Kurier Oborniki Śląskie

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Oborniki Śląskie

Lista punktów kurierskich w miejscowości Oborniki Śląskie

Kurier w Obornikach Śląskich? Tylko Pakersi

Oborniki Śląskie to niewielka miejscowość w dolnośląskim w którym mieszka 9109 mieszkańców. Jeśli potrzebujesz kuriera w Obornikach Śląskich, wybór jest duży. W Obornikach Śląskich nie ma samodzielnych punktów kurierskich.

kurier Oborniki Śląskie
Oborniki Śląskie punkt kurierski

Punkt Kurierski w Obornikach Śląskich

W okolice Obornik slaskich dojeżdżają też kurierzy sieci, np. Paczka w Ruchu, UPS albo InPost. Punkt wysyłki paczek jest lokalem usługowym pozwalającym na przesyłki krajowe i międzynarodowe firmami kurierskimi takimi jak FedEx, Paczka w Ruchu, GLS. W Punkcie możesz odebrać przesyłkę kurierską.

Zobacz listę kurierów w Obornikach Śląskich

W Obornikach Śląskich, tak w województwie dolnośląskim, jeździ wielu kurierów (np. GLS, AmbroExpress, TNT). Nadaj paczkę jednym z nich w najlepszym Punkcie Kurierskim w okolicach Obornik slaskich.

Oborniki Śląskie wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

 • Czy w Oborniki Śląskie jeźdżą kurierzy?

  Tak, w Obornikach Śląskich jeżdżą TNT, FedEx.

 • Ile kosztuje przesyłka za granicę?

  Cena za wysyłkę paczki międzynarodowej jest zależna od wielu aspektów, co sprawia, że cennik przesyłek międzynarodowych jest dość skomplikowany i nie daje jednoznacznej odpowiedzi dla konkretnego przypadku. Co wpływa na koszt transportu za granicę? Rozmiar, ciężar, kształt paczk a także czas, w którym ma zostać dostarczona i kraj destynacji. Na przykład, ta sama przesyłka do Niemiec będzie tańsza, niż paczka do Anglii. Ceny za przesyłkę zagraniczną w firmach kurierskich, z którymi współpracujemy, czyli TNT zaczynają się od 50 zł. By poznać szczegółową wycenę, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci znaleźć najkorzystniejszą opcję.

 • Jak zapakować paczkę?

  Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja przesyłka dotrze do adresata w nienaruszonym stanie, musisz zadbać o jej odpowiednie opakowanie. Najlepiej włożyć przesyłkę do kartonu o kształcie prostopadłościanu – taki kształt wpływa na niższy koszt transportu. Dla bezpieczeństwa warto karton owinąć folią stretch. Jeśli umieszczony w kartonie przedmiot „lata”, wypełnij luźną przestrzeń folią bąbelkową lub styropianem. Pamiętaj, z paczki nie może nic wystawać. Brakuje Ci materiałów? Nadaj przesyłkę w naszym Punkcie Paczek Oborniki Śląskie, gdzie za niewielką opłatą możesz zadbać o swój pakunek potrzebnymi akcesoriami.

 • Co trzeba wypełnić, żeby nadać przesyłkę?

  Decydując się na wysłanie paczki z Pakersami, nie musisz wypełniać żadnych specjalnych druczków. Po prostu przynieś swoją przesyłkę do Punktu Paczek w Obornikach Śląskich lub zadzwoń albo napisz maila i podaj nam dane dotyczące wysyłki. Co musimy wiedzieć, żeby znaleźć idealnego kuriera dla Ciebie? Wymiary przesyłki po zapakowaniu (długość, wysokość i szerokość), wagę paczki, dane adresowe i numery telefonów nadawcy i odbiorcy, kwotę pobrania, jeśli wysyłasz paczkę właśnie za pobraniem, a gdy decydujesz się na ubezpieczenie przesyłki, wymagane będą także wskazanie wartości przewożonego przedmiotu oraz kwota ubezpieczenia. W oparciu o te dane zlecimy transport przesyłki firmie z najbardziej opłacalną ofertą dla Ciebie: współpracujemy z DHL, GLS, UPS.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Oborniki Śląskie

Zobacz inne lokalizacje