Kurier Koło

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Koło

Lista punktów kurierskich w miejscowości Koło

Pakersi Koło

Adres: Bąkowskiego 13 15, 62-600 Koło

Telefon kontaktowy: 881299771

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 9-18, Sob.: nieczynne

Przesyłki kurierskie w Kole?

Koło to niewielkie miasto w województwie wielkopolskim w którym mieszka 21994 osób. Gdy potrzebujesz kuriera w Kole, wybór jest duży. W Kole działa kilka punktów kurierskich.

kurier Koło
Koło punkt kurierski

Nadaj przesyłkę osobiście - Koło

Do Koła dojeżdżają też kurierzy sieci tacy jak Hellmann czy UPS i inni. Punkt Kurierski to miejsce pozwalającym na przesyłki kurierskie wieloma firmami przewozowymi, np. UPS, AmbroExpress itp. W Punkcie możesz odebrać przesyłkę kurierską.

Z kim współpracujemy w Kole

W Kole, tak jak w wielkopolskim, jeździ wiele firm (np. DHL, FedEx). Nadaj przesyłkę osobiście w najlepszym Punkcie Paczek w okolicach Koła.

Koło wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

 • Ile kosztuje kurier w Kole?

  Koszt przesyłki kurierem różni się w zależności od rozmiaru, wagi i kształtu paczki, czyli tego, jak trudno jest ją przewieźć. Najtańsze są małe, lekkie paczki spakowane w koperty lub pudełka o kształcie prostopadłościanu. Cena paczki wzrasta także, jeśli przesyłka jest międzynarodowa. Jeśli zastanawiasz się, czy przedmiot, który chcesz nadać będzie generował duże koszty, sprawdź przykładowe kwoty w cenniku lub skontaktuj się z Pakersami. Znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie.

 • Co to jest punkt kurierski?

  Punkt Kurierski działa podobnie jak placówka pocztowa. Możesz w nim nadać list, paczkę lub przesyłkę paletową kurierem.

 • Ile kosztuje przesyłka za granicę?

  Cena za wysyłkę paczki międzynarodowej jest zależna od wielu aspektów, co sprawia, że cennik przesyłek międzynarodowych jest dość skomplikowany i nie daje jednoznacznej odpowiedzi dla konkretnego przypadku. Co wpływa na koszt transportu za granicę? Rozmiar, ciężar, kształt paczk a także czas, w którym ma zostać dostarczona i kraj destynacji. Na przykład, ta sama przesyłka do Niemiec będzie tańsza, niż paczka do Anglii. Ceny za przesyłkę zagraniczną w firmach kurierskich, z którymi współpracujemy, czyli TNT, AmbroExpress, DHL zaczynają się od 50 zł. By poznać szczegółową wycenę, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci znaleźć najkorzystniejszą opcję.

 • Co trzeba wypełnić, żeby nadać przesyłkę?

  Decydując się na wysłanie paczki z Pakersami, nie musisz wypełniać żadnych specjalnych druczków. Po prostu przynieś swoją przesyłkę do Punktu Paczek w Kole lub zadzwoń albo napisz maila i podaj nam dane dotyczące wysyłki. Co musimy wiedzieć, żeby znaleźć idealnego kuriera dla Ciebie? Wymiary przesyłki po zapakowaniu (długość, wysokość i szerokość), wagę paczki, dane adresowe i numery telefonów nadawcy i odbiorcy, kwotę pobrania, jeśli wysyłasz paczkę właśnie za pobraniem, a gdy decydujesz się na ubezpieczenie przesyłki, wymagane będą także wskazanie wartości przewożonego przedmiotu oraz kwota ubezpieczenia. W oparciu o te dane zlecimy transport przesyłki firmie z najbardziej opłacalną ofertą dla Ciebie: współpracujemy z Paczka w Ruchu.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Koło

Zobacz inne lokalizacje