Kurier Wrocław

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Wrocław

Lista punktów kurierskich w miejscowości Wrocław

Pakersi Wrocław Fabryczna

logo

Adres: Bulwar Ikara 24 , 54-130 Wrocław

Telefon kontaktowy: 518 427 429

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 10-18, Sob.: nieczynne

Pakersi Wrocław Gaj

logo

Adres: Armii Krajowej 48F , 50-541 Wrocław

Telefon kontaktowy: 502-185-028

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 10:00 -18:00, Sob.: 10:00 -14:00

Pakersi Wrocław Psie Pole

logo

Adres: ul. Poleska 5 lok. 1, 51-354 Wrocław

Telefon kontaktowy: 697300894

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 11-19, Sob.: nieczynne

Kurier w Wrocławiu - Pakersi.pl

Wrocław to największe miasto w województwie dolnośląskim w którym mieszka 640648 osób. Gdy szukasz kuriera w Wrocławiu, wybór jest duży. W Wrocławiu działa kilka punktów paczek.

kurier Wrocław
Wrocław punkt kurierski

Gdzie nadać paczkę w Wrocławiu

Do Wroclawia dojeżdżają też przewoźnicy, np. DHL albo Hellmann i inni. Punkt wysyłki paczek to miejsce pozwalającym na przesyłki kurierskie wieloma firmami przewozowymi, np. Hellmann. W Punkcie możesz odebrać paczkę kurierską.

Wrocław - firmy kurierskie

W Wrocławiu, tak jak w województwie dolnośląskim, jeździ wiele firmkurierskich (np. AmbroExpress). Wyślij paczkę osobiście lub przez telefon w najlepszym Punkcie Paczek w okolicach Wroclawia!

Wrocław wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

  • Co to jest punkt kurierski?

    Punkt Kurierski działa podobnie jak placówka pocztowa. Możesz w nim nadać list, paczkę lub przesyłkę paletową kurierem.

  • Jaki kurier dostarczy moją paczkę?

    Pakersi współpracują z następującymi firmami kurierskimi: GLS, AmbroExpress. Zanim zdecydujemy się na współpracę z danym kurierem, analizujemy wszystkie aspekty: rozmiar przesyłki, adres doręczenia, sposób płatności i pożądany czas dostawy. Dzięki temu, współpracując z Pakersami możesz mieć pewność, że skorzystasz z najkorzystniejszego rozwiązania. Każda firma kurierska czymś się wyróżnia: przesyłka nadana w naszym stacjonarnym punkcie przez InPost będzie najtańsza, jeśli zależy Ci na odbiorze paczki ze wskazanego adresu, prawdopodobnie najbardziej opłacalny będzie wybór DHL. Standardowe przesyłki zagraniczne obsługuje szybko i tanio TNT, natomiast o nietypowe gabaryty nadawane na koniec świata najlepiej zadba FedEx. Czasem wybieramy kuriera w zależności od rodzaju przesyłki. Np. najlepszą ofertę dla przesyłki części samochodowych ma nasz partner AmbroExpress. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej. Możesz też wybrać konkretną firmę sam, przygotuj się jednak na to, że koszt takiego zlecenia może być nieco wyższy.

  • Co trzeba wypełnić, żeby nadać przesyłkę?

    Decydując się na wysłanie paczki z Pakersami, nie musisz wypełniać żadnych specjalnych druczków. Po prostu przynieś swoją przesyłkę do Punktu Paczek w Wrocławiu lub zadzwoń albo napisz maila i podaj nam dane dotyczące wysyłki. Co musimy wiedzieć, żeby znaleźć idealnego kuriera dla Ciebie? Wymiary przesyłki po zapakowaniu (długość, wysokość i szerokość), wagę paczki, dane adresowe i numery telefonów nadawcy i odbiorcy, kwotę pobrania, jeśli wysyłasz paczkę właśnie za pobraniem, a gdy decydujesz się na ubezpieczenie przesyłki, wymagane będą także wskazanie wartości przewożonego przedmiotu oraz kwota ubezpieczenia. W oparciu o te dane zlecimy transport przesyłki firmie z najbardziej opłacalną ofertą dla Ciebie: współpracujemy z FedEx, AmbroExpress, InPost.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Wrocław

Zobacz inne lokalizacje