Kurier Murowana Goślina

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Murowana Goślina

Lista punktów kurierskich w miejscowości Murowana Goślina

Pakersi Murowana Goślina

Adres: Irysowa 22 , 62-095 Murowana Goślina

Telefon kontaktowy: 695012764

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 9:30 - 17:30, Sob.: nieczynne

Niezawodny kurier w Murowanej Goślinie?

Murowana Goślina to niewielkie miasto w wielkopolskim liczące 10396 osób. Jeśli szukasz kuriera w Murowanej Goślinie, wybór jest duży. W Murowanej Goślinie nie ma samodzielnych punktów kurierskich.

kurier Murowana Goślina
Murowana Goślina punkt kurierski

Pakersi.pl - Twój kurier w Murowanej Goślinie

Do Murowanej Gosliny dojeżdżają też przewoźnicy, np. GLS, AmbroExpress czy AmbroExpress i inni. Punkt wysyłki paczek jest lokalem usługowym, który umożliwia przesyłki kurierskie firmami kurierskimi takimi jak DHL itp. Punkt pozwala też odebrać paczkę kurierską.

Sprawdź firmy kurierskie w mieście Murowana Goślina

W Murowanej Goślinie, tak w całym wielkopolskim, jeździ wielu kurierów (np. Paczka w Ruchu). Wyślij przesyłkę osobiście lub przez telefon w najlepszym Punkcie Paczek w okolicach Murowanej Gosliny.

Murowana Goślina wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

 • Czy Pakersi pakują paczki?

  Jeśli nie masz czasu zapakować swojej przesyłki, lub po prostu Ci się nie chce, możemy zrobić to za Ciebie za dodatkową, niewielką opłatą. W każdym Punkcie Paczek w Murowanej Goślinie mamy potrzebne materiały pakowe: od kartonów i wypełniacze, po taśmy klejące i folię stretch. Pamiętaj, dzięki optymalnemu opakowaniu, możesz obniżyć koszt przesyłki. Firmy kurierskie, takie jak te, z którymi współpracujemy, czyli Hellmann, preferują paczki o kształcie prostopadłościanu. Ten typ opakowania jest prostszy w transporcie i przechowywaniu a także w trakcie sortowania.

 • Kiedy przesyłka dotrze na miejsce?

  Jeśli nadajesz przesyłkę w Murowanej Goślinie, data doręczenia będzie zależeć od kilku czynników. W przypadku paczek krajowych, 98% z nich zostaje dostarczona w ciągu 1 dnia roboczego. Przesyłki zagraniczne do najpopularniejszych krajów w Europie (np. do Niemiec) docierają w ciągu 2 dni roboczych, natomiast dostawa paczki do Wielkiej Brytanii może zająć ok. 3 dni roboczych. Pozostałe destynacje to kwestia indywidualna, by dowiedzieć się szczegółów, skontaktuj się z Pakersami, którzy oszacują czas i koszt dostawy. Uwaga, planując przesyłkę do osób prywatnych, pamiętaj, że czas doręczenia jest zależny od tego, czy adresat będzie pozostawać pod wskazanym adresem.

 • Jaki kurier dostarczy moją paczkę?

  Pakersi współpracują z następującymi firmami kurierskimi: InPost, TNT. Zanim zdecydujemy się na współpracę z danym kurierem, analizujemy wszystkie aspekty: rozmiar przesyłki, adres doręczenia, sposób płatności i pożądany czas dostawy. Dzięki temu, współpracując z Pakersami możesz mieć pewność, że skorzystasz z najkorzystniejszego rozwiązania. Każda firma kurierska czymś się wyróżnia: przesyłka nadana w naszym stacjonarnym punkcie przez InPost będzie najtańsza, jeśli zależy Ci na odbiorze paczki ze wskazanego adresu, prawdopodobnie najbardziej opłacalny będzie wybór DHL. Standardowe przesyłki zagraniczne obsługuje szybko i tanio TNT, natomiast o nietypowe gabaryty nadawane na koniec świata najlepiej zadba FedEx. Czasem wybieramy kuriera w zależności od rodzaju przesyłki. Np. najlepszą ofertę dla przesyłki części samochodowych ma nasz partner AmbroExpress. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej. Możesz też wybrać konkretną firmę sam, przygotuj się jednak na to, że koszt takiego zlecenia może być nieco wyższy.

 • Jak wysłać paczkę przez Pakersów w Murowanej Goślinie?

  Pakersi mają sieć Punktów Kurierskich w Murowanej Goślinie. Znajdź najbliższą placówkę i przynieś nam swoją paczkę lub zamów kuriera na wskazany adres w Murowanej Goślinie i nadaj paczkę bez wychodzenia z domu. Punkt paczek Pakersi to miejsce, w którym z łatwością wybierzesz najkorzystniejszą ofertę dostępnych firm kurierskich, takich jak DHL. Działa podobnie jak tradycyjna poczta, lecz sprawniej. Kuriera do domu lub na konkretnych adres możesz zamówić telefonicznie lub online przez naszą stronę internetową.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Murowana Goślina

Zobacz inne lokalizacje