Kurier Wałbrzych

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Wałbrzych

Lista punktów kurierskich w miejscowości Wałbrzych

Pakersi Wałbrzych Andersa

logo

Adres: gen. Władysława Andersa 170-172, 58-304 Wałbrzych

Telefon kontaktowy: 697 498 971

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. - Pt. 08:00-16:00, Sob.: zamkniętePrzesyłki kurierskie w Wałbrzychu?

Wałbrzych to duże miasto w dolnośląskim w którym mieszka 112594 mieszkańców. Gdy szukasz kuriera w Wałbrzychu, wybór jest duży. W Wałbrzychu działa kilka punktów kurierskich.

kurier Wałbrzych
Wałbrzych punkt kurierski

Punkt Kurierski w Wałbrzychu

Do Walbrzycha dojeżdżają też przewoźnicy, np. TNT albo UPS i inni. Punkt Kurierski jest lokalem usługowym, który umożliwia nadanie paczek wieloma firmami przewozowymi, np. TNT, GLS, UPS. Punkt pozwala też odebrać paczkę kurierską.

Kurier Wałbrzych - wybierz najlepszego

W Wałbrzychu, tak w dolnośląskim, jeździ wielu kurierów (np. DHL). Wyślij paczkę osobiście lub przez telefon w najlepszym Punkcie Kurierskim w okolicach Walbrzycha!

Wałbrzych wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

 • Czy w Wałbrzych jeźdżą kurierzy?

  Tak, w Wałbrzychu jeżdżą FedEx.

 • Czy Pakersi to kurierzy?

  Nie. Pakersi pomagają w znalezieniu najlepszej oferty kurierskiej spośród dostępnych w Wałbrzychu. Współpracujemy z TNT, UPS. Nasza firma to rozwiązanie dla osób, które chcą szybko nadać przesyłkę i mieć pewność, że dotrze do adresata na czas. Pomagamy także w transporcie przesyłek o nietypowych kształtach, wadze lub wymiarach oraz paczkach, które nadawane są za granicę. Zdejmujemy z naszych Klientów ciężar poszukiwania najlepszej oferty firmy kurierskiej. Wybierz Pakersów, nadaj przesyłkę w Punkcie Kurierskim w Wałbrzychu lub zamów odbiór pod wskazany adres.

 • Czy w Wałbrzychu można zamówić kuriera do domu?

  Kuriera do domu lub na konkretnych adres możesz zamówić telefonicznie lub online przez naszą stronę internetową.

 • Jak zapakować paczkę?

  Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja przesyłka dotrze do adresata w nienaruszonym stanie, musisz zadbać o jej odpowiednie opakowanie. Najlepiej włożyć przesyłkę do kartonu o kształcie prostopadłościanu – taki kształt wpływa na niższy koszt transportu. Dla bezpieczeństwa warto karton owinąć folią stretch. Jeśli umieszczony w kartonie przedmiot „lata”, wypełnij luźną przestrzeń folią bąbelkową lub styropianem. Pamiętaj, z paczki nie może nic wystawać. Brakuje Ci materiałów? Nadaj przesyłkę w naszym Punkcie Paczek Wałbrzych, gdzie za niewielką opłatą możesz zadbać o swój pakunek potrzebnymi akcesoriami.

 • Moja paczka mała tylko 2 kg, ale została rozliczona w przedziale wagowym dla 20 kg. Dlaczego?

  Cena nadania przesyłki zależy od wielu czynników, nie tylko wagi. Ostateczny koszt jest uwarunkowany tym, jak trudno przewieźć daną paczkę i ile miejsca zajmuje. Przykład: długa, 3-metrowa rura, która waży 2 kg jest trudniejsza w obsłudze, niż 2-kilogramowa przesyłka o standardowych prostokątnych rozmiarach, ponieważ trudniej jest ją przewieźć autem, zarządzać nią w sortowni czy zmieścić na magazynowych półkach. Sprawa komplikuje się dodatkowo, gdy przesyłka jest międzynarodowa i trzeba ulokować ją w samolocie, gdzie restrykcje odnośnie wymiarów są znacznie bardziej skomplikowane. Jeśli masz wątpliwości, co to tego, czy Twoja paczka jest nietypowa, podaj nam jej szczegółowe wymiary lub wyślij zdjęcie – przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. Współpracujemy z licznymi firmami kurierskimi: Hellmann, GLS. Wśród nich na pewno znajdzie się oferta, która będzie dla Ciebie korzystna.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Wałbrzych

Zobacz inne lokalizacje