Kurier Świdnica

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Świdnica

Lista punktów kurierskich w miejscowości Świdnica

Pakersi Świdnica

logo

Adres: Armii Krajowej 7 , 58-100 Świdnica

Telefon kontaktowy: 504 100 325

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 9-17, Sob.: Nieczynne

Pakersi - Twój kurier w Świdnicy

Świdnica to średniej wielkości miasto w województwie dolnośląskim liczące 57310 mieszkańców. Gdy szukasz kuriera w Świdnicy, wybór jest duży. W Świdnicy działa kilka punktów paczek.

kurier Świdnica
Świdnica punkt kurierski

Świdnica - Punkt Kurierski

W okolice Świdnicy dojeżdżają też kurierzy sieci, np. AmbroExpress albo InPost. Punkt Kurierski jest lokalem usługowym, który umożliwia nadanie paczek wieloma firmami przewozowymi takimi jak Hellmann, UPS, FedEx itp. Punkt pozwala też dostać awizowaną paczkę kurierską.

Świdnica - lista kurierów

W Świdnicy, tak w całym dolnośląskim, jeździ wielu kurierów (np. GLS). Nadaj przesyłkę osobiście w najlepszym Punkcie Paczek w okolicach Świdnicy.

Świdnica wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

 • Ile kosztuje kurier w Świdnicy?

  Koszt przesyłki kurierem różni się w zależności od rozmiaru, wagi i kształtu paczki, czyli tego, jak trudno jest ją przewieźć. Najtańsze są małe, lekkie paczki spakowane w koperty lub pudełka o kształcie prostopadłościanu. Cena paczki wzrasta także, jeśli przesyłka jest międzynarodowa. Jeśli zastanawiasz się, czy przedmiot, który chcesz nadać będzie generował duże koszty, sprawdź przykładowe kwoty w cenniku lub skontaktuj się z Pakersami. Znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie.

 • Jakiego kuriera wybrać dla delikatnych przesyłek?

  Jeśli Twoja paczka jest wyjątkowo cenna, zadzwoń. Wybierzemy dla Ciebie najlepszego kuriera spośród dostępnych firm przewozowych. Możesz przynieść swoją delikatną przesyłkę osobiście do Punktu Paczek Pakersi Świdnica i szczegółowo opisać swoje wymagania dotyczące transportu. My przeanalizujemy oferty firm kurierskich spośród naszych partnerów, czyli firm: UPS, GLS, FedEx. Zaproponujemy Ci najbezpieczniejszy i najbardziej opłacalny transport. Możemy także załatwić wszystko na odległość - zadzwoń lub skontaktuj się z nami online. Podpowiemy, jak zabezpieczyć cenne przedmioty i jak je zapakować, by dotarły do adresata w nienaruszonym stanie.

 • Jaki kurier dostarczy moją paczkę?

  Pakersi współpracują z następującymi firmami kurierskimi: GLS, AmbroExpress. Zanim zdecydujemy się na współpracę z danym kurierem, analizujemy wszystkie aspekty: rozmiar przesyłki, adres doręczenia, sposób płatności i pożądany czas dostawy. Dzięki temu, współpracując z Pakersami możesz mieć pewność, że skorzystasz z najkorzystniejszego rozwiązania. Każda firma kurierska czymś się wyróżnia: przesyłka nadana w naszym stacjonarnym punkcie przez InPost będzie najtańsza, jeśli zależy Ci na odbiorze paczki ze wskazanego adresu, prawdopodobnie najbardziej opłacalny będzie wybór DHL. Standardowe przesyłki zagraniczne obsługuje szybko i tanio TNT, natomiast o nietypowe gabaryty nadawane na koniec świata najlepiej zadba FedEx. Czasem wybieramy kuriera w zależności od rodzaju przesyłki. Np. najlepszą ofertę dla przesyłki części samochodowych ma nasz partner AmbroExpress. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej. Możesz też wybrać konkretną firmę sam, przygotuj się jednak na to, że koszt takiego zlecenia może być nieco wyższy.

 • Co trzeba wypełnić, żeby nadać przesyłkę?

  Decydując się na wysłanie paczki z Pakersami, nie musisz wypełniać żadnych specjalnych druczków. Po prostu przynieś swoją przesyłkę do Punktu Paczek w Świdnicy lub zadzwoń albo napisz maila i podaj nam dane dotyczące wysyłki. Co musimy wiedzieć, żeby znaleźć idealnego kuriera dla Ciebie? Wymiary przesyłki po zapakowaniu (długość, wysokość i szerokość), wagę paczki, dane adresowe i numery telefonów nadawcy i odbiorcy, kwotę pobrania, jeśli wysyłasz paczkę właśnie za pobraniem, a gdy decydujesz się na ubezpieczenie przesyłki, wymagane będą także wskazanie wartości przewożonego przedmiotu oraz kwota ubezpieczenia. W oparciu o te dane zlecimy transport przesyłki firmie z najbardziej opłacalną ofertą dla Ciebie: współpracujemy z DHL, Paczka w Ruchu, UPS.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Świdnica

Zobacz inne lokalizacje