Kurier Ząbkowice Śląskie

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Ząbkowice Śląskie

Lista punktów kurierskich w miejscowości Ząbkowice Śląskie

Pakersi Ząbkowice Śląskie

logo

Adres: Dolnośląska 3 , 57-200 Ząbkowice Śląskie

Telefon kontaktowy: 576863690

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 10-18, Sob.: nieczynne

Przesyłki kurierskie w Ząbkowicach Śląskich?

Ząbkowice Śląskie to niewielkie miasto w województwie dolnośląskim liczące 15072 osób. Gdy potrzebujesz kuriera w Ząbkowicach Śląskich, wybór jest duży. W Ząbkowicach Śląskich nie ma samodzielnych punktów paczek.

kurier Ząbkowice Śląskie
Ząbkowice Śląskie punkt kurierski

Punkt Paczek w Ząbkowicach Śląskich

W okolice Zabkowic slaskich dojeżdżają też kurierzy sieci tacy jak TNT, FedEx, GLS czy Hellmann i inni. Punkt Kurierski jest lokalem usługowym, który umożliwia nadanie paczek firmami kurierskimi, np. GLS itp. Punkt pozwala też odebrać przesyłkę kurierską.

Kurier Ząbkowice Śląskie - wybierz najlepszego

W Ząbkowicach Śląskich, tak w województwie dolnośląskim, jeździ wiele firmkurierskich (np. InPost, DHL). Wyślij przesyłkę osobiście lub przez telefon w najlepszym Punkcie Kurierskim w okolicach Zabkowic slaskich.

Ząbkowice Śląskie wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

 • Czy Pakersi to kurierzy?

  Nie. Pakersi pomagają w znalezieniu najlepszej oferty kurierskiej spośród dostępnych w Ząbkowicach Śląskich. Współpracujemy z FedEx, Hellmann, InPost. Nasza firma to rozwiązanie dla osób, które chcą szybko nadać przesyłkę i mieć pewność, że dotrze do adresata na czas. Pomagamy także w transporcie przesyłek o nietypowych kształtach, wadze lub wymiarach oraz paczkach, które nadawane są za granicę. Zdejmujemy z naszych Klientów ciężar poszukiwania najlepszej oferty firmy kurierskiej. Wybierz Pakersów, nadaj przesyłkę w Punkcie Kurierskim w Ząbkowicach Śląskich lub zamów odbiór pod wskazany adres.

 • Ile kosztuje przesyłka za granicę?

  Cena za wysyłkę paczki międzynarodowej jest zależna od wielu aspektów, co sprawia, że cennik przesyłek międzynarodowych jest dość skomplikowany i nie daje jednoznacznej odpowiedzi dla konkretnego przypadku. Co wpływa na koszt transportu za granicę? Rozmiar, ciężar, kształt paczk a także czas, w którym ma zostać dostarczona i kraj destynacji. Na przykład, ta sama przesyłka do Niemiec będzie tańsza, niż paczka do Anglii. Ceny za przesyłkę zagraniczną w firmach kurierskich, z którymi współpracujemy, czyli InPost, DHL zaczynają się od 50 zł. By poznać szczegółową wycenę, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci znaleźć najkorzystniejszą opcję.

 • Który kurier w Ząbkowicach Śląskich przewozi nietypowe gabaryty?

  Pakersi pomogą Ci nadać każdą paczkę: od listu po maskę samochodową. Zadzwoń do nas lub skontaktuj się mailowo - znajdziemy dla Ciebie idealną firmę spośród InPost, FedEx, DHL. Jesteśmy po to, by Ci pomóc. Podpowiemy Ci nie tylko najlepsze ceny, ale też zadbamy o to, żebyś prawidłowo zapakował i zaadresował przesyłkę tak, by dotarła w nienaruszonym stanie, bezpiecznie i na czas. Nie trać czasu na poszukiwanie firmy kurierskiej, która podejmie się trudnego zadania. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak przesłać paczkę o nietypowych gabarytach krok po kroku.

 • Co trzeba wypełnić, żeby nadać przesyłkę?

  Decydując się na wysłanie paczki z Pakersami, nie musisz wypełniać żadnych specjalnych druczków. Po prostu przynieś swoją przesyłkę do Punktu Paczek w Ząbkowicach Śląskich lub zadzwoń albo napisz maila i podaj nam dane dotyczące wysyłki. Co musimy wiedzieć, żeby znaleźć idealnego kuriera dla Ciebie? Wymiary przesyłki po zapakowaniu (długość, wysokość i szerokość), wagę paczki, dane adresowe i numery telefonów nadawcy i odbiorcy, kwotę pobrania, jeśli wysyłasz paczkę właśnie za pobraniem, a gdy decydujesz się na ubezpieczenie przesyłki, wymagane będą także wskazanie wartości przewożonego przedmiotu oraz kwota ubezpieczenia. W oparciu o te dane zlecimy transport przesyłki firmie z najbardziej opłacalną ofertą dla Ciebie: współpracujemy z Hellmann.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Ząbkowice Śląskie

Zobacz inne lokalizacje