Kurier Kalisz

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Kalisz

Lista punktów kurierskich w miejscowości Kalisz

Pakersi Kalisz

Adres: Młynarska 39G , 62-800 Kalisz

Telefon kontaktowy: 533252090

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 9-18, Sob.: 10-12

Kurier w Kaliszu - Pakersi.pl

Kalisz to duże miasto w wielkopolskim liczące 100975 mieszkańców. Jeśli potrzebujesz kuriera w Kaliszu, wybór jest duży. W Kaliszu działa kilka punktów kurierskich.

kurier Kalisz
Kalisz punkt kurierski

Kalisz - Punkt kurierski w Twojej okolicy

Do Kalisza dojeżdżają też kurierzy sieci tacy jak DHL, TNT albo TNT i inni. Punkt Kurierski to miejsce pozwalającym na przesyłki krajowe i międzynarodowe firmami kurierskimi takimi jak FedEx, Paczka w Ruchu, DHL. W Punkcie możesz odebrać paczkę kurierską.

Zobacz firmy kurierskie w mieście Kalisz

W Kaliszu, tak w województwie wielkopolskim, jeździ wiele firmkurierskich (np. TNT, GLS, Paczka w Ruchu). Wyślij paczkę jednym z nich w najlepszym Punkcie Paczek w okolicach Kalisza.

Kalisz wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

 • Czy znajdę kuriera w Kaliszu?

  Tak, w Kaliszu jest kurier TNT, AmbroExpress, UPS.

 • Czy Pakersi to kurierzy?

  Nie. Pakersi pomagają w znalezieniu najlepszej oferty kurierskiej spośród dostępnych w Kaliszu. Współpracujemy z DHL, TNT, Paczka w Ruchu. Nasza firma to rozwiązanie dla osób, które chcą szybko nadać przesyłkę i mieć pewność, że dotrze do adresata na czas. Pomagamy także w transporcie przesyłek o nietypowych kształtach, wadze lub wymiarach oraz paczkach, które nadawane są za granicę. Zdejmujemy z naszych Klientów ciężar poszukiwania najlepszej oferty firmy kurierskiej. Wybierz Pakersów, nadaj przesyłkę w Punkcie Kurierskim w Kaliszu lub zamów odbiór pod wskazany adres.

 • Kiedy przesyłka dotrze na miejsce?

  Jeśli nadajesz przesyłkę w Kaliszu, data doręczenia będzie zależeć od kilku czynników. W przypadku paczek krajowych, 98% z nich zostaje dostarczona w ciągu 1 dnia roboczego. Przesyłki zagraniczne do najpopularniejszych krajów w Europie (np. do Niemiec) docierają w ciągu 2 dni roboczych, natomiast dostawa paczki do Wielkiej Brytanii może zająć ok. 3 dni roboczych. Pozostałe destynacje to kwestia indywidualna, by dowiedzieć się szczegółów, skontaktuj się z Pakersami, którzy oszacują czas i koszt dostawy. Uwaga, planując przesyłkę do osób prywatnych, pamiętaj, że czas doręczenia jest zależny od tego, czy adresat będzie pozostawać pod wskazanym adresem.

 • Jaki kurier dostarczy moją paczkę?

  Pakersi współpracują z następującymi firmami kurierskimi: TNT. Zanim zdecydujemy się na współpracę z danym kurierem, analizujemy wszystkie aspekty: rozmiar przesyłki, adres doręczenia, sposób płatności i pożądany czas dostawy. Dzięki temu, współpracując z Pakersami możesz mieć pewność, że skorzystasz z najkorzystniejszego rozwiązania. Każda firma kurierska czymś się wyróżnia: przesyłka nadana w naszym stacjonarnym punkcie przez InPost będzie najtańsza, jeśli zależy Ci na odbiorze paczki ze wskazanego adresu, prawdopodobnie najbardziej opłacalny będzie wybór DHL. Standardowe przesyłki zagraniczne obsługuje szybko i tanio TNT, natomiast o nietypowe gabaryty nadawane na koniec świata najlepiej zadba FedEx. Czasem wybieramy kuriera w zależności od rodzaju przesyłki. Np. najlepszą ofertę dla przesyłki części samochodowych ma nasz partner AmbroExpress. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej. Możesz też wybrać konkretną firmę sam, przygotuj się jednak na to, że koszt takiego zlecenia może być nieco wyższy.

 • Jak wysłać paczkę przez Pakersów w Kaliszu?

  Pakersi mają sieć Punktów Kurierskich w Kaliszu. Znajdź najbliższą placówkę i przynieś nam swoją paczkę lub zamów kuriera na wskazany adres w Kaliszu i nadaj paczkę bez wychodzenia z domu. Punkt paczek Pakersi to miejsce, w którym z łatwością wybierzesz najkorzystniejszą ofertę dostępnych firm kurierskich, takich jak InPost, UPS. Działa podobnie jak tradycyjna poczta, lecz sprawniej. Kuriera do domu lub na konkretnych adres możesz zamówić telefonicznie lub online przez naszą stronę internetową.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Kalisz

Zobacz inne lokalizacje