Kurier Środa Wielkopolska

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Środa Wielkopolska

Lista punktów kurierskich w miejscowości Środa Wielkopolska

Pakersi Środa Wielkopolska

Adres: Berwińskiego 1 , 63-000 Środa Wielkopolska

Telefon kontaktowy: 888481044

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 9-17, Sob.: Nieczynne

Kurier Środa Wielkopolska. Szybka dostawa

Środa Wielkopolska to niewielkie miasto w województwie wielkopolskim liczące 23312 mieszkańców. Jeśli potrzebujesz kuriera w Środzie Wielkopolskiej, wybór jest duży. W Środzie Wielkopolskiej działa kilka punktów kurierskich.

kurier Środa Wielkopolska
Środa Wielkopolska punkt kurierski

Gdzie nadać paczkę w Środzie Wielkopolskiej

Do srody Wielkopolskiej dojeżdżają też kurierzy sieci tacy jak InPost, GLS, DHL czy Paczka w Ruchu i inni. Punkt Kurierski to miejsce, który umożliwia nadanie paczek firmami kurierskimi, np. FedEx, Paczka w Ruchu, InPost itp. W Punkcie możesz dostać awizowaną przesyłkę kurierską.

Z kim współpracujemy w Środzie Wielkopolskiej

W Środzie Wielkopolskiej, tak jak w całym wielkopolskim, jeździ wiele firmkurierskich (np. TNT, UPS). Nadaj paczkę osobiście w najlepszym Punkcie Paczek w okolicach srody Wielkopolskiej!

Środa Wielkopolska wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

 • Co to jest punkt kurierski?

  Punkt Kurierski działa podobnie jak placówka pocztowa. Możesz w nim nadać list, paczkę lub przesyłkę paletową kurierem.

 • Kiedy przesyłka dotrze na miejsce?

  Jeśli nadajesz przesyłkę w Środzie Wielkopolskiej, data doręczenia będzie zależeć od kilku czynników. W przypadku paczek krajowych, 98% z nich zostaje dostarczona w ciągu 1 dnia roboczego. Przesyłki zagraniczne do najpopularniejszych krajów w Europie (np. do Niemiec) docierają w ciągu 2 dni roboczych, natomiast dostawa paczki do Wielkiej Brytanii może zająć ok. 3 dni roboczych. Pozostałe destynacje to kwestia indywidualna, by dowiedzieć się szczegółów, skontaktuj się z Pakersami, którzy oszacują czas i koszt dostawy. Uwaga, planując przesyłkę do osób prywatnych, pamiętaj, że czas doręczenia jest zależny od tego, czy adresat będzie pozostawać pod wskazanym adresem.

 • Jaki kurier dostarczy moją paczkę?

  Pakersi współpracują z następującymi firmami kurierskimi: InPost, FedEx, Paczka w Ruchu. Zanim zdecydujemy się na współpracę z danym kurierem, analizujemy wszystkie aspekty: rozmiar przesyłki, adres doręczenia, sposób płatności i pożądany czas dostawy. Dzięki temu, współpracując z Pakersami możesz mieć pewność, że skorzystasz z najkorzystniejszego rozwiązania. Każda firma kurierska czymś się wyróżnia: przesyłka nadana w naszym stacjonarnym punkcie przez InPost będzie najtańsza, jeśli zależy Ci na odbiorze paczki ze wskazanego adresu, prawdopodobnie najbardziej opłacalny będzie wybór DHL. Standardowe przesyłki zagraniczne obsługuje szybko i tanio TNT, natomiast o nietypowe gabaryty nadawane na koniec świata najlepiej zadba FedEx. Czasem wybieramy kuriera w zależności od rodzaju przesyłki. Np. najlepszą ofertę dla przesyłki części samochodowych ma nasz partner AmbroExpress. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej. Możesz też wybrać konkretną firmę sam, przygotuj się jednak na to, że koszt takiego zlecenia może być nieco wyższy.

 • Co trzeba wypełnić, żeby nadać przesyłkę?

  Decydując się na wysłanie paczki z Pakersami, nie musisz wypełniać żadnych specjalnych druczków. Po prostu przynieś swoją przesyłkę do Punktu Paczek w Środzie Wielkopolskiej lub zadzwoń albo napisz maila i podaj nam dane dotyczące wysyłki. Co musimy wiedzieć, żeby znaleźć idealnego kuriera dla Ciebie? Wymiary przesyłki po zapakowaniu (długość, wysokość i szerokość), wagę paczki, dane adresowe i numery telefonów nadawcy i odbiorcy, kwotę pobrania, jeśli wysyłasz paczkę właśnie za pobraniem, a gdy decydujesz się na ubezpieczenie przesyłki, wymagane będą także wskazanie wartości przewożonego przedmiotu oraz kwota ubezpieczenia. W oparciu o te dane zlecimy transport przesyłki firmie z najbardziej opłacalną ofertą dla Ciebie: współpracujemy z InPost, Hellmann.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Środa Wielkopolska

Zobacz inne lokalizacje