Kurier Lądek-Zdrój

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Lądek-Zdrój

Lista punktów kurierskich w miejscowości Lądek-Zdrój

Kurier w Lądeku-Zdroju? Tylko Pakersi

Lądek-Zdrój to niewielka miejscowość w województwie dolnośląskim liczące 5622 mieszkańców. Jeśli potrzebujesz kuriera w Lądeku-Zdroju, wybór jest duży. W Lądeku-Zdroju nie ma samodzielnych punktów kurierskich.

kurier Lądek-Zdrój
Lądek-Zdrój punkt kurierski

Nadaj przesyłkę osobiście - Lądek-Zdrój

W okolice Ladka-Zdroju dojeżdżają też kurierzy sieci, np. TNT, FedEx, InPost czy InPost i inni. Punkt wysyłki paczek to miejsce pozwalającym na przesyłki kurierskie firmami kurierskimi takimi jak DHL, GLS. W Punkcie możesz dostać awizowaną przesyłkę kurierską.

Zobacz firmy kurierskie w mieście Lądek-Zdrój

W Lądeku-Zdroju, tak jak w województwie dolnośląskim, jeździ wiele firm (np. UPS). Nadaj przesyłkę jednym z nich w najlepszym Punkcie Kurierskim w okolicach Ladka-Zdroju.

Lądek-Zdrój wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

 • Ile kosztuje kurier w Lądeku-Zdroju?

  Koszt przesyłki kurierem różni się w zależności od rozmiaru, wagi i kształtu paczki, czyli tego, jak trudno jest ją przewieźć. Najtańsze są małe, lekkie paczki spakowane w koperty lub pudełka o kształcie prostopadłościanu. Cena paczki wzrasta także, jeśli przesyłka jest międzynarodowa. Jeśli zastanawiasz się, czy przedmiot, który chcesz nadać będzie generował duże koszty, sprawdź przykładowe kwoty w cenniku lub skontaktuj się z Pakersami. Znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie.

 • Co to jest punkt kurierski?

  Punkt Kurierski działa podobnie jak placówka pocztowa. Możesz w nim nadać list, paczkę lub przesyłkę paletową kurierem.

 • Kiedy przesyłka dotrze na miejsce?

  Jeśli nadajesz przesyłkę w Lądeku-Zdroju, data doręczenia będzie zależeć od kilku czynników. W przypadku paczek krajowych, 98% z nich zostaje dostarczona w ciągu 1 dnia roboczego. Przesyłki zagraniczne do najpopularniejszych krajów w Europie (np. do Niemiec) docierają w ciągu 2 dni roboczych, natomiast dostawa paczki do Wielkiej Brytanii może zająć ok. 3 dni roboczych. Pozostałe destynacje to kwestia indywidualna, by dowiedzieć się szczegółów, skontaktuj się z Pakersami, którzy oszacują czas i koszt dostawy. Uwaga, planując przesyłkę do osób prywatnych, pamiętaj, że czas doręczenia jest zależny od tego, czy adresat będzie pozostawać pod wskazanym adresem.

 • Jaki kurier dostarczy moją paczkę?

  Pakersi współpracują z następującymi firmami kurierskimi: DHL, GLS. Zanim zdecydujemy się na współpracę z danym kurierem, analizujemy wszystkie aspekty: rozmiar przesyłki, adres doręczenia, sposób płatności i pożądany czas dostawy. Dzięki temu, współpracując z Pakersami możesz mieć pewność, że skorzystasz z najkorzystniejszego rozwiązania. Każda firma kurierska czymś się wyróżnia: przesyłka nadana w naszym stacjonarnym punkcie przez InPost będzie najtańsza, jeśli zależy Ci na odbiorze paczki ze wskazanego adresu, prawdopodobnie najbardziej opłacalny będzie wybór DHL. Standardowe przesyłki zagraniczne obsługuje szybko i tanio TNT, natomiast o nietypowe gabaryty nadawane na koniec świata najlepiej zadba FedEx. Czasem wybieramy kuriera w zależności od rodzaju przesyłki. Np. najlepszą ofertę dla przesyłki części samochodowych ma nasz partner AmbroExpress. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej. Możesz też wybrać konkretną firmę sam, przygotuj się jednak na to, że koszt takiego zlecenia może być nieco wyższy.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Lądek-Zdrój

Zobacz inne lokalizacje