Kurier Lubin

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Lubin

Lista punktów kurierskich w miejscowości Lubin

Pakersi Lubin Przylesie

logo

Adres: Sportowa 10a, 59-300 Lubin

Telefon kontaktowy: 726765187

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. - Pt. 10:00-18:00, Sob.: 10:00-14:00Kurier Lubin? Tylko Pakersi

Lubin to średniej wielkości miasto w dolnośląskim liczące 72581 osób. Gdy szukasz kuriera w Lubinie, wybór jest duży. W Lubinie działa sporo punktów kurierskich.

kurier Lubin
Lubin punkt kurierski

Punkt Kurierski w Lubinie

W okolice Lubina dojeżdżają też kurierzy sieci tacy jak FedEx albo GLS. Punkt Kurierski jest lokalem usługowym, który umożliwia przesyłki krajowe i międzynarodowe wieloma firmami przewozowymi, np. TNT, Paczka w Ruchu itp. Punkt pozwala też dostać awizowaną paczkę.

Lubin - lista kurierów

W Lubinie, tak w całym województwie dolnośląskim, jeździ wiele firmkurierskich (np. Hellmann, AmbroExpress, GLS). Wyślij paczkę jednym z nich w najlepszym Punkcie Paczek w okolicach Lubina!

Lubin wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

  • Czy znajdę kuriera w Lubinie?

    Tak, w Lubinie jest kurier FedEx, UPS.

  • Kiedy przesyłka dotrze na miejsce?

    Jeśli nadajesz przesyłkę w Lubinie, data doręczenia będzie zależeć od kilku czynników. W przypadku paczek krajowych, 98% z nich zostaje dostarczona w ciągu 1 dnia roboczego. Przesyłki zagraniczne do najpopularniejszych krajów w Europie (np. do Niemiec) docierają w ciągu 2 dni roboczych, natomiast dostawa paczki do Wielkiej Brytanii może zająć ok. 3 dni roboczych. Pozostałe destynacje to kwestia indywidualna, by dowiedzieć się szczegółów, skontaktuj się z Pakersami, którzy oszacują czas i koszt dostawy. Uwaga, planując przesyłkę do osób prywatnych, pamiętaj, że czas doręczenia jest zależny od tego, czy adresat będzie pozostawać pod wskazanym adresem.

  • Który kurier w Lubinie przewozi nietypowe gabaryty?

    Pakersi pomogą Ci nadać każdą paczkę: od listu po maskę samochodową. Zadzwoń do nas lub skontaktuj się mailowo - znajdziemy dla Ciebie idealną firmę spośród FedEx, Hellmann. Jesteśmy po to, by Ci pomóc. Podpowiemy Ci nie tylko najlepsze ceny, ale też zadbamy o to, żebyś prawidłowo zapakował i zaadresował przesyłkę tak, by dotarła w nienaruszonym stanie, bezpiecznie i na czas. Nie trać czasu na poszukiwanie firmy kurierskiej, która podejmie się trudnego zadania. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak przesłać paczkę o nietypowych gabarytach krok po kroku.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Lubin

Zobacz inne lokalizacje