Kurier Ziębice

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Ziębice

Lista punktów kurierskich w miejscowości Ziębice

Pakersi Ziębice

logo

Adres: Rynek 22 , 57-220 Ziębice

Telefon kontaktowy: 505-041-358

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 9-18, Sob.: 9-13

Przesyłki kurierskie w Ziębicach?

Ziębice to niewielka miejscowość w dolnośląskim liczące 8759 mieszkańców. Gdy potrzebujesz kuriera w Ziębicach, wybór jest duży. W Ziębicach nie ma samodzielnych punktów paczek.

kurier Ziębice
Ziębice punkt kurierski

Punkt Kurierski w Ziębicach

W okolice Ziebic dojeżdżają też przewoźnicy, np. DHL, FedEx, TNT albo AmbroExpress. Punkt Kurierski to miejsce pozwalającym na nadanie paczek wieloma firmami przewozowymi takimi jak InPost, UPS, TNT itp. Punkt pozwala też dostać awizowaną przesyłkę.

Firmy kuriersie w Ziębicach

W Ziębicach, tak w całym dolnośląskim, jeździ wielu kurierów (np. TNT, Hellmann). Nadaj przesyłkę osobiście lub przez telefon w najlepszym Punkcie Paczek w okolicach Ziebic!

Ziębice wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

  • Czy znajdę kuriera w Ziębicach?

    Tak, w Ziębicach jest kurier UPS, AmbroExpress.

  • Jakiego kuriera wybrać dla delikatnych przesyłek?

    Jeśli Twoja paczka jest wyjątkowo cenna, zadzwoń. Wybierzemy dla Ciebie najlepszego kuriera spośród dostępnych firm przewozowych. Możesz przynieść swoją delikatną przesyłkę osobiście do Punktu Paczek Pakersi Ziębice i szczegółowo opisać swoje wymagania dotyczące transportu. My przeanalizujemy oferty firm kurierskich spośród naszych partnerów, czyli firm: Paczka w Ruchu. Zaproponujemy Ci najbezpieczniejszy i najbardziej opłacalny transport. Możemy także załatwić wszystko na odległość - zadzwoń lub skontaktuj się z nami online. Podpowiemy, jak zabezpieczyć cenne przedmioty i jak je zapakować, by dotarły do adresata w nienaruszonym stanie.

  • Kiedy przesyłka dotrze na miejsce?

    Jeśli nadajesz przesyłkę w Ziębicach, data doręczenia będzie zależeć od kilku czynników. W przypadku paczek krajowych, 98% z nich zostaje dostarczona w ciągu 1 dnia roboczego. Przesyłki zagraniczne do najpopularniejszych krajów w Europie (np. do Niemiec) docierają w ciągu 2 dni roboczych, natomiast dostawa paczki do Wielkiej Brytanii może zająć ok. 3 dni roboczych. Pozostałe destynacje to kwestia indywidualna, by dowiedzieć się szczegółów, skontaktuj się z Pakersami, którzy oszacują czas i koszt dostawy. Uwaga, planując przesyłkę do osób prywatnych, pamiętaj, że czas doręczenia jest zależny od tego, czy adresat będzie pozostawać pod wskazanym adresem.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Ziębice

Zobacz inne lokalizacje