Kurier Przemków

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Przemków

Lista punktów kurierskich w miejscowości Przemków

Kurier w Przemkowie - Pakersi.pl

Przemków to niewielka miejscowość w dolnośląskim liczące 6149 osób. Jeśli potrzebujesz kuriera w Przemkowie, wybór jest duży. W Przemkowie nie ma samodzielnych punktów kurierskich.

kurier Przemków
Przemków punkt kurierski

Przemków - Punkt Kurierski

Do Przemkowa dojeżdżają też kurierzy sieci tacy jak DHL, Paczka w Ruchu, InPost czy Hellmann. Punkt Kurierski jest lokalem usługowym, który umożliwia przesyłki krajowe i międzynarodowe wieloma firmami przewozowymi takimi jak Paczka w Ruchu, UPS, DHL itp. W Punkcie możesz dostać awizowaną przesyłkę kurierską.

Zobacz firmy kurierskie w mieście Przemków

W Przemkowie, tak w dolnośląskim, jeździ wiele firm (np. FedEx, GLS, UPS). Wyślij przesyłkę jednym z nich w najlepszym Punkcie Kurierskim w okolicach Przemkowa.

Przemków wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

 • Czy Pakersi pakują paczki?

  Jeśli nie masz czasu zapakować swojej przesyłki, lub po prostu Ci się nie chce, możemy zrobić to za Ciebie za dodatkową, niewielką opłatą. W każdym Punkcie Paczek w Przemkowie mamy potrzebne materiały pakowe: od kartonów i wypełniacze, po taśmy klejące i folię stretch. Pamiętaj, dzięki optymalnemu opakowaniu, możesz obniżyć koszt przesyłki. Firmy kurierskie, takie jak te, z którymi współpracujemy, czyli FedEx, GLS, AmbroExpress, preferują paczki o kształcie prostopadłościanu. Ten typ opakowania jest prostszy w transporcie i przechowywaniu a także w trakcie sortowania.

 • Kiedy przesyłka dotrze na miejsce?

  Jeśli nadajesz przesyłkę w Przemkowie, data doręczenia będzie zależeć od kilku czynników. W przypadku paczek krajowych, 98% z nich zostaje dostarczona w ciągu 1 dnia roboczego. Przesyłki zagraniczne do najpopularniejszych krajów w Europie (np. do Niemiec) docierają w ciągu 2 dni roboczych, natomiast dostawa paczki do Wielkiej Brytanii może zająć ok. 3 dni roboczych. Pozostałe destynacje to kwestia indywidualna, by dowiedzieć się szczegółów, skontaktuj się z Pakersami, którzy oszacują czas i koszt dostawy. Uwaga, planując przesyłkę do osób prywatnych, pamiętaj, że czas doręczenia jest zależny od tego, czy adresat będzie pozostawać pod wskazanym adresem.

 • Jaki kurier dostarczy moją paczkę?

  Pakersi współpracują z następującymi firmami kurierskimi: TNT, AmbroExpress, UPS. Zanim zdecydujemy się na współpracę z danym kurierem, analizujemy wszystkie aspekty: rozmiar przesyłki, adres doręczenia, sposób płatności i pożądany czas dostawy. Dzięki temu, współpracując z Pakersami możesz mieć pewność, że skorzystasz z najkorzystniejszego rozwiązania. Każda firma kurierska czymś się wyróżnia: przesyłka nadana w naszym stacjonarnym punkcie przez InPost będzie najtańsza, jeśli zależy Ci na odbiorze paczki ze wskazanego adresu, prawdopodobnie najbardziej opłacalny będzie wybór DHL. Standardowe przesyłki zagraniczne obsługuje szybko i tanio TNT, natomiast o nietypowe gabaryty nadawane na koniec świata najlepiej zadba FedEx. Czasem wybieramy kuriera w zależności od rodzaju przesyłki. Np. najlepszą ofertę dla przesyłki części samochodowych ma nasz partner AmbroExpress. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej. Możesz też wybrać konkretną firmę sam, przygotuj się jednak na to, że koszt takiego zlecenia może być nieco wyższy.

 • Jak wysłać paczkę przez Pakersów w Przemkowie?

  Pakersi mają sieć Punktów Kurierskich w Przemkowie. Znajdź najbliższą placówkę i przynieś nam swoją paczkę lub zamów kuriera na wskazany adres w Przemkowie i nadaj paczkę bez wychodzenia z domu. Punkt paczek Pakersi to miejsce, w którym z łatwością wybierzesz najkorzystniejszą ofertę dostępnych firm kurierskich, takich jak DHL, FedEx. Działa podobnie jak tradycyjna poczta, lecz sprawniej. Kuriera do domu lub na konkretnych adres możesz zamówić telefonicznie lub online przez naszą stronę internetową.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Przemków

Zobacz inne lokalizacje