Kurier Oborniki

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Oborniki

Lista punktów kurierskich w miejscowości Oborniki

Pakersi Oborniki Wielkopolskie

Adres: Zamkowa 1 , 64-600 Oborniki Wielkopolskie

Telefon kontaktowy: 601157719

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 9:00-17:00, Sob.: 10:00-13:00

Kurier Oborniki. Szybka dostawa

Oborniki to niewielkie miasto w wielkopolskim liczące 18179 osób. Gdy szukasz kuriera w Obornikach, wybór jest duży. W Obornikach działa kilka punktów kurierskich.

kurier Oborniki
Oborniki punkt kurierski

Punkry kurierskie - Oborniki

W okolice Obornik dojeżdżają też przewoźnicy tacy jak DHL, TNT, Paczka w Ruchu albo Hellmann. Punkt Kurierski to miejsce pozwalającym na nadanie paczek firmami kurierskimi takimi jak FedEx, AmbroExpress, Hellmann. Punkt pozwala też dostać awizowaną przesyłkę kurierską.

Z kim współpracujemy w Obornikach

W Obornikach, tak w wielkopolskim, jeździ wiele firmkurierskich (np. UPS, GLS). Nadaj przesyłkę jednym z nich w najlepszym Punkcie Kurierskim w okolicach Obornik.

Oborniki wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

 • Czy Pakersi to kurierzy?

  Nie. Pakersi pomagają w znalezieniu najlepszej oferty kurierskiej spośród dostępnych w Obornikach. Współpracujemy z Paczka w Ruchu, UPS, Hellmann. Nasza firma to rozwiązanie dla osób, które chcą szybko nadać przesyłkę i mieć pewność, że dotrze do adresata na czas. Pomagamy także w transporcie przesyłek o nietypowych kształtach, wadze lub wymiarach oraz paczkach, które nadawane są za granicę. Zdejmujemy z naszych Klientów ciężar poszukiwania najlepszej oferty firmy kurierskiej. Wybierz Pakersów, nadaj przesyłkę w Punkcie Kurierskim w Obornikach lub zamów odbiór pod wskazany adres.

 • Ile kosztuje przesyłka za granicę?

  Cena za wysyłkę paczki międzynarodowej jest zależna od wielu aspektów, co sprawia, że cennik przesyłek międzynarodowych jest dość skomplikowany i nie daje jednoznacznej odpowiedzi dla konkretnego przypadku. Co wpływa na koszt transportu za granicę? Rozmiar, ciężar, kształt paczk a także czas, w którym ma zostać dostarczona i kraj destynacji. Na przykład, ta sama przesyłka do Niemiec będzie tańsza, niż paczka do Anglii. Ceny za przesyłkę zagraniczną w firmach kurierskich, z którymi współpracujemy, czyli UPS, GLS, InPost zaczynają się od 50 zł. By poznać szczegółową wycenę, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci znaleźć najkorzystniejszą opcję.

 • Jaki kurier dostarczy moją paczkę?

  Pakersi współpracują z następującymi firmami kurierskimi: InPost, FedEx, Paczka w Ruchu. Zanim zdecydujemy się na współpracę z danym kurierem, analizujemy wszystkie aspekty: rozmiar przesyłki, adres doręczenia, sposób płatności i pożądany czas dostawy. Dzięki temu, współpracując z Pakersami możesz mieć pewność, że skorzystasz z najkorzystniejszego rozwiązania. Każda firma kurierska czymś się wyróżnia: przesyłka nadana w naszym stacjonarnym punkcie przez InPost będzie najtańsza, jeśli zależy Ci na odbiorze paczki ze wskazanego adresu, prawdopodobnie najbardziej opłacalny będzie wybór DHL. Standardowe przesyłki zagraniczne obsługuje szybko i tanio TNT, natomiast o nietypowe gabaryty nadawane na koniec świata najlepiej zadba FedEx. Czasem wybieramy kuriera w zależności od rodzaju przesyłki. Np. najlepszą ofertę dla przesyłki części samochodowych ma nasz partner AmbroExpress. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej. Możesz też wybrać konkretną firmę sam, przygotuj się jednak na to, że koszt takiego zlecenia może być nieco wyższy.

 • Moja paczka mała tylko 2 kg, ale została rozliczona w przedziale wagowym dla 20 kg. Dlaczego?

  Cena nadania przesyłki zależy od wielu czynników, nie tylko wagi. Ostateczny koszt jest uwarunkowany tym, jak trudno przewieźć daną paczkę i ile miejsca zajmuje. Przykład: długa, 3-metrowa rura, która waży 2 kg jest trudniejsza w obsłudze, niż 2-kilogramowa przesyłka o standardowych prostokątnych rozmiarach, ponieważ trudniej jest ją przewieźć autem, zarządzać nią w sortowni czy zmieścić na magazynowych półkach. Sprawa komplikuje się dodatkowo, gdy przesyłka jest międzynarodowa i trzeba ulokować ją w samolocie, gdzie restrykcje odnośnie wymiarów są znacznie bardziej skomplikowane. Jeśli masz wątpliwości, co to tego, czy Twoja paczka jest nietypowa, podaj nam jej szczegółowe wymiary lub wyślij zdjęcie – przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. Współpracujemy z licznymi firmami kurierskimi: InPost, UPS. Wśród nich na pewno znajdzie się oferta, która będzie dla Ciebie korzystna.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Oborniki

Zobacz inne lokalizacje