Tomysla dojeżdżają też przewoźnicy, np. InPost, GLS czy DHL i inni. Punkt wysyłki paczek jest lokalem usługowym pozwalającym na nadanie paczek firmami kurierskimi, np. InPost, TNT. W Punkcie możesz odebrać przesyłkę.

Zobacz listę kurierów w Nowym Tomyślu

W Nowym Tomyślu, tak jak w całym województwie wielkopolskim, jeździ wielu kurierów (np. Hellmann). Nadaj paczkę osobiście w najlepszym Punkcie Kurierskim w okolicach Nowego Tomysla!

Nowy Tomyśl wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

 • Czy Pakersi pakują paczki?

  Jeśli nie masz czasu zapakować swojej przesyłki, lub po prostu Ci się nie chce, możemy zrobić to za Ciebie za dodatkową, niewielką opłatą. W każdym Punkcie Paczek w Nowym Tomyślu mamy potrzebne materiały pakowe: od kartonów i wypełniacze, po taśmy klejące i folię stretch. Pamiętaj, dzięki optymalnemu opakowaniu, możesz obniżyć koszt przesyłki. Firmy kurierskie, takie jak te, z którymi współpracujemy, czyli FedEx, GLS, DHL, preferują paczki o kształcie prostopadłościanu. Ten typ opakowania jest prostszy w transporcie i przechowywaniu a także w trakcie sortowania.

 • Co to jest punkt kurierski?

  Punkt Kurierski działa podobnie jak placówka pocztowa. Możesz w nim nadać list, paczkę lub przesyłkę paletową kurierem.

 • Jak zapakować paczkę?

  Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja przesyłka dotrze do adresata w nienaruszonym stanie, musisz zadbać o jej odpowiednie opakowanie. Najlepiej włożyć przesyłkę do kartonu o kształcie prostopadłościanu – taki kształt wpływa na niższy koszt transportu. Dla bezpieczeństwa warto karton owinąć folią stretch. Jeśli umieszczony w kartonie przedmiot „lata”, wypełnij luźną przestrzeń folią bąbelkową lub styropianem. Pamiętaj, z paczki nie może nic wystawać. Brakuje Ci materiałów? Nadaj przesyłkę w naszym Punkcie Paczek Nowy Tomyśl, gdzie za niewielką opłatą możesz zadbać o swój pakunek potrzebnymi akcesoriami.

 • Moja paczka mała tylko 2 kg, ale została rozliczona w przedziale wagowym dla 20 kg. Dlaczego?

  Cena nadania przesyłki zależy od wielu czynników, nie tylko wagi. Ostateczny koszt jest uwarunkowany tym, jak trudno przewieźć daną paczkę i ile miejsca zajmuje. Przykład: długa, 3-metrowa rura, która waży 2 kg jest trudniejsza w obsłudze, niż 2-kilogramowa przesyłka o standardowych prostokątnych rozmiarach, ponieważ trudniej jest ją przewieźć autem, zarządzać nią w sortowni czy zmieścić na magazynowych półkach. Sprawa komplikuje się dodatkowo, gdy przesyłka jest międzynarodowa i trzeba ulokować ją w samolocie, gdzie restrykcje odnośnie wymiarów są znacznie bardziej skomplikowane. Jeśli masz wątpliwości, co to tego, czy Twoja paczka jest nietypowa, podaj nam jej szczegółowe wymiary lub wyślij zdjęcie – przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. Współpracujemy z licznymi firmami kurierskimi: InPost, DHL. Wśród nich na pewno znajdzie się oferta, która będzie dla Ciebie korzystna.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Nowy Tomyśl

Zobacz inne lokalizacje