Kurier Zgorzelec

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Zgorzelec

Lista punktów kurierskich w miejscowości Zgorzelec

Pakersi Zgorzelec

logo

Adres: Traugutta 56A , 59-900 Zgorzelec

Telefon kontaktowy: 505-090-541

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 9-17, Sob.: nieczynne

Najlepszy kurier w Zgorzelec

Zgorzelec to niewielkie miasto w dolnośląskim w którym mieszka 30521 osób. Gdy szukasz kuriera w Zgorzelecu, wybór jest duży. W Zgorzelecu nie ma samodzielnych punktów paczek.

kurier Zgorzelec
Zgorzelec punkt kurierski

Gdzie nadać paczkę w Zgorzelecu

W okolice Zgorzeleca dojeżdżają też przewoźnicy, np. DHL, Hellmann, AmbroExpress albo Paczka w Ruchu. Punkt wysyłki paczek to miejsce, który umożliwia nadanie paczek firmami kurierskimi, np. TNT, GLS, UPS. W Punkcie możesz odebrać przesyłkę.

Zobacz listę kurierów w Zgorzelecu

W Zgorzelecu, tak jak w województwie dolnośląskim, jeździ wielu kurierów (np. TNT, AmbroExpress, DHL). Nadaj paczkę osobiście w najlepszym Punkcie Kurierskim w okolicach Zgorzeleca!

Zgorzelec wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

 • Czy znajdę kuriera w Zgorzelecu?

  Tak, w Zgorzelecu jest kurier Paczka w Ruchu, GLS, DHL.

 • Jakiego kuriera wybrać dla delikatnych przesyłek?

  Jeśli Twoja paczka jest wyjątkowo cenna, zadzwoń. Wybierzemy dla Ciebie najlepszego kuriera spośród dostępnych firm przewozowych. Możesz przynieść swoją delikatną przesyłkę osobiście do Punktu Paczek Pakersi Zgorzelec i szczegółowo opisać swoje wymagania dotyczące transportu. My przeanalizujemy oferty firm kurierskich spośród naszych partnerów, czyli firm: FedEx, Hellmann, GLS. Zaproponujemy Ci najbezpieczniejszy i najbardziej opłacalny transport. Możemy także załatwić wszystko na odległość - zadzwoń lub skontaktuj się z nami online. Podpowiemy, jak zabezpieczyć cenne przedmioty i jak je zapakować, by dotarły do adresata w nienaruszonym stanie.

 • Ile kosztuje przesyłka za granicę?

  Cena za wysyłkę paczki międzynarodowej jest zależna od wielu aspektów, co sprawia, że cennik przesyłek międzynarodowych jest dość skomplikowany i nie daje jednoznacznej odpowiedzi dla konkretnego przypadku. Co wpływa na koszt transportu za granicę? Rozmiar, ciężar, kształt paczk a także czas, w którym ma zostać dostarczona i kraj destynacji. Na przykład, ta sama przesyłka do Niemiec będzie tańsza, niż paczka do Anglii. Ceny za przesyłkę zagraniczną w firmach kurierskich, z którymi współpracujemy, czyli UPS, GLS zaczynają się od 50 zł. By poznać szczegółową wycenę, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci znaleźć najkorzystniejszą opcję.

 • Jak zapakować paczkę?

  Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja przesyłka dotrze do adresata w nienaruszonym stanie, musisz zadbać o jej odpowiednie opakowanie. Najlepiej włożyć przesyłkę do kartonu o kształcie prostopadłościanu – taki kształt wpływa na niższy koszt transportu. Dla bezpieczeństwa warto karton owinąć folią stretch. Jeśli umieszczony w kartonie przedmiot „lata”, wypełnij luźną przestrzeń folią bąbelkową lub styropianem. Pamiętaj, z paczki nie może nic wystawać. Brakuje Ci materiałów? Nadaj przesyłkę w naszym Punkcie Paczek Zgorzelec, gdzie za niewielką opłatą możesz zadbać o swój pakunek potrzebnymi akcesoriami.

 • Moja paczka mała tylko 2 kg, ale została rozliczona w przedziale wagowym dla 20 kg. Dlaczego?

  Cena nadania przesyłki zależy od wielu czynników, nie tylko wagi. Ostateczny koszt jest uwarunkowany tym, jak trudno przewieźć daną paczkę i ile miejsca zajmuje. Przykład: długa, 3-metrowa rura, która waży 2 kg jest trudniejsza w obsłudze, niż 2-kilogramowa przesyłka o standardowych prostokątnych rozmiarach, ponieważ trudniej jest ją przewieźć autem, zarządzać nią w sortowni czy zmieścić na magazynowych półkach. Sprawa komplikuje się dodatkowo, gdy przesyłka jest międzynarodowa i trzeba ulokować ją w samolocie, gdzie restrykcje odnośnie wymiarów są znacznie bardziej skomplikowane. Jeśli masz wątpliwości, co to tego, czy Twoja paczka jest nietypowa, podaj nam jej szczegółowe wymiary lub wyślij zdjęcie – przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. Współpracujemy z licznymi firmami kurierskimi: InPost, GLS, UPS. Wśród nich na pewno znajdzie się oferta, która będzie dla Ciebie korzystna.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Zgorzelec

Zobacz inne lokalizacje