Kurier Jawor

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Jawor

Lista punktów kurierskich w miejscowości Jawor

Pakersi Jaworzno

logo

Adres: Grunwaldzka 92 , 43-600 Jaworzno

Telefon kontaktowy: 512 335 444

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 9:00 - 18:00, Sob.: 9:00 - 13:00

Najlepszy kurier w Jawor

Jawor to niewielkie miasto w dolnośląskim liczące 23056 osób. Jeśli potrzebujesz kuriera w Jaworze, wybór jest duży. W Jaworze nie ma samodzielnych punktów paczek.

kurier Jawor
Jawor punkt kurierski

Punkry kurierskie - Jawor

W okolice Jawora dojeżdżają też kurierzy sieci, np. DHL, TNT, Hellmann czy TNT i inni. Punkt wysyłki paczek to miejsce, który umożliwia nadanie paczek firmami kurierskimi, np. FedEx. Punkt pozwala też dostać awizowaną paczkę.

Jawor - firmy kurierskie

W Jaworze, tak w całym dolnośląskim, jeździ wielu kurierów (np. UPS). Wyślij przesyłkę osobiście lub przez telefon w najlepszym Punkcie Paczek w okolicach Jawora!

Jawor wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

  • Co to jest punkt kurierski?

    Punkt Kurierski działa podobnie jak placówka pocztowa. Możesz w nim nadać list, paczkę lub przesyłkę paletową kurierem.

  • Kiedy przesyłka dotrze na miejsce?

    Jeśli nadajesz przesyłkę w Jaworze, data doręczenia będzie zależeć od kilku czynników. W przypadku paczek krajowych, 98% z nich zostaje dostarczona w ciągu 1 dnia roboczego. Przesyłki zagraniczne do najpopularniejszych krajów w Europie (np. do Niemiec) docierają w ciągu 2 dni roboczych, natomiast dostawa paczki do Wielkiej Brytanii może zająć ok. 3 dni roboczych. Pozostałe destynacje to kwestia indywidualna, by dowiedzieć się szczegółów, skontaktuj się z Pakersami, którzy oszacują czas i koszt dostawy. Uwaga, planując przesyłkę do osób prywatnych, pamiętaj, że czas doręczenia jest zależny od tego, czy adresat będzie pozostawać pod wskazanym adresem.

  • Jaki kurier dostarczy moją paczkę?

    Pakersi współpracują z następującymi firmami kurierskimi: DHL, UPS. Zanim zdecydujemy się na współpracę z danym kurierem, analizujemy wszystkie aspekty: rozmiar przesyłki, adres doręczenia, sposób płatności i pożądany czas dostawy. Dzięki temu, współpracując z Pakersami możesz mieć pewność, że skorzystasz z najkorzystniejszego rozwiązania. Każda firma kurierska czymś się wyróżnia: przesyłka nadana w naszym stacjonarnym punkcie przez InPost będzie najtańsza, jeśli zależy Ci na odbiorze paczki ze wskazanego adresu, prawdopodobnie najbardziej opłacalny będzie wybór DHL. Standardowe przesyłki zagraniczne obsługuje szybko i tanio TNT, natomiast o nietypowe gabaryty nadawane na koniec świata najlepiej zadba FedEx. Czasem wybieramy kuriera w zależności od rodzaju przesyłki. Np. najlepszą ofertę dla przesyłki części samochodowych ma nasz partner AmbroExpress. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej. Możesz też wybrać konkretną firmę sam, przygotuj się jednak na to, że koszt takiego zlecenia może być nieco wyższy.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Jawor

Zobacz inne lokalizacje