Kurier Syców

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Syców

Lista punktów kurierskich w miejscowości Syców

Pakersi Syców

logo

Adres: Wrocławska 6 1, 56-500 Syców

Telefon kontaktowy: 668-081-092

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 9:00-18:00, Sob.: Nieczynne

Najlepszy kurier w Syców

Syców to niewielkie miasto w województwie dolnośląskim liczące 10420 osób. Jeśli szukasz kuriera w Sycowie, wybór jest duży. W Sycowie nie ma samodzielnych punktów paczek.

kurier Syców
Syców punkt kurierski

Pakersi.pl - Twój kurier w Sycowie

Do Sycowa dojeżdżają też kurierzy sieci, np. DHL albo TNT. Punkt Kurierski to miejsce pozwalającym na przesyłki krajowe i międzynarodowe firmami kurierskimi takimi jak Paczka w Ruchu, AmbroExpress. Punkt pozwala też odebrać paczkę.

Zobacz listę kurierów w Sycowie

W Sycowie, tak jak w całym dolnośląskim, jeździ wiele firm (np. GLS). Wyślij paczkę osobiście w najlepszym Punkcie Paczek w okolicach Sycowa!

Syców wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

 • Czy Pakersi pakują paczki?

  Jeśli nie masz czasu zapakować swojej przesyłki, lub po prostu Ci się nie chce, możemy zrobić to za Ciebie za dodatkową, niewielką opłatą. W każdym Punkcie Paczek w Sycowie mamy potrzebne materiały pakowe: od kartonów i wypełniacze, po taśmy klejące i folię stretch. Pamiętaj, dzięki optymalnemu opakowaniu, możesz obniżyć koszt przesyłki. Firmy kurierskie, takie jak te, z którymi współpracujemy, czyli InPost, FedEx, DHL, preferują paczki o kształcie prostopadłościanu. Ten typ opakowania jest prostszy w transporcie i przechowywaniu a także w trakcie sortowania.

 • Czy Pakersi to kurierzy?

  Nie. Pakersi pomagają w znalezieniu najlepszej oferty kurierskiej spośród dostępnych w Sycowie. Współpracujemy z FedEx, Hellmann, UPS. Nasza firma to rozwiązanie dla osób, które chcą szybko nadać przesyłkę i mieć pewność, że dotrze do adresata na czas. Pomagamy także w transporcie przesyłek o nietypowych kształtach, wadze lub wymiarach oraz paczkach, które nadawane są za granicę. Zdejmujemy z naszych Klientów ciężar poszukiwania najlepszej oferty firmy kurierskiej. Wybierz Pakersów, nadaj przesyłkę w Punkcie Kurierskim w Sycowie lub zamów odbiór pod wskazany adres.

 • Kiedy przesyłka dotrze na miejsce?

  Jeśli nadajesz przesyłkę w Sycowie, data doręczenia będzie zależeć od kilku czynników. W przypadku paczek krajowych, 98% z nich zostaje dostarczona w ciągu 1 dnia roboczego. Przesyłki zagraniczne do najpopularniejszych krajów w Europie (np. do Niemiec) docierają w ciągu 2 dni roboczych, natomiast dostawa paczki do Wielkiej Brytanii może zająć ok. 3 dni roboczych. Pozostałe destynacje to kwestia indywidualna, by dowiedzieć się szczegółów, skontaktuj się z Pakersami, którzy oszacują czas i koszt dostawy. Uwaga, planując przesyłkę do osób prywatnych, pamiętaj, że czas doręczenia jest zależny od tego, czy adresat będzie pozostawać pod wskazanym adresem.

 • Moja paczka mała tylko 2 kg, ale została rozliczona w przedziale wagowym dla 20 kg. Dlaczego?

  Cena nadania przesyłki zależy od wielu czynników, nie tylko wagi. Ostateczny koszt jest uwarunkowany tym, jak trudno przewieźć daną paczkę i ile miejsca zajmuje. Przykład: długa, 3-metrowa rura, która waży 2 kg jest trudniejsza w obsłudze, niż 2-kilogramowa przesyłka o standardowych prostokątnych rozmiarach, ponieważ trudniej jest ją przewieźć autem, zarządzać nią w sortowni czy zmieścić na magazynowych półkach. Sprawa komplikuje się dodatkowo, gdy przesyłka jest międzynarodowa i trzeba ulokować ją w samolocie, gdzie restrykcje odnośnie wymiarów są znacznie bardziej skomplikowane. Jeśli masz wątpliwości, co to tego, czy Twoja paczka jest nietypowa, podaj nam jej szczegółowe wymiary lub wyślij zdjęcie – przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. Współpracujemy z licznymi firmami kurierskimi: FedEx. Wśród nich na pewno znajdzie się oferta, która będzie dla Ciebie korzystna.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Syców

Zobacz inne lokalizacje