Kurier Grodzisk Wielkopolski

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Grodzisk Wielkopolski

Lista punktów kurierskich w miejscowości Grodzisk Wielkopolski

Pakersi Grodzisk Wielkopolski

Adres: ul. Winna 33A 35, 62-065 Grodzisk Wielkopolski

Telefon kontaktowy: 884211226

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 9-17, Sob.: nieczynne

Wyśij paczkę z Pakersami - Grodzisk Wielkopolski

Grodzisk Wielkopolski to niewielkie miasto w wielkopolskim w którym mieszka 14633 mieszkańców. Gdy potrzebujesz kuriera w Grodzisku Wielkopolskim, wybór jest duży. W Grodzisku Wielkopolskim nie ma samodzielnych punktów paczek.

kurier Grodzisk Wielkopolski
Grodzisk Wielkopolski punkt kurierski

Grodzisk Wielkopolski - Punkt kurierski w Twojej okolicy

Do Grodziska Wielkopolskiego dojeżdżają też kurierzy sieci, np. TNT, FedEx, UPS czy Hellmann i inni. Punkt Kurierski jest lokalem usługowym, który umożliwia nadanie paczek wieloma firmami przewozowymi, np. AmbroExpress. Punkt pozwala też odebrać paczkę kurierską.

Grodzisk Wielkopolski - lista kurierów

W Grodzisku Wielkopolskim, tak jak w całym województwie wielkopolskim, jeździ wiele firmkurierskich (np. TNT, GLS, DHL). Nadaj paczkę osobiście lub przez telefon w najlepszym Punkcie Kurierskim w okolicach Grodziska Wielkopolskiego.

Grodzisk Wielkopolski wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

  • Czy w Grodzisk Wielkopolski jeźdżą kurierzy?

    Tak, w Grodzisku Wielkopolskim jeżdżą Paczka w Ruchu, GLS.

  • Jaki kurier dostarczy moją paczkę?

    Pakersi współpracują z następującymi firmami kurierskimi: DHL, Hellmann, Paczka w Ruchu. Zanim zdecydujemy się na współpracę z danym kurierem, analizujemy wszystkie aspekty: rozmiar przesyłki, adres doręczenia, sposób płatności i pożądany czas dostawy. Dzięki temu, współpracując z Pakersami możesz mieć pewność, że skorzystasz z najkorzystniejszego rozwiązania. Każda firma kurierska czymś się wyróżnia: przesyłka nadana w naszym stacjonarnym punkcie przez InPost będzie najtańsza, jeśli zależy Ci na odbiorze paczki ze wskazanego adresu, prawdopodobnie najbardziej opłacalny będzie wybór DHL. Standardowe przesyłki zagraniczne obsługuje szybko i tanio TNT, natomiast o nietypowe gabaryty nadawane na koniec świata najlepiej zadba FedEx. Czasem wybieramy kuriera w zależności od rodzaju przesyłki. Np. najlepszą ofertę dla przesyłki części samochodowych ma nasz partner AmbroExpress. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej. Możesz też wybrać konkretną firmę sam, przygotuj się jednak na to, że koszt takiego zlecenia może być nieco wyższy.

  • Jak wysłać paczkę przez Pakersów w Grodzisku Wielkopolskim?

    Pakersi mają sieć Punktów Kurierskich w Grodzisku Wielkopolskim. Znajdź najbliższą placówkę i przynieś nam swoją paczkę lub zamów kuriera na wskazany adres w Grodzisku Wielkopolskim i nadaj paczkę bez wychodzenia z domu. Punkt paczek Pakersi to miejsce, w którym z łatwością wybierzesz najkorzystniejszą ofertę dostępnych firm kurierskich, takich jak InPost, TNT. Działa podobnie jak tradycyjna poczta, lecz sprawniej. Kuriera do domu lub na konkretnych adres możesz zamówić telefonicznie lub online przez naszą stronę internetową.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Grodzisk Wielkopolski

Zobacz inne lokalizacje