Kurier Szczytna

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Szczytna

Lista punktów kurierskich w miejscowości Szczytna

Pakersi - Twój kurier w Szczytnej

Szczytna to niewielka miejscowość w dolnośląskim w którym mieszka 5163 osób. Gdy potrzebujesz kuriera w Szczytnej, wybór jest duży. W Szczytnej nie ma samodzielnych punktów kurierskich.

kurier Szczytna
Szczytna punkt kurierski

Nadaj przesyłkę osobiście - Szczytna

W okolice Szczytnej dojeżdżają też przewoźnicy tacy jak TNT, FedEx, InPost albo FedEx. Punkt wysyłki paczek jest lokalem usługowym pozwalającym na przesyłki kurierskie firmami kurierskimi, np. InPost, DHL itp. Punkt pozwala też odebrać przesyłkę.

Kurier Szczytna - wybierz najlepszego

W Szczytnej, tak jak w województwie dolnośląskim, jeździ wielu kurierów (np. FedEx, Hellmann, UPS). Wyślij paczkę jednym z nich w najlepszym Punkcie Kurierskim w okolicach Szczytnej.

Szczytna wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

 • Czy Pakersi pakują paczki?

  Jeśli nie masz czasu zapakować swojej przesyłki, lub po prostu Ci się nie chce, możemy zrobić to za Ciebie za dodatkową, niewielką opłatą. W każdym Punkcie Paczek w Szczytnej mamy potrzebne materiały pakowe: od kartonów i wypełniacze, po taśmy klejące i folię stretch. Pamiętaj, dzięki optymalnemu opakowaniu, możesz obniżyć koszt przesyłki. Firmy kurierskie, takie jak te, z którymi współpracujemy, czyli Paczka w Ruchu, preferują paczki o kształcie prostopadłościanu. Ten typ opakowania jest prostszy w transporcie i przechowywaniu a także w trakcie sortowania.

 • Czy Pakersi to kurierzy?

  Nie. Pakersi pomagają w znalezieniu najlepszej oferty kurierskiej spośród dostępnych w Szczytnej. Współpracujemy z InPost, DHL, GLS. Nasza firma to rozwiązanie dla osób, które chcą szybko nadać przesyłkę i mieć pewność, że dotrze do adresata na czas. Pomagamy także w transporcie przesyłek o nietypowych kształtach, wadze lub wymiarach oraz paczkach, które nadawane są za granicę. Zdejmujemy z naszych Klientów ciężar poszukiwania najlepszej oferty firmy kurierskiej. Wybierz Pakersów, nadaj przesyłkę w Punkcie Kurierskim w Szczytnej lub zamów odbiór pod wskazany adres.

 • Kiedy przesyłka dotrze na miejsce?

  Jeśli nadajesz przesyłkę w Szczytnej, data doręczenia będzie zależeć od kilku czynników. W przypadku paczek krajowych, 98% z nich zostaje dostarczona w ciągu 1 dnia roboczego. Przesyłki zagraniczne do najpopularniejszych krajów w Europie (np. do Niemiec) docierają w ciągu 2 dni roboczych, natomiast dostawa paczki do Wielkiej Brytanii może zająć ok. 3 dni roboczych. Pozostałe destynacje to kwestia indywidualna, by dowiedzieć się szczegółów, skontaktuj się z Pakersami, którzy oszacują czas i koszt dostawy. Uwaga, planując przesyłkę do osób prywatnych, pamiętaj, że czas doręczenia jest zależny od tego, czy adresat będzie pozostawać pod wskazanym adresem.

 • Co trzeba wypełnić, żeby nadać przesyłkę?

  Decydując się na wysłanie paczki z Pakersami, nie musisz wypełniać żadnych specjalnych druczków. Po prostu przynieś swoją przesyłkę do Punktu Paczek w Szczytnej lub zadzwoń albo napisz maila i podaj nam dane dotyczące wysyłki. Co musimy wiedzieć, żeby znaleźć idealnego kuriera dla Ciebie? Wymiary przesyłki po zapakowaniu (długość, wysokość i szerokość), wagę paczki, dane adresowe i numery telefonów nadawcy i odbiorcy, kwotę pobrania, jeśli wysyłasz paczkę właśnie za pobraniem, a gdy decydujesz się na ubezpieczenie przesyłki, wymagane będą także wskazanie wartości przewożonego przedmiotu oraz kwota ubezpieczenia. W oparciu o te dane zlecimy transport przesyłki firmie z najbardziej opłacalną ofertą dla Ciebie: współpracujemy z TNT.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Szczytna

Zobacz inne lokalizacje