Kurier Wrocław

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Wrocław

Lista punktów kurierskich w miejscowości Wrocław

Kurier w Wrocławiu - Pakersi.pl

Wrocław to największe miasto w województwie dolnośląskim w którym mieszka 640648 osób. Gdy szukasz kuriera w Wrocławiu, wybór jest duży. W Wrocławiu działa kilka punktów paczek.

kurier Wrocław
Wrocław punkt kurierski

Gdzie nadać paczkę w Wrocławiu

Do Wroclawia dojeżdżają też przewoźnicy, np. DHL albo Hellmann i inni. Punkt wysyłki paczek to miejsce pozwalającym na przesyłki kurierskie wieloma firmami przewozowymi, np. Hellmann. W Punkcie możesz odebrać paczkę kurierską.

Wrocław - firmy kurierskie

W Wrocławiu, tak jak w województwie dolnośląskim, jeździ wiele firmkurierskich (np. AmbroExpress). Wyślij paczkę osobiście lub przez telefon w najlepszym Punkcie Paczek w okolicach Wroclawia!

Wrocław wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

 • Ile kosztuje kurier w Wrocławiu?

  Koszt przesyłki kurierem różni się w zależności od rozmiaru, wagi i kształtu paczki, czyli tego, jak trudno jest ją przewieźć. Najtańsze są małe, lekkie paczki spakowane w koperty lub pudełka o kształcie prostopadłościanu. Cena paczki wzrasta także, jeśli przesyłka jest międzynarodowa. Jeśli zastanawiasz się, czy przedmiot, który chcesz nadać będzie generował duże koszty, sprawdź przykładowe kwoty w cenniku lub skontaktuj się z Pakersami. Znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie.

 • Co to jest punkt kurierski?

  Punkt Kurierski działa podobnie jak placówka pocztowa. Możesz w nim nadać list, paczkę lub przesyłkę paletową kurierem.

 • Czy w Wrocławiu można zamówić kuriera do domu?

  Kuriera do domu lub na konkretnych adres możesz zamówić telefonicznie lub online przez naszą stronę internetową.

 • Jaki kurier dostarczy moją paczkę?

  Pakersi współpracują z następującymi firmami kurierskimi: GLS, AmbroExpress. Zanim zdecydujemy się na współpracę z danym kurierem, analizujemy wszystkie aspekty: rozmiar przesyłki, adres doręczenia, sposób płatności i pożądany czas dostawy. Dzięki temu, współpracując z Pakersami możesz mieć pewność, że skorzystasz z najkorzystniejszego rozwiązania. Każda firma kurierska czymś się wyróżnia: przesyłka nadana w naszym stacjonarnym punkcie przez InPost będzie najtańsza, jeśli zależy Ci na odbiorze paczki ze wskazanego adresu, prawdopodobnie najbardziej opłacalny będzie wybór DHL. Standardowe przesyłki zagraniczne obsługuje szybko i tanio TNT, natomiast o nietypowe gabaryty nadawane na koniec świata najlepiej zadba FedEx. Czasem wybieramy kuriera w zależności od rodzaju przesyłki. Np. najlepszą ofertę dla przesyłki części samochodowych ma nasz partner AmbroExpress. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej. Możesz też wybrać konkretną firmę sam, przygotuj się jednak na to, że koszt takiego zlecenia może być nieco wyższy.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Wrocław

Zobacz inne lokalizacje