Kurier Góra

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Góra

Lista punktów kurierskich w miejscowości Góra

Pakersi Góra

logo

Adres: Poznańska 21 Pakersi, 56-200 Góra

Telefon kontaktowy: 730 793 796

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 8-17, Sob.: Nieczynne

Pakersi Zielona Góra

logo

Adres: Bohaterów Westerplatte 23 , 65-078 Zielona Góra

Telefon kontaktowy: 730 799 750

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 9-17, Sob.: Nieczynne

Zielona Góra Sucharskiego

logo

Adres: Sucharskiego 18a , 65-562 Zielona Góra

Telefon kontaktowy: 784-744-083

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 9:00-18:00, Sob.: Nieczynne

Wyśij paczkę z Pakersami - Góra

Góra to niewielkie miasto w województwie dolnośląskim liczące 11859 osób. Gdy potrzebujesz kuriera w Górze, wybór jest duży. W Górze działa kilka punktów kurierskich.

kurier Góra
Góra punkt kurierski

Góra - Punkt kurierski w Twojej okolicy

Do Gory dojeżdżają też kurierzy sieci, np. DHL czy AmbroExpress. Punkt wysyłki paczek jest lokalem usługowym, który umożliwia przesyłki kurierskie firmami kurierskimi, np. TNT. W Punkcie możesz dostać awizowaną paczkę kurierską.

Kurierzy w Górze

W Górze, tak jak w całym województwie dolnośląskim, jeździ wiele firmkurierskich (np. TNT, AmbroExpress). Wyślij paczkę osobiście w najlepszym Punkcie Kurierskim w okolicach Gory!

Góra wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

  • Jakiego kuriera wybrać dla delikatnych przesyłek?

    Jeśli Twoja paczka jest wyjątkowo cenna, zadzwoń. Wybierzemy dla Ciebie najlepszego kuriera spośród dostępnych firm przewozowych. Możesz przynieść swoją delikatną przesyłkę osobiście do Punktu Paczek Pakersi Góra i szczegółowo opisać swoje wymagania dotyczące transportu. My przeanalizujemy oferty firm kurierskich spośród naszych partnerów, czyli firm: UPS. Zaproponujemy Ci najbezpieczniejszy i najbardziej opłacalny transport. Możemy także załatwić wszystko na odległość - zadzwoń lub skontaktuj się z nami online. Podpowiemy, jak zabezpieczyć cenne przedmioty i jak je zapakować, by dotarły do adresata w nienaruszonym stanie.

  • Który kurier w Górze przewozi nietypowe gabaryty?

    Pakersi pomogą Ci nadać każdą paczkę: od listu po maskę samochodową. Zadzwoń do nas lub skontaktuj się mailowo - znajdziemy dla Ciebie idealną firmę spośród Hellmann, UPS, FedEx. Jesteśmy po to, by Ci pomóc. Podpowiemy Ci nie tylko najlepsze ceny, ale też zadbamy o to, żebyś prawidłowo zapakował i zaadresował przesyłkę tak, by dotarła w nienaruszonym stanie, bezpiecznie i na czas. Nie trać czasu na poszukiwanie firmy kurierskiej, która podejmie się trudnego zadania. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak przesłać paczkę o nietypowych gabarytach krok po kroku.

  • Co trzeba wypełnić, żeby nadać przesyłkę?

    Decydując się na wysłanie paczki z Pakersami, nie musisz wypełniać żadnych specjalnych druczków. Po prostu przynieś swoją przesyłkę do Punktu Paczek w Górze lub zadzwoń albo napisz maila i podaj nam dane dotyczące wysyłki. Co musimy wiedzieć, żeby znaleźć idealnego kuriera dla Ciebie? Wymiary przesyłki po zapakowaniu (długość, wysokość i szerokość), wagę paczki, dane adresowe i numery telefonów nadawcy i odbiorcy, kwotę pobrania, jeśli wysyłasz paczkę właśnie za pobraniem, a gdy decydujesz się na ubezpieczenie przesyłki, wymagane będą także wskazanie wartości przewożonego przedmiotu oraz kwota ubezpieczenia. W oparciu o te dane zlecimy transport przesyłki firmie z najbardziej opłacalną ofertą dla Ciebie: współpracujemy z InPost.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Góra

Zobacz inne lokalizacje