Kurier Oława

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Oława

Lista punktów kurierskich w miejscowości Oława

Pakersi Oława

logo

Adres: ul. Chopina 14 , 55-200 Oława

Telefon kontaktowy: 693 392 999

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 10:00-18:00, Sob.: nieczynne

Pakersi Oława Centrum

logo

Adres: 3 Maja 16F , 55-200 Oława

Telefon kontaktowy: 782 194 065

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 10:00-18:00, Sob.: Nieczynne

Kurier w Oławie - Pakersi.pl

Oława to niewielkie miasto w dolnośląskim liczące 32927 osób. Jeśli szukasz kuriera w Oławie, wybór jest duży. W Oławie działa kilka punktów paczek.

kurier Oława
Oława punkt kurierski

Nadaj przesyłkę osobiście - Oława

W okolice Olawy dojeżdżają też kurierzy sieci, np. TNT czy InPost. Punkt Kurierski jest lokalem usługowym pozwalającym na przesyłki krajowe i międzynarodowe wieloma firmami przewozowymi, np. DHL, Hellmann itp. W Punkcie możesz dostać awizowaną paczkę.

Kurier Oława - wybierz najlepszego

W Oławie, tak jak w dolnośląskim, jeździ wielu kurierów (np. FedEx, UPS). Nadaj przesyłkę jednym z nich w najlepszym Punkcie Paczek w okolicach Olawy!

Oława wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

  • Czy Pakersi pakują paczki?

    Jeśli nie masz czasu zapakować swojej przesyłki, lub po prostu Ci się nie chce, możemy zrobić to za Ciebie za dodatkową, niewielką opłatą. W każdym Punkcie Paczek w Oławie mamy potrzebne materiały pakowe: od kartonów i wypełniacze, po taśmy klejące i folię stretch. Pamiętaj, dzięki optymalnemu opakowaniu, możesz obniżyć koszt przesyłki. Firmy kurierskie, takie jak te, z którymi współpracujemy, czyli InPost, preferują paczki o kształcie prostopadłościanu. Ten typ opakowania jest prostszy w transporcie i przechowywaniu a także w trakcie sortowania.

  • Ile kosztuje przesyłka za granicę?

    Cena za wysyłkę paczki międzynarodowej jest zależna od wielu aspektów, co sprawia, że cennik przesyłek międzynarodowych jest dość skomplikowany i nie daje jednoznacznej odpowiedzi dla konkretnego przypadku. Co wpływa na koszt transportu za granicę? Rozmiar, ciężar, kształt paczk a także czas, w którym ma zostać dostarczona i kraj destynacji. Na przykład, ta sama przesyłka do Niemiec będzie tańsza, niż paczka do Anglii. Ceny za przesyłkę zagraniczną w firmach kurierskich, z którymi współpracujemy, czyli DHL, FedEx, UPS zaczynają się od 50 zł. By poznać szczegółową wycenę, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci znaleźć najkorzystniejszą opcję.

  • Jak zapakować paczkę?

    Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja przesyłka dotrze do adresata w nienaruszonym stanie, musisz zadbać o jej odpowiednie opakowanie. Najlepiej włożyć przesyłkę do kartonu o kształcie prostopadłościanu – taki kształt wpływa na niższy koszt transportu. Dla bezpieczeństwa warto karton owinąć folią stretch. Jeśli umieszczony w kartonie przedmiot „lata”, wypełnij luźną przestrzeń folią bąbelkową lub styropianem. Pamiętaj, z paczki nie może nic wystawać. Brakuje Ci materiałów? Nadaj przesyłkę w naszym Punkcie Paczek Oława, gdzie za niewielką opłatą możesz zadbać o swój pakunek potrzebnymi akcesoriami.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Oława

Zobacz inne lokalizacje