Kurier Śrem

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Śrem

Lista punktów kurierskich w miejscowości Śrem

Pakersi Śrem

Adres: Warsztatowa 4 , 63-100 Śrem

Telefon kontaktowy: 794088400

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 9:00-17:00, Sob.: Nieczynne

Wyśij paczkę z Pakersami - Śrem

Śrem to niewielkie miasto w województwie wielkopolskim w którym mieszka 29714 osób. Gdy potrzebujesz kuriera w Śremie, wybór jest duży. W Śremie działa kilka punktów paczek.

kurier Śrem
Śrem punkt kurierski

Punkry kurierskie - Śrem

Do sremu dojeżdżają też kurierzy sieci, np. DHL, TNT, InPost albo TNT. Punkt Kurierski to miejsce, który umożliwia nadanie paczek wieloma firmami przewozowymi, np. TNT, GLS itp. W Punkcie możesz dostać awizowaną paczkę kurierską.

Zobacz firmy kurierskie w mieście Śrem

W Śremie, tak w wielkopolskim, jeździ wielu kurierów (np. DHL, GLS). Wyślij paczkę osobiście w najlepszym Punkcie Paczek w okolicach sremu.

Śrem wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

  • Czy w Śrem jeźdżą kurierzy?

    Tak, w Śremie jeżdżą DHL, Paczka w Ruchu, TNT.

  • Który kurier w Śremie przewozi nietypowe gabaryty?

    Pakersi pomogą Ci nadać każdą paczkę: od listu po maskę samochodową. Zadzwoń do nas lub skontaktuj się mailowo - znajdziemy dla Ciebie idealną firmę spośród FedEx, UPS, InPost. Jesteśmy po to, by Ci pomóc. Podpowiemy Ci nie tylko najlepsze ceny, ale też zadbamy o to, żebyś prawidłowo zapakował i zaadresował przesyłkę tak, by dotarła w nienaruszonym stanie, bezpiecznie i na czas. Nie trać czasu na poszukiwanie firmy kurierskiej, która podejmie się trudnego zadania. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak przesłać paczkę o nietypowych gabarytach krok po kroku.

  • Co trzeba wypełnić, żeby nadać przesyłkę?

    Decydując się na wysłanie paczki z Pakersami, nie musisz wypełniać żadnych specjalnych druczków. Po prostu przynieś swoją przesyłkę do Punktu Paczek w Śremie lub zadzwoń albo napisz maila i podaj nam dane dotyczące wysyłki. Co musimy wiedzieć, żeby znaleźć idealnego kuriera dla Ciebie? Wymiary przesyłki po zapakowaniu (długość, wysokość i szerokość), wagę paczki, dane adresowe i numery telefonów nadawcy i odbiorcy, kwotę pobrania, jeśli wysyłasz paczkę właśnie za pobraniem, a gdy decydujesz się na ubezpieczenie przesyłki, wymagane będą także wskazanie wartości przewożonego przedmiotu oraz kwota ubezpieczenia. W oparciu o te dane zlecimy transport przesyłki firmie z najbardziej opłacalną ofertą dla Ciebie: współpracujemy z TNT, AmbroExpress, UPS.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Śrem

Zobacz inne lokalizacje