Kurier Nowa Ruda

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Nowa Ruda

Lista punktów kurierskich w miejscowości Nowa Ruda

Pakersi Nowa Ruda

logo

Adres: Oś. XXX-lecia 14B , 57-402 Nowa Ruda

Telefon kontaktowy: 729 339 610

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 9-17, Sob.: nieczynne

Przesyłki kurierskie w Nowej Rudzie?

Nowa Ruda to niewielkie miasto w województwie dolnośląskim liczące 22246 osób. Gdy szukasz kuriera w Nowej Rudzie, wybór jest duży. W Nowej Rudzie nie ma samodzielnych punktów kurierskich.

kurier Nowa Ruda
Nowa Ruda punkt kurierski

Punkt Paczek w Nowej Rudzie

Do Nowej Rudy dojeżdżają też kurierzy sieci, np. Hellmann, UPS albo Paczka w Ruchu i inni. Punkt wysyłki paczek to miejsce pozwalającym na nadanie paczek wieloma firmami przewozowymi, np. TNT, GLS, UPS itp. W Punkcie możesz dostać awizowaną paczkę kurierską.

Sprawdź firmy kurierskie w mieście Nowa Ruda

W Nowej Rudzie, tak w województwie dolnośląskim, jeździ wiele firm (np. DHL, Paczka w Ruchu, TNT). Nadaj paczkę osobiście w najlepszym Punkcie Kurierskim w okolicach Nowej Rudy!

Nowa Ruda wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

 • Ile kosztuje kurier w Nowej Rudzie?

  Koszt przesyłki kurierem różni się w zależności od rozmiaru, wagi i kształtu paczki, czyli tego, jak trudno jest ją przewieźć. Najtańsze są małe, lekkie paczki spakowane w koperty lub pudełka o kształcie prostopadłościanu. Cena paczki wzrasta także, jeśli przesyłka jest międzynarodowa. Jeśli zastanawiasz się, czy przedmiot, który chcesz nadać będzie generował duże koszty, sprawdź przykładowe kwoty w cenniku lub skontaktuj się z Pakersami. Znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie.

 • Co to jest punkt kurierski?

  Punkt Kurierski działa podobnie jak placówka pocztowa. Możesz w nim nadać list, paczkę lub przesyłkę paletową kurierem.

 • Czy w Nowej Rudzie można zamówić kuriera do domu?

  Kuriera do domu lub na konkretnych adres możesz zamówić telefonicznie lub online przez naszą stronę internetową.

 • Który kurier w Nowej Rudzie przewozi nietypowe gabaryty?

  Pakersi pomogą Ci nadać każdą paczkę: od listu po maskę samochodową. Zadzwoń do nas lub skontaktuj się mailowo - znajdziemy dla Ciebie idealną firmę spośród TNT. Jesteśmy po to, by Ci pomóc. Podpowiemy Ci nie tylko najlepsze ceny, ale też zadbamy o to, żebyś prawidłowo zapakował i zaadresował przesyłkę tak, by dotarła w nienaruszonym stanie, bezpiecznie i na czas. Nie trać czasu na poszukiwanie firmy kurierskiej, która podejmie się trudnego zadania. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak przesłać paczkę o nietypowych gabarytach krok po kroku.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Nowa Ruda

Zobacz inne lokalizacje